Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 minutes ago, Casaubon said:

Razumem ja i  globalizaciju i sve, ali mi je tuzno kad vidim skoro celu naturalizovanu petorku kod Grka...

Zivotna prica ove trojice je takva da je najlogicnije bilo da igraju za Grcku. Nema to veze sa globalizacijom.

 

Sa druge strane, za Dorsija se slazem.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Casaubon said:

Razumem ja i  globalizaciju i sve, ali mi je tuzno kad vidim skoro celu naturalizovanu petorku kod Grka...

 

Kako naturalizovana cela petorka kad su Janis i Kostas rođeni i odrasli u Grčkoj? Jel znaš uopšte šta ta reč znači?

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Neko ko je rođen u Grčkoj i ima državljanstvo od prvog dana svog života...ne može biti naturalizovan

Kosarkaski? Naravno, niko sem Dorsija nije zapravo naturalizovan. I nemam nista protiv toga sto je cela petorka Adetokumboa rodjena u Atini - Al jednako kao sto su mi Marko Marin ili Aleksandar Dragovic nasi fudbaleri rodjeni u Austriji, Aleks Maric nas co'ek iz Australije - I braca Adetokumbo, od nigerijskih oca i nigerijjske materi su mi, uz svo postovanje mesta rodjenja, Nigerijci koji igraju za Grcku. Moz' to biti globalizacija, naturalizacija ili slobodan izbor - samo mi je neobicno da Grke vidim u takvoj "afrogrckoj" postavi.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nego, znamo da je Teo lose reagovao kad su mu rekli da bi trebalo da bude rezerva Vasi, ali kako ce Jokic da podnese kad mu kaze Kari da je rezerva Milutinovu? (zajebanciju na stranu, Milutinov porobio, greota je da nam takav igrac opcija za 15 min po utakmici)

edit:  Kakvo epsko ispadanje Kuridze

Edited by Casaubon
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...