Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Rokadom Jovic/Adams bi dobili i kompaktibilnije tandeme na bekovskim pozicijama nego sto je sada slucaj, jer je ogromno pitanje kako bi izgledali sa Adamsom i Nedovicem na parketu u fazi odbrane, a s obzirom da bi obojica trebali da budu prve opcije na svojim pozicijama to bi bila ucestala situacija. Slicno vazi i za Ivanovic-Nedovic tandem. Dolaskom Jovica bi mogli da igramo recimo:

Jovic - Nedovic

Markovic - Nedovic

Jovic - Ivanovic

Markovic - Ivanovic

 

U nekoj savrsenoj situaciji bi umesto Ivanovica ostao Adams. Dzoni mi jeste jako drag igrac, ali Adams je "rizik" koji bi vredelo isprobati kada vec imamo ovako popunjene pozicije 1 i 2. 

 

Ovo deluje mnogo smislenije, a i resava problem rezervnog igraca na poziciji 2, ponekad bi minute mogao da dobije Dobric tu. Na taj nacin prebacujemo preostale raspolozive snage iz spoljne linije na poziciju 3 gde bi konkurisali Dobric, Holand, Lazarevic i Lazic koji bi bio cist visak, ali sta da se radi.

 

Da ne pricamo koliko bi Jovic znacio Martinu u pick and roll igri. 

 

Zdrav Jovic je nesto najbolje sto mozemo da imamo na poziciji 1, ali koliko je realno da on cele sezone ostane zdrav...

 

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

 Jovic 2 godine ne igra ozbiljnu takmicarsku kosarku.  

 

To je to. Čak i da mu je zdravlje savršeno, koliko će njemu trebati da uhvati neku formu i uklopi se u ekipu (u kojoj istina niko nije uklopljen, ali ajde).

Da su ga uzeli ranije, pa da normalno prođe pripreme, bilo bi OK, ali ovako uzimamo poznatog igrača, ali zapravo mačku u džaku.

Ne znam da li je ovo očajnički potez jer se vidi da nemamo igru ili je Jović toliko spustio cijenu da je Čoviću žao da ga propusti.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stefi88 said:

Jel Jovic potpisao ili?vidim pise se kao da je gotova stvar... 

Ako je tako, sada je vec pitanje ko ce biti van 12...

Za sada jedini koliko toliko relevantni izvor da potpisuje je (bez sprdnje) Nolan Smith na tviteru. Ja nijedan drugi ozbiljan sajt nisam vidio da je objavio tu vijest, niti je iko ovde od pouzdanijih forumasa to potvrdio. Tako da...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sokmeniki said:

Za sada jedini koliko toliko relevantni izvor da potpisuje je (bez sprdnje) Nolan Smith na tviteru. Ja nijedan drugi ozbiljan sajt nisam vidio da je objavio tu vijest, niti je iko ovde od pouzdanijih forumasa to potvrdio. Tako da...

Ako nema "proverenih" informacija od pouzdanijih forumaša ovde, znači da potpisuje 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, berti said:

Jovke u subotu do kasnih sati bio u gradu. Trenira li on uopste, u kakvoj li je kondiciji, fizickoj spremi...

Njegovo dovodjenje deluje bas kao neki panični potez. Ne mirise sve ovo na nesto valjano...

Pitaj ti boga u kakvoj je formi, ja sam samo propratio da je ove godine bio na vise rostilja nego treninga, a on u podkastu rece da se nikad bolje osjeca...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Način sastavljanja ekipe od strane random 8-godišnjaka na random basketball manager igrici > način sastavljanja ekipe KKCZ u sezoni 2022/23

 

Fale nam još samo gutač vatre i bradata žena.

 

Gutač vatre će u ovoj sezoni biti Despot...na uši će da mu izbija dok zakrpi propuste spoljne linije.

Jović i Pefi ne mogu u odbrani više da isporuče reli mod, kao ni Laza...a Nedara, Džoni i Dobrić su Nedara, Džoni i Dobrić.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sokmeniki said:

Pitaj ti boga u kakvoj je formi, ja sam samo propratio da je ove godine bio na vise rostilja nego treninga, a on u podkastu rece da se nikad bolje osjeca...

U kakvoj formi da bude kada jede toliko roštillja, izlazi subotom uveče do kasno u noć, nije igrao 10 minuta ukupno za dve sezone?

