Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

12 minutes ago, Miki28 said:

Kao npr? 

Doncic ce igrati za Slovence, Janis za Grke, Gober i Fournier za Francuze.

Vidjecemo Embiid st auopste hoce. 

 

Njemci ce imati jak tim, kontam da ce i Kanadjani. Litvanci vrvt kompletni

 

Embiid nece igrati ovog leta, to je izjavio i Colet, mozes na google sigurno naci izjavu.


Iz glave: 
SAD: Bukvalno ide B-borderline C tim ce igrati prvenstvo
Litvanija: Marius Grigonis, Lukas Lekavicius, Edgaras Ulanovas, Rokas Giedraitis sigurno - Domantas Sabonis verovatno.
Spanija: Lorenzo Brown
Kanada: Spekulise o neigranju Jamala Murraya,  sigurno ne igra Andrew Wiggins - tradicionalno ce im otkazati na kraju pola ekipe


Bice tu jos otkaza.
Sto se Nemaca tice, a postavio sam njihov roster na odgovarajucem topiku, tek treba da se pojave svi. Uvek su im preliminarni rosteri odlicni pa na kraju ne igra pola ekipe. Isto vazi i za Kanadu gde bi me bas cudilo da igra npr. Pangos (a koliko vidim i dosta Kanadjana)
 

Link to comment
Share on other sites

2017 je bila sezona gde je trebao prvi veliki ugovor da potpise, da osigura familiju na vise generacija, razumem da nije igrao. 2021 se rodila cerka, prvo dete, hoce da bude sa suprugom, razumem da nije igrao (na kraju krajeva se nismo ni kvalifikovali, kao da nije otkazao). Ove godine apsolutno nema validan razlog. Zato i iskreno receno mislim da ce igrati. A ako ne igra, zasluzeno bi dobio kritiku. Pogotovo ako mu razlog bude da se zeni brat od supruge ili te gluposti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Duh koji lebdi said:

 

Dobra ekipa, pazi sad, ne znam dal si razmisljao o tome:

 

1. Rasko da saluje temelj

2. Raduljica da vozi mesalicu

3. Krstic da unosi stolice, namestaj...

4. Kronos da pije pivo i dobacuje - Ne radi se to tako 🤣

5. Sasa da pije i udara Kronosu kontru 🤣

 

Rasko je u tip top formi, seta klince svaki dan, vidjam ga po kraju.

 

Uvek spreman da pomogne.

 

I oplodi.

 

xD

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Embiid nece igrati ovog leta, to je izjavio i Colet, mozes na google sigurno naci izjavu.


Iz glave: 
SAD: Bukvalno ide B-borderline C tim ce igrati prvenstvo
Litvanija: Marius Grigonis, Lukas Lekavicius, Edgaras Ulanovas, Rokas Giedraitis sigurno - Domantas Sabonis verovatno.
Spanija: Lorenzo Brown
Kanada: Spekulise o neigranju Jamala Murraya,  sigurno ne igra Andrew Wiggins - tradicionalno ce im otkazati na kraju pola ekipe


Bice tu jos otkaza.
Sto se Nemaca tice, a postavio sam njihov roster na odgovarajucem topiku, tek treba da se pojave svi. Uvek su im preliminarni rosteri odlicni pa na kraju ne igra pola ekipe. Isto vazi i za Kanadu gde bi me bas cudilo da igra npr. Pangos (a koliko vidim i dosta Kanadjana)
 

Embiid se zeni ovog ljeta a mislim da ga vise planiraju za OI. 

 

Za Jamala i Wigginsa cemo vidjeti ali ocekujem Shai, RJ Baretta, Brooksa, Dorta, Olynika, NWA, Mathurin da zaigraju.

 

Spanci ce ubaciti nekog novog naturalizovanog😀 

 

Sto se Amera tice, najvece zvujezde uvijek igraju OI a vode taj tim B na SP. Tako ce biti i ove sezone ali to ce biti opasna ekipa.  Mnogo bolja ekipa nego '19. Opasno mi se svidja ovih 8 kojih su izabrali sada, samo da vidimo jos tu 4.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

@Miki28, kandjani su otprilike dogovorili neki trogodisnji dil sa igracima, oni su svi sigurni, minus povrede, bar na papiru.


Da, cak su potpisali. Ali eto, potpisao je i Wiggins pa je rekao da nece igrati. 

https://informer.rs/sport/kosarka/802977/svetislav-pesic-nikola-jokic-kosarkaska-reprezentacija-srbije-amerikanci
Izvinjavam se pre svega forumasima da delim govno poput informera - ali je u kontekstu diskusije a i posle izjave Pesica na tu temu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On je ocigledno takav lik, ne shvata sve to previse ozbiljno i jbg. Ako nece nece. Nego mi nisu jasni nasi ljudi koji ostaju budni do kasno da bi gledali njegove utakmice jer je eto Srbin. Nikad ne bih to mogao jer nemam nikakvu povezanost sa njim u tom srpsko-kosarkaskom smislu. Mozda je najbolji igrac na planeti, vec godinama, i u narednim godinama ce biti, ali sa ovim trenutno pruzenim za reprezentaciju ne znam koliko uopste moze da stekne status legende u srpskoj kosarci? Svaka cast svima, ali Teo je najveca legenda i neko ko je simbol reprezentacije i srpske kosarke u prethodnih 20 godina. Neka me Jokic demantuje u narednih par godina dok je jos na ovom nivou.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Jokic je mnogo vise uradio sa promovisanjem Srbije ovim play off runom nego neki sa repkom.Jbg. Kad pogledas ceo svet prica o njemu..

