Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Just now, Xpert said:

Pa trenutno imamo isti broj poraza. Ako pobedimo, ispred smo (uz ostale pobede)

Mislio sam na to zasto Argentinci ne putuju, a 15 treba da vijamo i ovako i onako 🙂. Juce se najbolje videlo koliko smo daleko od kiksa

Link to comment
Share on other sites

Italia update

 

Milano: Dobili, uz 20 poena Berona, 14 Melija, 12 Tonuta. Vratio se Pengos sa 2p i i 5as. Nije igrao Dejvis, vidim da je i u EL igrao samo 10 min, ne znam da li su ga odmarali ili je neka povreda.

 

Virtus: težak meč sa trećeplasiranom Tortonom, dobili 1 razlike bacanjima Šengelie na samom kraju. 32 poena Belineija, 9 trojki. Odmarali Teodosića, uz njega nije bilo ni Bakoa, a Kordinije je valjda povređen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

Italia update

 

Milano: Dobili, uz 20 poena Berona, 14 Melija, 12 Tonuta. Vratio se Pengos sa 2p i i 5as. Nije igrao Dejvis, vidim da je i u EL igrao samo 10 min, ne znam da li su ga odmarali ili je neka povreda.

 

Naime, u utakmici sa Skafatijem meč je napustio Šabaz Nejpir zbog povrede zgloba. Na prvu loptu nije delovalo dobro, te je Amerikanac upitan za duplo kolo u Evroligi, gde će odmeriti snage sa Efesom i Partizanom.

Link to comment
Share on other sites

U strašnoj formi je Belineli, baš podseća na stare dane, danas posle 0/5 za 3 imao je do kraja seriju 9/11.

 

I protiv Fenera u 2 3 vezana napada ispaljivao je teške suteve koji su ulazili.

 

Crta se Trifa da mu bude senka u vecem delu meča.

2 minutes ago, Shikamaru said:

Naime, u utakmici sa Skafatijem meč je napustio Šabaz Nejpir zbog povrede zgloba. Na prvu loptu nije delovalo dobro, te je Amerikanac upitan za duplo kolo u Evroligi, gde će odmeriti snage sa Efesom i Partizanom.

Jel imaš info o Davisu iz Milana, odlične brojke za samo 10 min na terenu je imao protiv Olija, a ni danas nije igrao.

Link to comment
Share on other sites

Nema ništa, ako je neko gledao utakmicu možda može nešto više da napiše

U izveštaju same utakmice nema ništa tako da ne verujem da je išta ozbiljno i da će igrati protiv nas 

 

Mene Šilds jezivo plaši, i inače mislim da je brutalan igrač, a i uništio nas u prvom meču samo tako

Još pazi ovo, tad se vratio iz povrede, imao jednu utakmicu da se zagreje, sledeću uzeo i izrešetao nas. 

Sada opet izlazi iz povrede, ima utakmicu pre nas da se zagreje...

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Dobar u piku said:

Sad više se ne treba juriti 15 razlike, a oni u Ljubljanu bez Argentinaca i Duška idu.

 

Ne važi za trenera to pravilo a mislim da je i Vildoza potpisao pre tog termina, mora da se proveri.

 

Manje bitno. Uz ovakvu igru to je siguran poraz.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

Ne važi za trenera to pravilo a mislim da je i Vildoza potpisao pre tog termina, mora da se proveri.

 

Manje bitno. Uz ovakvu igru to je siguran poraz.

Potpisao jeste pre meča, ali ga nisu registrovali, neko rece da ni Duško neće voditi taj meč.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...