Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Kakve gluposti Artete sa izmenama. Izvadi 3 od 4 najbolja igraca koji su pritom imali konkretan doprinos danas (Zesus i Edegar po gol, Martineli asistencija i iznudjen penal), a tog cetvrtog (Saka) kojem danas nije bio dan i bio je najlosiji drzi 90 minuta. I naravno Dzaka ceo mec na terenu iako je bio nevidljiv, nikakav doprinos ni u odbrani ni u napadu. Ovih 11 sto su zavrsili mec ne bi dali gol ni u FA kupu protiv petoligasa. 
 

Jednostavno, ekipa kojoj je Xhaka standardan igrac ne zasluzuje da uzme titulu. Ovo govorim kao simpatizer Arsenala. Nije fer prema fudbalu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, СтелаРоса said:

Kakve gluposti Artete sa izmenama. Izvadi 3 od 4 najbolja igraca koji su pritom imali konkretan doprinos danas (Zesus i Edegar po gol, Martineli asistencija i iznudjen penal), a tog cetvrtog (Saka) kojem danas nije bio dan i bio je najlosiji drzi 90 minuta. I naravno Dzaka ceo mec na terenu iako je bio nevidljiv, nikakav doprinos ni u odbrani ni u napadu. Ovih 11 sto su zavrsili mec ne bi dali gol ni u FA kupu protiv petoligasa. 
 

Jednostavno, ekipa kojoj je Xhaka standardan igrac ne zasluzuje da uzme titulu. Ovo govorim kao simpatizer Arsenala. Nije fer prema fudbalu.

Izmene su bilo loše definitivno.Vijera mi ne bi igrao ni FA kup.Kada god bi ušao u igru kao rezerva nikad ništa nije pokazao.ESR je morao na teren umesto Džake a Odegard da igra povučenije.Trosar je trebao da zameni Saku koji nije blistao danas.

Ovo sa Holdingom ne funkcioniše i nadam se povratku Salibe za meč sa Sitijem.

Jedan loš potez Partija je promenio tok meča.

Ova utakmica i prošla na Enfildu podseća na stari Arsenal.

 

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da se kristalizuje na dnu, Everton, Lids, Notingem, Lester, Sautempton u borbi za opstanak.

Ne znam kako, ali Bormut skuplja bodove...

Vila odličan, Emery ih podložno.

Roj sredio Palas. Šta to govori o Vijeri kao treneru?

Kompany se vidi kao next big thing posle uspeha sa Barnlijem, priča se da je prva opcija za Totenhem. Midlzbro isto odličan pod Kerikom, ali moraće u plej-of.

Link to comment
Share on other sites

I jos jednom da se nacestitam Spursima na novom (ne)ocekivanom porazu kuci od Bormuta 2-3, i sada stvarno vise ne znam sta da se desi da mi izborimo LS.

Definitivno nam treba novi trener (moze Kompany) , nova energija, ova nekonstanta rezultata je nedopustiva. Dobijemo Brajton i onda useremo tu pobedu porazom od Bormuta...

 

 In the other news, stvarno sam strahovao da ce Arsenal mozda i osvojiti titulu. Bravo i za LIV i za WHU kako su ih stigli, Siti je u naletu i red je da ih izgaze ponovo u sledecem duelu i pridju na -1. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Lineker said:

 

Roj sredio Palas. Šta to govori o Vijeri kao treneru?

 


Pa sad, ne znam da li je sve do njega ili je tu mozda raspored ima najveci uticaj.
U tom crnom nizu od 12 meceva bez pobede i 5 osvojenih bodova, Vijera je imao:

Arsenal, Siti, Liverpul, Spurs, Celsi, Junajted (x2), Njukastl, Brajton (x2), Brentford i Vilu (znaci sve klubove iz gornje polovine + Celsi) a onda je dosao Roj za Lester, Lids i Sautempton (znaci sve bottom5 klubovi)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

^i to protiv Leedsa su lagano mogli 3-0 gubiti nakon pola sata, na kraju su dobili 5-1.
 

Svaka čast trenerskim uspjesima prije svega Emeryja u zadnje vrijeme ali da bi se vidio nečiji trenerski pečat, usvojili automatizmi i sl. potrebno je puno više od par utakmica, trener se, u nogometu barem, (pr)ocjenjuje na duže staze. Emery je svakako dokazano odličan trener.

Link to comment
Share on other sites

On 4/16/2023 at 11:44 PM, Lineker said:

Čini mi se da se kristalizuje na dnu, Everton, Lids, Notingem, Lester, Sautempton u borbi za opstanak.

Ne znam kako, ali Bormut skuplja bodove...

Vila odličan, Emery ih podložno.

Roj sredio Palas. Šta to govori o Vijeri kao treneru?

Kompany se vidi kao next big thing posle uspeha sa Barnlijem, priča se da je prva opcija za Totenhem. Midlzbro isto odličan pod Kerikom, ali moraće u plej-of.

Kakav epski zajeb Utd sa Ragnickom prevarom, ipak su trebali dati Keriku sansu da nastavi do kraja sezone. 

 

Svakako da mi je drago da se dobro snalazi u trenerskim vodama, samo tako nek nastavi.

Link to comment
Share on other sites

Koliko se sećam iz Stadionske groznice je ona priča kada devojka pita momka, navijača Arsenala, zašto je nervozan, a on njoj kaže zato što smo prvi na tabeli. Ona kaže, pa to je dobro, a on nešto u stilu - nije, samo ćemo da se ponadamo za džabe.

Šteta, ali ovo zaista ne miriše na happy end, kao u toj knjizi.

hahahhaha.....ma bravo 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...