 

kakve to ima veze sa repkom?

i nikola tesla je uvazeni srbin, bitniji generalno od jokica ali nije dosao niti na jedan jedini turnir repke. makar da je bio sa ekipom, ako vec ne igra.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

kakve to ima veze sa repkom?

i nikola tesla je uvazeni srbin, bitniji generalno od jokica ali nije dosao niti na jedan jedini turnir repke. makar da je bio sa ekipom, ako vec ne igra.

 

Samo kazem da ne pravimo decku pritisak, dosao je prosle godine.Docice i ove ako bude mogao i hteo.

Ja sam se pomirio sa cinjenicom ako ne dodje.Tj nece mi biti problem.

 

Dok ce pola internet srba da ga pljuje i kudi sto nije.

Slazem se da u proslosti neke takve situacije nije handlovao kako treba.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

@Miki28, kandjani su otprilike dogovorili neki trogodisnji dil sa igracima, oni su svi sigurni, minus povrede, bar na papiru.

Ako je tako onda bas paklen tim imaju. Kubure sa visokim igracima ali ako Jokic ne igra onda i nije toliki problem. Saznacemo uskoro za sve ali ocekujem bas jako SP

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

 

Samo kazem da ne pravimo decku pritisak, dosao je prosle godine.Docice i ove ako bude mogao i hteo.

Ja sam se pomirio sa cinjenicom ako ne dodje.Tj nece mi biti problem.

 

Dok ce pola internet srba da ga pljuje i kudi sto nije.

Slazem se da u proslosti neke takve situacije nije handlovao kako treba.

Kako i treba

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

 

Samo kazem da ne pravimo decku pritisak, dosao je prosle godine.Docice i ove ako bude mogao i hteo.

Ja sam se pomirio sa cinjenicom ako ne dodje.Tj nece mi biti problem.

 

Dok ce pola internet srba da ga pljuje i kudi sto nije.

Slazem se da u proslosti neke takve situacije nije handlovao kako treba.

 

ja samo kazem da ako vec haluciniramo, hajde nek bude apstraktno do kraja.

 

za mene jokic duguje repki dobar turnir, ne kao da krvlju ili bankovno duguje - ne mora on nista, nego emotivno.

 

ako nece, ko ga shisha, kad nije iz nisha. i ostale foritze.

 

ne donosi meni on radost zato sto igra za denver i biva prvak. nije njegova obaveza da igra za repku ali mislim da je sad pravi trenutak, i necu ga postovati isto ako ne dodje, moj problem.

Edited by uini
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ja samo kazem da ako vec haluciniramo, hajde nek bude apstraktno do kraja.

 

za mene jokic duguje repki dobar turnir, ne kao da krvlju ili bankovno duguje - ne mora on nista, nego emotivno.

 

ako nece, ko ga shisha, kad nije iz nisha. i ostale foritze.

 

ne donosi meni on radost zato sto igra za denver i biva prvak. nije njegova obaveza da igra za repku ali mislim da je sad pravi trenutak, i necu ga postovati isto ako ne dodje, moj problem.

Not sure if uini or realan natprosecan Srbin 🧐

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Not sure if uini or realan natprosecan Srbin 🧐

 

torimaux, meni repka srbije nema previse veze sa srbijom, vise sa prof nikolicem, bodirogom, danilovicem, djordjevicem, gurovicem, pejom, dsnkom cvjeticaninom i komazecom koji sedi na klupi, ako me kapiras.

 

kicja & praja ftw.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

 

torimaux, meni repka srbije nema previse veze sa srbijom, vise sa prof nikolicem, bodirogom, danilovicem, djordjevicem, gurovicem, pejom, dsnkom cvjeticaninom i komazecom koji sedi na klupi, ako me kapiras.

 

kicja & praja ftw.

Nisam te skapirao, mozes li mi pojasniti?

 

Stvarno pitam, nije fora kao

Link to comment
Share on other sites

Nista ne brinite, brat Stime nije zavrsio karijeru i uvek je spreman da se odazove. 😉 

 

 

Realno, ako ne ide Jokic, to je kao da ne ide pola tima. Bolje je da imamo Jokica i domace igrace iz ABA/KLS, nego sve drugo sto je raspolozivo ali bez Jokica. 

 

Da li bi ekipa:

Avramovic, Topic, Uskokovic

Nedovic, Djurisic, Trifunovic

Dobric, Andjusic

Petrusev, Smailagic  

Jokic, Mitrovic

 

dobila ovu ekipu:

 

Micic, Jaramaz, S.Jovic

Bogdanovic, Guduric, Marinkovic 

Kalinic, Davidovac

Pokusevski, N.Jovic

Milutinov, Ristic

 

SBBKBB? 😄 

 

p.s. dozvoljene su izmene ako mislite da postoji bolja kombinacija. 

Podrazumeva se da su svi zdravi i da nema povreda na turniru 🙂 bez naturalizovanih igraca, drzimo se tradicije. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...