Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

6 minutes ago, Casaubon said:

Kosarkaski? Naravno, niko sem Dorsija nije zapravo naturalizovan. I nemam nista protiv toga sto je cela petorka Adetokumboa rodjena u Atini - Al jednako kao sto su mi Marko Marin ili Aleksandar Dragovic nasi fudbaleri rodjeni u Austriji, Aleks Maric nas co'ek iz Australije - I braca Adetokumbo, od nigerijskih oca i nigerijjske materi su mi, uz svo postovanje mesta rodjenja, Nigerijci koji igraju za Grcku. Moz' to biti globalizacija, naturalizacija ili slobodan izbor - samo mi je neobicno da Grke vidim u takvoj "afrogrckoj" postavi.

Dobro, Marin nije rođen u Nemačkoj. Dragović jeste u Austriji... 

Jeste neobično, jer nije uobičajena stvar, ali potpuno fer i sve po zakonu. 

Kako gledaš francusku reprezentaciju? : P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skyglider said:

A jel bi mogla moderacija da reaguje na ova idiotska iščuđavanja zbog broja crnaca u Gčkoj reprezentaciji ?

I ovim postom nek se zakljuci sa ovim iscudjivanjima zbog broja crnaca...Sledeci postovi ce biti strozije sankcionisani od brisanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Radonja said:

I ovim postom nek se zakljuci sa ovim iscudjivanjima zbog broja crnaca...Sledeci postovi ce biti strozije sankcionisani od brisanja.

Nije bilo toksicne ideje ni iza originalnog posta, al' ok, ako je nekome zasmetalo - nije mi to bila ideja. Pardonirajte.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...