Jump to content

KK FMP 2023/24


Delija Zabalj

Recommended Posts

1 minute ago, quentin said:

Protiv Čeha u polufinalu, a drugo pf igraju Austrijanci i Danci. Otvrilo se FMPu. Ima li nekih para u ovom takmičenju?

Cehe mogu lagano da prodju ali nece biti lako sa Dancima. 

Ako FMP osvoji ove kvalifikacije upada u grupu sa ekipama Hapoel Jerusalim, Ludvigsburg i Darusafaka.

 

Inace, Igokea je u grupi sa Nimburkom, Bilbaom i Bahcesehirom. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Cehe mogu lagano da prodju ali nece biti lako sa Dancima. 

Ako FMP osvoji ove kvalifikacije upada u grupu sa ekipama Hapoel Jerusalim, Ludvigsburg i Darusafaka.

 

Inace, Igokea je u grupi sa Nimburkom, Bilbaom i Bahcesehirom. 

 

Grupe po kvalitetu pariraju Eurokupu. Biće ovo lepa sezona za FMP ukoliko upadne u grupnu fazu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Frazier mi se baš dojmi kako igra. Imao je par rookie greški, ali vidi se da kapira basket, i zašto se pozicija koju igra zove "organizator igre"

 

Edit: Izundu može več sad krenuti da mu postavlja spomenik, pošto če posle ove sezone napraviti transfer kariere verovatno

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kankkunen said:

Čemu to potcenjivanje?

 

Jeste malo grubo, ali nije ni predaleko od istine, s obzirom da su dosli oslabljeni u Beograd sa 10 igraca. Potcenio ih i FMP, na kraju ispade ubedljivo, ali morace puno bolje u nedelju.

 

Svidja mi se Frejzer. Brz kao munja, solidan defanzivac, nije operisan od suta i vrlo dobar dodavac. Nije ga Djenka slucajno uporedio sa MWillom.

Link to comment
Share on other sites

Opet dabl-dabl ... 16p 12as

2 minutes ago, fradler said:

 

Jeste malo grubo, ali nije ni predaleko od istine, s obzirom da su dosli oslabljeni u Beograd sa 10 igraca. Potcenio ih i FMP, na kraju ispade ubedljivo, ali morace puno bolje u nedelju.

 

Svidja mi se Frejzer. Brz kao munja, solidan defanzivac, nije operisan od suta i vrlo dobar dodavac. Nije ga Djenka slucajno uporedio sa MWillom.

Kad bi uporedio naše domaće i njihove, bilo bi povuci-potegni ... mnogo se mi puvamo. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Guru changed the title to KK FMP 2023/24

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...