Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

Mitar je 2006., on je sa U18 reprezentacijom.

 

Koliko mi je čini, nema Borovićanina niti Đoković. Pretpostavljam da su na pripremama njihovih koledža pošto do sada nisu igrali nijednu prijateljsku. Isti je slučaj sa Markovićem mada njega očekujem osim ako Mega ima druge planove za njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, MikiMilane said:

 

Kakva bi tek bila 🇫🇷 U20 repka bez izostanka. 

Govorimo o ovim okrnjenim sastavima koje ce igrati na EP. Bili bi tu medju favoritima sa ta tri nabrojana igraca sa spiska koja nece igrati. Pa eto da su i puni sastavi opet bi bili tu medju top pet favorita na prvenstvu. Francuska,Spanija,Srbija,Turska,Litvanija. Vodimo na poluvremenu 46-31. Jovic je izgleda izdominirao, dobra rola i Malesevica sa klupe.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Novi Zeland je izbacio Litvaniju u cetvrtfinalu na U17 SP. Mi smo na kadetskom EP prosle godine imali pobedu u rukama nad istim ovim litvancima i mesto na ovom SP ali smo se izblamirali na kraju utakmice i izagubili mec.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Juniori dobili Slovence u prijateljskoj utakmici

 

🇷🇸 U18 - 🇸🇮 U18 97:85 (25:23, 27:21, 19:23, 26:18)

 

🇷🇸 U18: Vojinović 4, Tofoski 10, Drezgić 15, Kostić 10, Marković 6, Srzentić 2, Dimitrijević 6, Bošnjaković 9, Stanojević 10, Šojić 12, Bundalo 11, Jovanović 2.

 

🇸🇮 U18: Lazarevski 8, Hrabar 2, Povse 1, Pađen 2, Jereb 6, Bolhar 6, Morano -Mahmutović 12, Korflič 22, Ivičić 14, Lapajne 4, Grosić 8, Perko.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da Stankovica korsite kao u seniorskoj ekipi Igokeje. Nikako da shvate da je decko plej i da mora da igra sa loptom u rukama .

12 minutes ago, MikiMilane said:

Juniori dobili Slovence u prijateljskoj utakmici

 

🇷🇸 U18 - 🇸🇮 U18 97:85 (25:23, 27:21, 19:23, 26:18)

 

🇷🇸 U18: Vojinović 4, Tofoski 10, Drezgić 15, Kostić 10, Marković 6, Srzentić 2, Dimitrijević 6, Bošnjaković 9, Stanojević 10, Šojić 12, Bundalo 11, Jovanović 2.

 

🇸🇮 U18: Lazarevski 8, Hrabar 2, Povse 1, Pađen 2, Jereb 6, Bolhar 6, Morano -Mahmutović 12, Korflič 22, Ivičić 14, Lapajne 4, Grosić 8, Perko.

Mislim da taj sastav treba i da ide na EP. Plisnic je prekrobrojan tu, mislim da je Jovanovic intersentniji igrac od njega iako Plisnic ima bogatije iskustvo igranja u jacim takmicenjima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2024 at 8:02 PM, MikiMilane said:

🇭🇷 U20 - 🇷🇸 U20 73:82 (18:18, 13:28, 21:21, 21:15)

 

https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/HKS/2494522/

 

Da, da, Jović, njega sam prevideo na onom spisku potpuno.

Ispratiće se ovo, taman sam na godišnjem te 2 nedelje.

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Ima Njegovan vise od 210 cm, blize je visini od 213,215cm. Veoma zanimljiv igrac. Pratio sam livescore, Malesevic je odigrao samo tri minuta danas a juce je bio veoma dobar. Umesto da se on stavi na Njegovana posto je visok 220cm, Cank umesto njega stavlja Nikolica i Milenkovica, igrace koji nemaju ni 205 cm i naravno momak je izdominirao danas.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Quote

– Само Новак Павловић није ту, повређен је. Видећемо у наредних пар дана како ће се ситуација са њим развијати и да ли ће моћи да нам се у неком тренутку прикључи – рекао је Златановић.

На списку су: Вук Даниловић, Никола Каралић, Алекса Стиковић, Петар Бјелица, Алексеј Недељковић, Лука Шарановић, Урош Мијаиловић, Тадија Недељковић, Дамјан Радуловић, Андрија Шушић, Александар Крунић, Алексеј Ивковић, Јован Бикић, Вукашин Гаврановић, Огњен Перишић, Андреј Бјелић, Страхиња Зелић, Андреј Павловић, Душан Илић, Сергеј Амиџић.

Izgleda da je "finac"nas. Jos ako je istina da je visok 213 cm, to je bas ogromno pojacanje u reketu.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...