Jump to content

Smesna strana tenisa


Boxy

Recommended Posts

18 hours ago, wwww said:

kakve fotografije igraca na sajtu IW, pola njih kao da su iz policijskog dosijea :lol_2:

 

Ja kad sam se poslednjih nekoliko godina slikao za lične dokumente, namerno sam gledao da namestim što ravniju, neutralniju, takoreći bezličniju facu. Baš zato da ne bi ni slučajno ispao blesavo, ili kao da je fotka za "Mugshot". Tako da sam flegma/depra na slikama za pasoš i ličnu. Vozačka mi je još i najbolja, ali opet, na toj se i najslabije vidi, tj najlošija je rezolucija. Nije da sam ja ispadao loše na ranijim dokumentima, ali kad sam video nekoliko tuđih slika, rekao sam sebi da moram pripaziti kako ću ja ispasti :classic_biggrin:

 

18 hours ago, alcesta said:

Ali De Minorovi brkovi :ajme: doduše ni Tompsonu ne stoje mnogo bolje...

 

Kod pro sportista, ili rigoroznih rekreativaca, ima smisla puštati bradu i brkove, da im ne bi znoj i eventualni kontakti sa drugima iritirali obrijano lice. Zato ovaj stubble i brade što nose Evans, Ramos-Vinolas, Monfils i Manarino imaju smisla sa te praktične strane. Ove gluposti što nose Alex de Minaur i Jordan Thompson nemaju smisla ni sa te praktične a ni sa estetske: Hipsterske brade i brkove bi tačno zabranio zakonom :classic_laugh:

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Marko said:

Ja kad sam se poslednjih nekoliko godina slikao za lične dokumente, namerno sam gledao da namestim što ravniju, neutralniju, takoreći bezličniju facu. Baš zato da ne bi ni slučajno ispao blesavo, ili kao da je fotka za "Mugshot". Tako da sam flegma/depra na slikama za pasoš i ličnu. Vozačka mi je još i najbolja, ali opet, na toj se i najslabije vidi, tj najlošija je rezolucija. Nije da sam ja ispadao loše na ranijim dokumentima, ali kad sam video nekoliko tuđih slika, rekao sam sebi da moram pripaziti kako ću ja ispasti :classic_biggrin:

Kod nas su ranije slike za dokumenta bile crno-bele, i taj retro look je većini super odgovarao, skoro svi su bili zadovoljni. Otkako su uveli slikanje u boji to je potpuna katastrofa, svi ispadaju u najmanju ruku crveni ko paprike, ako ne i nešto gore, a niti su ispičuture niti se šminkaju, bar ovi koje sam videla. Ima da furam stara dokumenta dok ne isteknu, sreća pa imam još nekoliko godina da ličim na nešto :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, alcesta said:

Kod nas su ranije slike za dokumenta bile crno-bele, i taj retro look je većini super odgovarao, skoro svi su bili zadovoljni. Otkako su uveli slikanje u boji to je potpuna katastrofa, svi ispadaju u najmanju ruku crveni ko paprike, ako ne i nešto gore, a niti su ispičuture niti se šminkaju, bar ovi koje sam videla. Ima da furam stara dokumenta dok ne isteknu, sreća pa imam još nekoliko godina da ličim na nešto :classic_biggrin:

 

Samo pazi koliko dugo furaš te stare fotke, da ne preteraš pa da ti naprave problem jer si neprepoznatljiva. Moj drug je dva puta imao taj problem jer je kompletno menjao imidž :classic_laugh:

 

Link to comment
Share on other sites

I ja to često radim, menjam imidž i do sada sam imao dva puta problem, jednom u Berlinu na aerodromu, pre 7-8 godina, kada su me izdvojli, dodatno pretresli i priupitali ali zašto ne ličim na ovog na slici a drugi put na "mojoj" granici (prelazim je jednom ili dva puta mesečno) na Rači, kada su me isto izdvojili sa strane i propitivali gde sam bio, gde sam pošao, za rodbinsko stablo i slično jer su misli da sam vehabija zbog stajlinga u datom momentu (a na slici uredno obrijan i sa malo dužom, ali ne dugom kosom).

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

Moscow sexologist links tennis champ Daniil Medvedev’s new haircut to a ‘sharp jump in self esteem’ after US Open glory

https://www.rt.com/sport/535944-medvedev-haircut-us-open-tennis/

 

(Wish & Go su imali komentar na ovo :lol_2: )

 

Quote

"After victory, Medvedev believed in himself, believed that he could become a winner in the next tournaments – and this requires a short haircut. In the heat, the hair gets in the way."

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Ovo mi je još bolje:

Quote

The sexology author said that modern great Rafael Nadal had performed a similar move by wearing a black t-shirt for the first time after one of his early tournament victories.

Šta je to tako radikalno što je Rafa obukao crnu majicu? Ima neko pravilo da ne sme dok ne osvoji titulu? :classic_laugh:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...