Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

41 minutes ago, Miki28 said:

Ne znam samo sta su ocekivali? Da uzme bodove Sitiju, Arsenalu i Liverpulu?

Pa verovatno ne, ali ipak poraz od 9-0 je dovoljan razlog da smena bude izvesna.

 

To je ujedno i najteži poraz koji su imali u istoriji kluba, tako da stvari treba gledati iz tog ugla, a ne iz ugla osvojenih bodova.

 

Sa druge strane, ko zna kakva je bila reakcija navijača.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Pa verovatno ne, ali ipak poraz od 9-0 je dovoljan razlog da smena bude izvesna.

 

To je ujedno i najteži poraz koji su imali u istoriji kluba, tako da stvari treba gledati iz tog ugla, a ne iz ugla osvojenih bodova.

 

Sa druge strane, ko zna kakva je bila reakcija navijača.

Ishitren potez iako uopste i ne cijenim Parkera kao nekog strucnjaka. Trebali su sacekati jos koju utakmicu, da vide reakciju menadzera i ekipe. 

Vjerujem da je neki sukob unutar kluba koji je tinjao izasao na vidjelo i da mu je ovo bila kap koja je prelila casu.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Miki28 said:

Vjerujem da je neki sukob unutar kluba koji je tinjao izasao na vidjelo i da mu je ovo bila kap koja je prelila casu.

Moguće, ali ipak mislim da posle 0-9 mu jednostvno nije bilo spasa.

Ipak je to žestoko poniženje, da ne pričam da su mogli da prime još jedno 2-3 sigurno.

 

Bez obzira što nisu neko zvučno ime u Engleskoj, ipak su tim sa dugom tradicijom i jednostavno se teško prelazi preko ovakvih stvari.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Don Juan said:

Moguće, ali ipak mislim da posle 0-9 mu jednostvno nije bilo spasa.

Ipak je to žestoko poniženje, da ne pričam da su mogli da prime još jedno 2-3 sigurno.

 

Bez obzira što nisu neko zvučno ime u Engleskoj, ipak su tim sa dugom tradicijom i jednostavno se teško prelazi preko ovakvih stvari.

Evo sad citam da je doslo do sukoba misljenja izmedju Parkera i uprave. Parker trazio pojacanja, ovi odbili i izgleda to prelilo u ozbiljnu svadju. 

 

Nisu se oni nista spec pojacali a kontam gledao Parker put Foresta  i 19 pojacanja pa je u cudu😀

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, MrTripleDouble said:

Ja sam se šokirao kad sam video da je Atletiko pustio Lodia wtf???

 

Nisam ih mnogo gledao prethodne sezone, ali kad god sam pogledao neku njihovu utakmicu bio je medju najboljima na terenu. Koja je pozadina iza ovog transfera?

Bukvualno ni meni nije nista jasno sto se Lodija tice. Mada ne pratim bas sta pisu mediji posveceni Atletico Madridu, da li ima neka prica zbog cega je ovako olako Cholo odustao od Lodija. Ali ono sto sam gledao na terenu, meni je Lodi bio najbolji desni bek za proslu sezonu ako se gleda individualno.

 

Da su znali u Barci, mogli su ga lako angazovati. Mislim da bi odlicno legao u tim Barce.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, OgX said:

Bukvualno ni meni nije nista jasno sto se Lodija tice. Mada ne pratim bas sta pisu mediji posveceni Atletico Madridu, da li ima neka prica zbog cega je ovako olako Cholo odustao od Lodija. Ali ono sto sam gledao na terenu, meni je Lodi bio najbolji desni bek za proslu sezonu ako se gleda individualno.

 

Da su znali u Barci, mogli su ga lako angazovati. Mislim da bi odlicno legao u tim Barce.

Levi bek je Lodi. Mozda su ga pustili zvog promene formacije, pa da ne sedi na klupi za dzabe bem li ga. Verujem da je ovo pozajmica bez opcije kupovine za Forest.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, OgX said:

Bukvualno ni meni nije nista jasno sto se Lodija tice. Mada ne pratim bas sta pisu mediji posveceni Atletico Madridu, da li ima neka prica zbog cega je ovako olako Cholo odustao od Lodija. Ali ono sto sam gledao na terenu, meni je Lodi bio najbolji desni bek za proslu sezonu ako se gleda individualno.

 

Da su znali u Barci, mogli su ga lako angazovati. Mislim da bi odlicno legao u tim Barce.

Mozda sam lud ali lik je igrao lijevog beka kad god sam ga gledao. I u prvenstvu kad je igrao a i protiv Utd i City u LS sto sam gledao. Otkud sad desni bek?

Link to comment
Share on other sites

Teška sezona predstoji pred Čelzijem, mada očekujem da bude bolje kada se Kante vrati, on je ipak najvažniji igrač.

 

Teško će se stići do TOP4, pet kola je prošlo, a već dva ozbiljna kiksa.

 

Može se reći da će Totehnem i Arsenal da zabetoniraju ligu šampiona.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...