Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

Naši omladinci trenutno igraju prijateljsku protiv vršnjaka iz 🇭🇷, u sastavu nema Bogoljuba Markovića, Lazara Đokovića, niti Filipa Borovićanina. Dakle idemo bez njih na U20 EP.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

 

2 hours ago, MikiMilane said:

 

Kakva bi tek bila 🇫🇷 U20 repka bez izostanka. 

Govorimo o ovim okrnjenim sastavima koje ce igrati na EP. Bili bi tu medju favoritima sa ta tri nabrojana igraca sa spiska koja nece igrati. Pa eto da su i puni sastavi opet bi bili tu medju top pet favorita na prvenstvu. Francuska,Spanija,Srbija,Turska,Litvanija. Vodimo na poluvremenu 46-31. Jovic je izgleda izdominirao, dobra rola i Malesevica sa klupe.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Novi Zeland je izbacio Litvaniju u cetvrtfinalu na U17 SP. Mi smo na kadetskom EP prosle godine imali pobedu u rukama nad istim ovim litvancima i mesto na ovom SP ali smo se izblamirali na kraju utakmice i izagubili mec.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Juniori dobili Slovence u prijateljskoj utakmici

 

🇷🇸 U18 - 🇸🇮 U18 97:85 (25:23, 27:21, 19:23, 26:18)

 

🇷🇸 U18: Vojinović 4, Tofoski 10, Drezgić 15, Kostić 10, Marković 6, Srzentić 2, Dimitrijević 6, Bošnjaković 9, Stanojević 10, Šojić 12, Bundalo 11, Jovanović 2.

 

🇸🇮 U18: Lazarevski 8, Hrabar 2, Povse 1, Pađen 2, Jereb 6, Bolhar 6, Morano -Mahmutović 12, Korflič 22, Ivičić 14, Lapajne 4, Grosić 8, Perko.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da Stankovica korsite kao u seniorskoj ekipi Igokeje. Nikako da shvate da je decko plej i da mora da igra sa loptom u rukama .

12 minutes ago, MikiMilane said:

Juniori dobili Slovence u prijateljskoj utakmici

 

🇷🇸 U18 - 🇸🇮 U18 97:85 (25:23, 27:21, 19:23, 26:18)

 

🇷🇸 U18: Vojinović 4, Tofoski 10, Drezgić 15, Kostić 10, Marković 6, Srzentić 2, Dimitrijević 6, Bošnjaković 9, Stanojević 10, Šojić 12, Bundalo 11, Jovanović 2.

 

🇸🇮 U18: Lazarevski 8, Hrabar 2, Povse 1, Pađen 2, Jereb 6, Bolhar 6, Morano -Mahmutović 12, Korflič 22, Ivičić 14, Lapajne 4, Grosić 8, Perko.

Mislim da taj sastav treba i da ide na EP. Plisnic je prekrobrojan tu, mislim da je Jovanovic intersentniji igrac od njega iako Plisnic ima bogatije iskustvo igranja u jacim takmicenjima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ima Njegovan vise od 210 cm, blize je visini od 213,215cm. Veoma zanimljiv igrac. Pratio sam livescore, Malesevic je odigrao samo tri minuta danas a juce je bio veoma dobar. Umesto da se on stavi na Njegovana posto je visok 220cm, Cank umesto njega stavlja Nikolica i Milenkovica, igrace koji nemaju ni 205 cm i naravno momak je izdominirao danas.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
Quote

– Само Новак Павловић није ту, повређен је. Видећемо у наредних пар дана како ће се ситуација са њим развијати и да ли ће моћи да нам се у неком тренутку прикључи – рекао је Златановић.

На списку су: Вук Даниловић, Никола Каралић, Алекса Стиковић, Петар Бјелица, Алексеј Недељковић, Лука Шарановић, Урош Мијаиловић, Тадија Недељковић, Дамјан Радуловић, Андрија Шушић, Александар Крунић, Алексеј Ивковић, Јован Бикић, Вукашин Гаврановић, Огњен Перишић, Андреј Бјелић, Страхиња Зелић, Андреј Павловић, Душан Илић, Сергеј Амиџић.

