Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

9 hours ago, DameTime said:

Zašto volim Giannisa 💙

 

 

 

Nisam morao ni da čitam username, odmah sam znao čiji je post. 😄

 

In other news, ipak ozbiljna bruka Litvanije. Ne bio im ja u koži kad ih se dokopaju navijači. 

Link to comment
Share on other sites

Po meni su se ipak najviše obrukali Letonci. Nisu ni oni neka suva klasa bez Porzingisa, ali su morali na svom terenu dobiti Brazil koji ima 4, 5 ozbiljnih igrača od kojih je jedan 40+ veteran. Portoriko je ekipa koja na jednu utakmicu može da dobije i bolje timove od Litvanije, divlji su i nepredvidivi. Sabonis se još jednom pokazao kao tigar od papira i igrač na koga se ne možeš osloniti kad je stani pani. Ne znam da li će Litvanci razmišljati o naturalizaciji (nadam se da neće) ali njima neki dobar bek i dribler fali kao leba.

 

Grčka rutinski protiv Hrvatske, ova ekipa će biti tvrd orah svakome iako nemaju baš najbolji balans u petorkama gde Walkup igra na 2. Calathes je odigrao fantastičan turnir i bio pravi lider, Janis više u ulozi surovog egzekutora. Spanoulis sigurno nije bolji trener i taktičar od Itoudisa ali je neko ko ima veliku harizmu i mislim da može da bude neka Sale Đorđević verzija za grčke potrebe, s tim što je verovatno i taktički pismeniji. Ipak, Grcima je najviše značilo to što je Papajanis naprasno postao evropska verzija Brooka Lopeza, odmah svima okolo lakše i teren je širi. Sa Sloukasom bi oni bili ultra zajebani.

 

Španija ne puni oko ali su taktički daleko ozbiljniji od Bahama. Aldama je najbolji igrač Španije i to možda govori o njihovom krajnjem dometu iako imaju pun roster korisnih i dobrih igrača, ali nema tu ekstra kvaliteta više. Edgecombe iz Bahama će biti zver.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Nadam se da ce igrati u full sastavu u petak i da ce utakmica biti takmicarska i bez povreda na obe strane.

 

Ako ozdravi Wemby će igrati, Yabusele i Lessort upitni.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Kakav easy win? 08 ekipa je bolja na bekovima i to je sve, ovogodišnji tim je znatno jači na krilima i pod košem, not even close.

 

Ne mogu da se porede sa onim što su Kobe, DWayde, Bron, pa i Melo bili u tom trenutku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Miki28 Teoljub said:

 

'08 lagano.

 

 

 

Da nema Embilda na slici gore, navijao bih za ekipu 2024.

Ovako moj glas ide za 2008.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...