Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, Cooper said:

Le-r-sum-de-Virtus-Bologne-Partizan-Belg

Smajli je još prošle godine pokazao da ima osećaj za ovakva dodavanja, imao je sjajnu konekciju sa Murom ali je to uvek bila improvizacija više nego ideja napada, nadam se da će raditi na tome i pokušati da uvrsti u svoj repertoar, samim tim i mi u našu igru

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

image-50448129.jpg

 

Ostatak vesti možete pročitati u spojleru:

 

Spoiler

Preksinoć krenuli kod čuvene Linde na koktele, al' pošto je odradila brutalnu subotu, rešila da ne radi taj dan.

Seli u neki bar preko puta, krenula spika, gde smo, šta smo, odakle smo, ovaj naš zvezdaš cepa italijanski, a mi nabadamo. 

Uglavnom, kaže barmen kako mu je kolega veliki navijač Fortituda i da sutradan, ako pobedimo, dođemo kod njega u smenu posle tekme da nas počasti šuterima. 

 

I šta ćemo... 

Svratili smo prvo do Linde na koktelčić, jer je ovaj put radila. A onda i u bar preko puta da ispoštujemo čoveka. A i on nas. 

Amaro Montenegro, a onda i liker od likoriša. Bilo je tu i još štošta sa strane. Al' ovo na njegov račun. 

 

Lik je baš HC navijač Fortituda. Jako su veliki zaljubljenici u košarku. Prave bruka atmosferu u seriji B. Pokazivao nam je gomilu snimaka. 

Pazite nalepnicu iz lokala:

image-50727169.jpg

 

O samoj utakmici ste dovoljno ispisali ili ćete tek, a ja ću malo o atmosferi.

 

Navijanje fantastično. Nisam primetio da je bio ijedan problem. Iako su u donjem delu naši bili izmešani sa njihovima. A takođe u jednom gornjem delu "naše" tribine su bili sve njihovi.

Dobre se pesme vrtele, nije ni tu bilo debilane. 

 

Ali tribine... Vidim da je @mfmilan snimao od dole. Mi smo bili na vrhu. Ono je jezivo bilo. Jezivo. 😄

Redari koji su bili na ulazu, tj. ispod tribina, gledaju i ne veruju.

Pokušaću da nabavim snimak od drugara, sa sve redarima u neverici. 

 

Ne znam da li gostujući klub može da bira jednu pesmu na tekmi, al' na našoj svakoj bude Freed from desire i tad bude najveće ludilo. Sinoć su je pustili možda u najbitnijem momentu. 😄

 

Bolonja je generalno strava. Grad po mojoj meri (bukvalno što se tiče veličine grada). Dobro se klopa i cuga. I to, praktično možeš da odeš na piće kad god poželiš. Neko kul mesto će raditi. 

Vole sport. 

Jedino što je jako prljav. 

 

A sad Milano!

Očekujem još više naših ljudi, a koliko sam video arena je bila skoro rasprodata pre neki. 

 

Ajmo crno-beli oooo! 

 

  • Like 21
  • Love 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Slatkorecivi Talijan v2

 

Quote

“Partizan is probably the hottest team in the entire EuroLeague as shown by its position in the standing, its confidence is very high after the win in Bologna. Obviously it is a well-coached team, with clear rules, a lot of athletic players and many shooters at every position starting with Kevin Punter and Zach LeDay. A very high-level defensive game will be essential for us and it will be equally important to control our board against the best offensive rebounder in the competition, Matthias Lessort. We are improving and we want to continue to improve. We come off a very good game in Valencia, but against Partizan we need to do even better to try to win it.”

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mfmilan said:

Svi snimci Željka kako izlazi sa terena traju dok pokazuje na igrače i tu staju. A odmah posle toga, kad je došao do tunela, je tako proslavio da je cela tribina eksplodirala.

spacer.png

  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

Fener... rekoh ja da im je rodjendan bio protiv nas. 29-4 trojke, 14-8 bacanja. Većina otvorene pozicije, naročito u prvom poluvremenu. Pjer 7-1 trojke, bar 5 otvorenih.

Ispucali se protiv Vas i Virtusa. Koliko onaj sut nije realan tako ni ovaj protiv Makabija. :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Ispucali se protiv Vas i Virtusa. Koliko onaj sut nije realan tako ni ovaj protiv Makabija. 😄

 

Zato i kažem, mi bi ih dobili i sa njihovim dobrim šutem, ali ne baš sa najboljom šuterskom partijom sezone.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ušao u mode da me stvarno ne interesuje šta drugi rade... msm znam da su kalkulacije sad na vrhuncu, ali što se mene tiče mi dobijemo makar još 3 i imamo više od 50 posto uspešnosti u EL, pffff nisam se tome ni malo nadao. Ako bude dovoljno ok, ako ne, jbg, ne može se tu ništa.

 

Inače, bilo mi neko društvo u Bolonji, saletali Blekija :)))

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kooineeperk said:

Cestitke komsije, gazite ka Top8 (sklonili smo vam Efes)! Ako ovako nastavite nastavimo (padne i Baskonija, Valensija...) zasto ne i nesto vise? Srecno nam u nastavku pohoda!

 

 

Evo, adaptirao sam za danasnji dan 🙂 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Arsenije Pesic said:

Sezona 11/12, već uveliko vidljivi obrisi košarkaške destrukcije koju ćemo da igramo pod (našim) VJ, gostovanje Armaniju. Najtužnijih 20 i kusur minuta košarke u ionako tužnom EL izdanju, potpuni raspad, gubimo 20 razlike i onda kreće jedan od neverovatnijih preokreta koje sam video i pobeda. Mlađahni Danilo Anđušić, inače video parketa samo zato što je tada još uvek omraženi Dragan Milosavljević imao problem sa faulovima, bio je jedan od igrača koji su doneli preokret.

 

U to ime, ako može sutra jedan manje pičkasti performans od gospodina, hvala.

 

Gledao sam ga x puta prošle sezone u Monaku, imao je ulogu koja mu je više odgovarala nego ova u KKP.Tamo je imao više loptu u rukama, kod nas za to ima manje prilike, pa se izgleda odrodio od iste. Odgovara mu sporiji ritam utakmice, čim se udje u veći broj obrtaja,počinje da baguje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...