Jump to content

Smesna strana tenisa


Boxy

Recommended Posts

17 minutes ago, alcesta said:

Je li to neko stvarno pitao hoće li da se penzioniše posle ovog rezultata? :lol_2: Stvarno bi ljudi morali da uzmu u obzir da nema svako isti smisao za humor, a pogotovo ko ne zna dobro jezik da mu se ne postavljaju kilometarska zamršena pitanja.

jeste, pitala neka "novinarka". (imas na "smesnoj strani" celu KZS pa poslusaj)

neki komentarisu da se salila, ali iz tona njenog pitanja se uopste ne oseca da se sali.

(kad Ubaldo postavi pitanje igraci momentalno pocinju da se smeskaju, ma koliko ozbiljno pitnaje bilo. :classic_biggrin:  )

 

a drugo, novinar treba da ima osecaj za to da li je doticni igrac sklon salama i saljivim odgovorima (sto Karatsev definitivno nije - doticna je bila i na njegovoj prethodnoj KZS, pa je mogla da zakljuci da je covek mrtav ozbiljan sve vreme)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, wwww said:

neki komentarisu da se salila, ali iz tona njenog pitanja se uopste ne oseca da se sali.

Pa ovo je smešna strana, tu sam i slušala, tek posle sam videla da si to stavila i na drugu temu. Ja sam stvarno mislila da se šali, koliko god loš humor bio nepojmljivo mi je da neko takvo pitanje ozbiljno postavlja:smiley5:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se zato baš iznenadila :classic_biggrin:

Sad mi pade na pamet, zamislite koliko bi danas Serena bila u nezgodnom položaju da procuri da je za nekog rekla u negativnom smislu da je black bilo šta, morala bi sigurno PR mašinerija da se uključuje i razjašnjava :ajme:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Pa kruzio je kao trac da je Serena bila s Dimitrovim pre Mashe (ali to nije bilo "oficijelno" potvrdjeno, samo su se puno "druzili" po Francuskoj, ako se ne varam).

Potom je kao procurila neka diskusija izmedju Serene i Venus, u kojoj su kao kritikovali neku koleginicu, pa su pomenuli njenu vezu s nekim s "crnim srcem". Nisu eksplicitno pomenuli Sharapovu i Dimitrova, ali su svi izveli taj zakljucak.

Pa su potom pitali Sharapovu o tome na KZS, na sta je ona direktno odgovrila da Serena bolje da vodi racuna o svom ozenjenom tipu (misleci na Moratoglua jer su vidjeni u "prisnim setnjama") nego o njoj.

 

:classic_biggrin:

(ovo pisem po secanju, valjda nisam nesto pomesala)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zar nisu Serena i Muratoglu bili zvanicno par, izmedju njegovih brakova ili slicno?

nego nesto mi izmicu ovi francuski tracevi a sve mislim da sam u toku :classic_laugh: zar nije bila fotka Alize na motoru neka poza onako bas sa Toni Parkerom sad skoro? Sa ovim Manadou je bila pre te fotke koliko znam ? :smiley33::classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

Pa ahahaahahahah, ovaj Ivanisevic isto na nekim teskim drogama
 

zapravo nije, poznata je stvar da se osecaj bola moze kontrolisati odredjenim tehnikama (sto ne znaci da je uzrok bola nestao, samo da je mozak doveden u stanje da ga ne registruje).

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boxy said:

Da, kad povreda nije opasna i kad misic nije pukao #samokazem

 

Djoko u fazonu

tenor.gif 

 

Samo zamisli situaciju gde Tio kaze nesto slicno Rafu... pa dobili bismo bar 2 forumske stranice embedovanih tvitova sta kazu nolefam experti.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...