Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Jebeš to, samo da se oporavi u potpunosti.

 

Ko je njega pustio da igra nakon one prve povrede da mi je znati… Ako ga niko od stručnjaka nije stopirao, onda je to Milenko trebao da uradi. Sa kolenom se ne treba zajebavati.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bad said:

Jebeš to, samo da se oporavi u potpunosti.

 

Ko je njega pustio da igra nakon one prve povrede da mi je znati… Ako ga niko od stručnjaka nije stopirao, onda je to Milenko trebao da uradi. Sa kolenom se ne treba zajebavati.

Pa da oni su svi debili pa su se zezali sa jedno 15 miliona zbog ljubavi.

A inace su obe povrede bile prakticno bez kontakta.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Vašington nije aktivirao opciju da produži saradnju sa Tristanom za 2,42 miliona dolara za narednu sezonu.

 

Možemo očekivati de će obe strane dogovoriti oko višegodišnji ugovor po mnogo boljim $ uslovima za Tristana.

 

To je verovatno razlog zašto nema Tristana u reprezentaciji ovog leta. Skontam da je znao da će postati Free Agent i da neće ništa rizikovati dok ne potpiše taj novi ugovor. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bojdo said:

Turci otkazali, igraćemo dvije prijateljske sa Holandjanima.

Nije ni cudo sto su otkazali posle traume sto im je priredio Wembanyama pre dan ili dva.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 minutes ago, Miki8 said:

Sta im je priredio, igrao protiv C tima turske🙄 Da je tu  bio Sengun, pojeo bi zirafu🙂

 

Miki, zirafa djeluje kao da nema plafon. Da ne pricamo kad je on na terenu koliko pada procenat suta Turaka. Zirafu samo neka povreda može udaljiti da bude dugo godina najbolji na svijetu i to daleko ispred svih.

Edited by Bojdo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ponavljam, igrao je protiv drugog ili treceg tima turske. A nije tacno da nema plafon. Ledjdna tehnika mu je ispodprosecna a sut za tri poena je toplo hladno, vise hladno. Mene ne moze da impresionira zakucavanjima, vidim ja te rupe u njegovoj igri. Poredjenje za njega mi je malo napedniji Porzingis, zbog bolje odbrane.

Edited by Miki8
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Miki ne brukaj se. Wembanyama je jedinstven igrač, njegov učinak u odbrani je neviđen.

 

Protiv 🇹🇷 je proveo 20 minuta na terenu. Za to vreme Turci su postigli 10 poena uz šut iz igre 1 od 24 (1 od 10 za dva i 0 od 14 za 3), bukvalno sve što postigli je iz bacanja, i uz izgubili su 9 lopti.

 

A to što su promašili toliko trojki je zahvaljujči Wembanyami jer nije bilo potrebno njihovim atletima na spoljnim pozicijama da ostave prostor turskim igračima za šut jer su znali da u slučaju uspešnog prodora imaju Wemby i Gorbera iz njih. 

 

A u napadu za te 20 minuta, postigao je 24 poena (šut 10 od 14) uz 6 skokova, 4 asistencija, 3 blokade i 2 ukradene lopte.

 

Pametnom dosta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Bojdo said:

Turci otkazali, igraćemo dvije prijateljske sa Holandjanima.

Tako nešto se ne radi par dana pre zakazanog meča, poprilično neprofesionalan potez Turska tj. Atamana. Da je situacija obrnuta on bi na sva usta pričao kako ga ne poštuju...

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim da ste preneli da je Bogi krstio dete Stefanu Joviću. Eto koliko je bitna reprezentacija, tu se stvaraju prijateljstva i veze za ceo život... Čini mi se da je kod ove generacije to najizraženije do sada ❤️

 

Atmosfera je odlična, Kari skida pritisak sa reprezentativaca ovim pričama kako je turnir nikad jači, ima ko zna koliko timova ispred nas, OKS snima odličan content za društvene mreže, pa hajde da se lepo pošibamo za tu medalju. 

 

P.S. Bezvezan potez Turske da otkažu prijateljsku utakmicu. 

  • Like 7
  • Love 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...