Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Moje skromno misljenje da mozli koliko god ga mi voleli mnogo zavisi od saigraca, da mu neko da na tacni a on da prikuca a ovoj ekipi konobarisanje bas i nije jaca strana plus sto pitanje je u kakvoj je formi

3 hours ago, Beonegro said:

Na pleju možemo da probamo Dallasa Moorea, ako je još pod kratkoročnim ugovorom sa CSKA 😄

Nije, potpisao je on do kraja sezone

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ranzo said:

Moje skromno misljenje da mozli koliko god ga mi voleli mnogo zavisi od saigraca, da mu neko da na tacni a on da prikuca a ovoj ekipi konobarisanje bas i nije jaca strana plus sto pitanje je u kakvoj je formi

Nije, potpisao je on do kraja sezone

 

Vise je fizicka* forma nego napadacki ucinak. Od njega bi odbrana bila sasvim dovoljna.

 

Ako na stranu sklonimo da ga je Zeljko licno bio precrtao, pa sumnjam da je voljan ilada vise da se vrati ovde.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Na kraju ispade sigurna pobeda. Ocigledno je da pola tima ovde ne shvata ozbiljno ovu ligu. Vukcevic treba da se spusti na zemlju. To sto je igrao ACB i EL ne znaci nista. Nije on jos spreman za seniorsku kosarku, a pogotovo sto jos uvek luta izmedju pozicija. On bi verovatno zeleo da igra trojku, ali je realno da je prespor i za krilnog centra. A da ne govorimo kako bi ga malo jaci bek ugurao pod kos. Nadam se da ovi nasi znaju sta rade s njim s obzirom da ima potencijala da bude standardan u repki. Papapetru bas u teskom kanalu. Ali treba biti i realan, ne koristi se mozda kako bi trebao.
A Borac sa ovim ispucavanjem za 3p moze samo da ispadne ove godine. Od ovih 29 suta bar 20 su bili nelogicni. Naravno da ce u nekim utakmicama pogoditi i takve suteve. Ali ne mogu da verujem da im rezultat zavisi iskljucivo od suta. Ima tu par solidnih pojedinaca i nerealan je ovaj skor od 0-6. Misljenja sam da Malina nije kadar za trenera i da bi im sa nekim drugim na klupi bolje islo.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Malo zabrinjavajuće da Glas ne može da se izbori za minute ni u ovakvim tekmama, ne znam dal se i dalje nije skroz oporavio od povrede il je samo nespreman (izgleda vidno veće ove godine, e sad dal se nabio il je "tonus" što bi Željko rekao, jebem li ga) 

Kad se setim prošle godine i tekmi protiv Budućnosti i Lokomotive, bruka.. takav Glas bi nam sad pao ko budali šamar

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Načuh danas dvije sedmice. Nije ni puno ni malo jbg.

2 nedelje je podnosljivo. Bojao sam se da ce biti mnogo gore

6 minutes ago, Jakob Aman said:

Gledam raspored do kraja godine. Tiha jeza.

Trosice se mnogo, pod hitno pojacanja.

Pa samo centar. Sa povratkom Avrama i Smajlija imacemo 13 igraca u full rotaciji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, jedibojan said:

Pa samo centar. Sa povratkom Avrama i Smajlija imacemo 13 igraca u full rotaciji.

 

Meni je bojazan vs Makabi sa samo 1 plejom. Ne verujem da ce Avram do tada zaigrati. A to je mec koji bi bas valjalo dobiti.

 

Exum bi tad trebalo da zavrsi pauzu ali sve i da zaigra (tesko), na sta li ce to da lici.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Meni je bojazan vs Makabi sa samo 1 plejom. Ne verujem da ce Avram do tada zaigrati. A to je mec koji bi bas valjalo dobiti.

 

Exum bi tad trebalo da zavrsi pauzu ali sve i da zaigra (tesko), na sta li ce to da lici.

Same here. Ali sigurno necemo dovoditi pleja zbog jedne utakmice. To ce morati da pokriju Andjusa (😩) i Punter kako znaju i umeju.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Ovi prozori se igraju vec 3 godine i sad se jedino mi pravimo pametni da dajemo 2 igraca u situaciji kada imamo 9 igraca.

Blizu sam odluke da ne gledam ni reprezentaciju ni kkp ove nedelje.

Jbm pm...

 

Važnije je da reprezentacija ne izvisi za SP (verovatno i OI) nego naša jedna od 34 utakmice koju bi i inače izgubili.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...