Jump to content

Evroliga 2022/23 (rosteri, transferi, interesovanja)


Brat od Korneta

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 said:

Izgleda da je Mirotic dozivio ozbiljnu povredu, ahilova tetiva. Uzas.

 

Brz oporavak majstore.

 

Prica se o odsustvu od 6 meseci, Chris Singleton navodno zelja Barselone za popunu mesta u timu.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, propolis said:

Au Ponitka u Saragosi pokenjam mu se na menadžera 🤣🤣🤣🤣.

U Pioniru je razbio Kalinu. Kalina 13 poena i index 7,a Ponitka 5 poena i index 21.

 

2012–2013Asseco Prokom

2013–2015Oostende

2015–2016Zielona Góra

2016–2017Karşıyaka

2017–2018Canarias

2018–2019Lokomotiv Kuban

2019–2022Zenit Saint Petersburg

 

Čovek igra odlično već godinama. Sa 22 godine je imao prosečan indeks 18 u Evroligi, bio treći skakač lige recimo. A pogledaj spisak klubova.

Da mu je Miško menadžer, ne bi izlazio iz EL ili makar top EC timova i verovatno imao bar duplo više para nego sada.

 

Još sada ima 29 godina, ovo mu je baš bila prilika za dobar ugovor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2022 at 1:01 PM, Gudura said:

Prilicno nejasan potez Reala, posle Muse dovodjenje i Hezonje.Bas su skloni prekrcavanju nekih pozicija, jer na 3 imaju i Abaldea i Decka, a od njih samo Deck moze u nekim varijantama da se popne na 4 i to u specijalima, a maltene niko ne moze da se spusti na 2

Na ovako visokom nivou sve se gleda. Ponekad veliki mogu sebi da priuste igraca viska, pogotovo ako postoje realni nagovestaji da je doticni bio vrlo blizu kluba koji vec sada ima F4 ekipu, pre svega na spoljnim pozicijama

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, krzna said:

Na ovako visokom nivou sve se gleda. Ponekad veliki mogu sebi da priuste igraca viska, pogotovo ako postoje realni nagovestaji da je doticni bio vrlo blizu kluba koji vec sada ima F4 ekipu, pre svega na spoljnim pozicijama

Zaboravih i Hangu, a Bogami i Rudija.To je 6 igraca kojima je 3 primarna pozicija, a nemaju krstenu dvojku, odnosno beka sutera...Ljulj se tesko moze ubrojiti u tu kategoriju

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Zelim da podelim nesto sa vama, ne znam da li je ovo pravo mesto za tako nesto, ali nemam adekvatniji topik.

Na ovogodisnjem kosarkaskom kampu Teo4, MVP jedne od smena je bio Thomas Latisevs. Ako prezime zvuci poznato, u pravu ste, u pitanju je sin cuvenog EL sudije Olega Latisevsa. Decko je niskog rasta kao i cale, ali kazu da je izuzetno brz, fizicki dominantan, dobar suter i izuzetno eksplozivan i skocan.

E sad, sve to nije vest...

Klincima na kampu je pokazivao oziljke od uboda na rukama, jer mu otac vec nekoliko godina daje steroide, protiv njegove volje. Decko je inace 2009. godiste😔

Moj licni stav je da je to jezivo, i da takvim ljudima treba preispitati starateljstvo, da je u pitanju random napucani bezmozgas iz neke BG podrumske teretane, a ne ugledni kosarkaski sudija, koji je preko 20 godina u kosarci, i koji jako dobro zna sta takve supstance mogu da ucine mladom organizmu.

Malo je reci da sam sokiran...

Jebeni kompleksas😤

Edited by Gudura
  • Like 1
  • Tuzno 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nate said:

Iggy brazdeikis potpisao 1+1 za zalgiris. Bukvalno sam se pre tri dana pitao kako bi nam legao takav igrac. Jedva cekam da ga vidim u zalgirisu

 

Na wiki stoji da Kevarrius Hayes nije kod njih, zar nije potpisao jos u junu?

 

Inace, bekovsku liniju cinice Evans, Brazdeikis, Lekavicius (ili Lekavicus po Iliji K.), Kalnietis i Lukosiunas. Na poziciji 3 bi trebalo da se menjaju Ulanovas, Butkevicius i Milaknis (nema ni njega na wiki), na 4 su tu Cavanaugh i Smits, na 5 pomenuti Hayes i Birutis.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nate said:

Iggy brazdeikis potpisao 1+1 za zalgiris. Bukvalno sam se pre tri dana pitao kako bi nam legao takav igrac. Jedva cekam da ga vidim u zalgirisu

 

odlican "realan" suter ali ne puno vise od toga u napadu a pogotovo u odbrani (ovo pisem na osnovu knicks stinta, u orlandu ga nisam gledao) 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

odlican "realan" suter ali ne puno vise od toga u napadu a pogotovo u odbrani (ovo pisem na osnovu knicks stinta, u orlandu ga nisam gledao) 

Meni se cini da bi mu mogla prijati evropska kosarka i igra brzinu nize od nba. Ima on jos stosta da ponudi sem suta u evropi

1 hour ago, goldberg said:

 

Na wiki stoji da Kevarrius Hayes nije kod njih, zar nije potpisao jos u junu?

 

Inace, bekovsku liniju cinice Evans, Brazdeikis, Lekavicius (ili Lekavicus po Iliji K.), Kalnietis i Lukosiunas. Na poziciji 3 bi trebalo da se menjaju Ulanovas, Butkevicius i Milaknis (nema ni njega na wiki), na 4 su tu Cavanaugh i Smits, na 5 pomenuti Hayes i Birutis.

Za hayesa ne znam. Evans mi je skroz bezveze igrac. Smits bi mogao biti bas dobro pojacanje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...