Izgleda da je "finac"nas. Jos ako je istina da je visok 213 cm, to je bas ogromno pojacanje u reketu.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

On 7/5/2024 at 10:13 PM, Miki8 said:

Novi Zeland je izbacio Litvaniju u cetvrtfinalu na U17 SP. Mi smo na kadetskom EP prosle godine imali pobedu u rukama nad istim ovim litvancima i mesto na ovom SP ali smo se izblamirali na kraju utakmice i izagubili mec.

 

NZ izgubio od SAD sa 80 razlike u semis 🙈

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Pa jel taj decko na ovoj sliki???Ovde pise da su svi igraci tu ukjlucujuci i tog Ilica ,samo Pavlovic iz CZ nije tu zbog povrede.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Quote

Од позваних играча, само један је оправдано одсутан.

– Само Новак Павловић није ту, повређен је. Видећемо у наредних пар дана како ће се ситуација са њим развијати и да ли ће моћи да нам се у неком тренутку прикључи – рекао је Златановић.
 

На списку су: Вук Даниловић, Никола Каралић, Алекса Стиковић, Петар Бјелица, Алексеј Недељковић, Лука Шарановић, Урош Мијаиловић, Тадија Недељковић, Дамјан Радуловић, Андрија Шушић, Александар Крунић, Алексеј Ивковић, Јован Бикић, Вукашин Гаврановић, Огњен Перишић, Андреј Бјелић, Страхиња Зелић, Андреј Павловић, Душан Илић, Сергеј Амиџић.


Dusan Ilic nije na slici.
 

22 igraca na spisku, 20 na slici. Dakle imamo dvojicu neopravdano odsutni. Pored Ilica, skontam da se nije pojavio "madzar" Sergej Amidzic.

Link to comment
Share on other sites

Selekcija U-16 je pocela sa pripremama.Svi najbolji su pozvani.Vrlo talentovana ekipa.Dosta prospekata je tu prisutno.U prvom redu su zanimljivi Karalic(u sredini slike),Zelic(prvi sa desne strane).do njega Bjelica(2009.godiste).Ko je cetvti sa desne strane?Visok kao i Bjelica?Ostale ne znam u prvom redu.Znam ja i za Krunica,Susica,ali ne znam kako izgledaju.U drugom redu prepoznajem Gavranovica(prvi sa lijeve strane),Danilovica-do Pavlovica(kolika je njegova stvarna visina ne znam,ali bi se mogla pretpostaviti da je na slici pored Zelica, koji je 207-208 cm visok),te Bikica(drugi sa desne strane).Vrlo potentna generacija igraca,mada bih ja ovom spisku pridodao Miladinovica i Pajevica koji su 2009.godiste.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Pavlovic je verovatno tu na oko 213 cm, neki ga sajtovi vode tako, kao EYBL gde je igrao to takmicenje. Cetvrti je Nedeljkovic iz Partizana.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Susic je treci igrac sa leve strane u donjem redu. Nadam se da ce Karalic biti lider ove ekipe. Posto je najbolji igrac u ovom sastavu ali verujem da ce se forsirati Danilovic do iznemoglosti, on se meni ne dopada bas mnogo kao igrac.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Bikic izrastao na 205.

 

Što se tiče Danilovica, najviše od mladjih podsjeća na Bogdana. Elitni ballhandling i dribling, šut iz driblinga, iz trka, stepbek, ulazi....

Njegov problem možeš biti ako ne dosegne 195 bez patika.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Nije samo visina diskutabilna kod njega. Decko ima tunel viziju, gubi lopte na glupe nacine, ne ume da doda loptu saigracima kada treba, previse solira itd.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
10 hours ago, Bojdo said:

Bikic izrastao na 205.

 

Što se tiče Danilovica, najviše od mladjih podsjeća na Bogdana. Elitni ballhandling i dribling, šut iz driblinga, iz trka, stepbek, ulazi....

Njegov problem možeš biti ako ne dosegne 195 bez patika.

 

Ако је толико израстао за 5 дана 🙂 у односу на када сам га последњи пут видео, свака част. Ок јесте он онако мало још жгољавко и кракат, па изгледа дуже, али нема толико нема Бога.

Edited by BB7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...