Verovatno se ugojio 10-15 kg, svira gitaru svaki dan i čeka poziv neke KLS ekipe da odigra rekreativno još koju sezonu.

 

A sad ozbiljno, ko poznaje Jovića, zna da radi individualno već 2-3 meseca, i da ne namerava u 31-oj godini da okači patike o klin i da ima još kvalitetno šta da ponudi.

On i Pefi su naši Ljulj i Rudi, fali još ćaća Rodrigez pa neka igranka započne 😃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Zvezda je emocija said:

U kakvoj formi da bude kada jede toliko roštillja, izlazi subotom uveče do kasno u noć, nije igrao 10 minuta ukupno za dve sezone?

Verovatno se ugojio 10-15 kg, svira gitaru svaki dan i čeka poziv neke KLS ekipe da odigra rekreativno još koju sezonu.

 

A sad ozbiljno, ko poznaje Jovića, zna da radi individualno već 2-3 meseca, i da ne namerava u 31-oj godini da okači patike o klin i da ima još kvalitetno šta da ponudi.

On i Pefi su naši Ljulj i Rudi, fali još ćaća Rodrigez pa neka igranka započne 😃

A ti poznajes Jovica?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jovic, domaci igrac, zna kako se osvajaju trofeji I pritom iskusan. Povrede su iza njega, I trebace mu vreme sto je skroz u redu. Do Decembra da uhvati formu I super. Bice od velike koristi u borbi za trofeje kada se ocekuje da bude u dobro formi.  A samim tim, bice I od koristi Topicu koji ce moci dosta da nauci od njega i Markovica. Nisam zabrinut uopste. 😁

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zvezda je emocija said:

Ne, a ti? 😃

Ali ipak svi znamo (ili ga poznajemo) kakav je radnik i kad je spreman i zdrav, koliko dobrog može da donese ekipi.

Da li se slažeš sa mnom?

Nema potrebe pricati o Jovicevim kvalitetima, svi znamo kakav je igrac BIO i sta se od njega moze ocekivati ali pravo pitanje je da li i dalje moze to da radi na najvisem nivou i da li je stvarno zavrsio sa povredama kao sto je i sam rekao? 🤔

Link to comment
Share on other sites

Jovic je, necu reci seljak od coveka, vec tezak ljakse, lelemud i svakako ne preveliki radnik u slobodno vreme. 

 

Da, igracki je (bio) koristan, pod pretpostavkom da je zdrav, ali to onda dovodi u pitanje potrebu za ostanak u timu jos jednog veterana/ex reprezentativca koji sluzi da prenese preko pola, zavrti pik i igra odbranu. Sve to ni izbliza uspesno u odnosu na nekadasnje mogucnosti (jos jedna slicnost). U Panatinaikosu najblaze receno kurcu nije sluzio. 

Sa druge strane, njegovo drkanje lopte ala Vasilije Micic ce doci kao bebina guza na nosu na nacin igre Ivanovica, Nedovica i Adamsa.

 

Umeo je Jovic u istoriji da se samara sa saigracima, bespotrebno bude klasicni bezobrazni drkos i slicno, pa ni sa strane atmosfere ne vidim koji moj treba Crvenoj Zvezdi.

 

Trenutno nista vise od klasicnog alibi popunjavanja rostera.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Redstar0356 said:

 

Je l Ponitka napunio partizan i režao u kameru? Nije, doveden je neko ko jeste

😂😂😂 Ako si klinac mogu da razumem da mislis da nam se Ponitka nudio I jako zeleo da predje kod nas a mi ga odbili I potpisali igraca koji je napunio Partizan I rezao u kameru...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Predragdjape said:

😂😂😂 Ako si klinac mogu da razumem da mislis da nam se Ponitka nudio I jako zeleo da predje kod nas a mi ga odbili I potpisali igraca koji je napunio Partizan I rezao u kameru...

Ne mislim da nam se Ponitka nudio i da je jako zeleo kod nas al ne mislim ni da smo ga razmatrali jer nam je skauting sluzba gosn Covic a on ima poznat sistem dovodjenja igraca

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Neki igrači su neočekivano došli na tržište, imali su važeće ugovore u Rusiji i na njih niko nije računao ... što važi i za Ponitku.

On je potpisao kratkoročni ugovor sa Ređinom i čekao pravu ponudu, što se ispostavilo kao dobro rešenje.

 

Ja se jesam uhvatio njega kao pijan plota, ali lakse mi je da kukam za njim nego za Sabazom npr za koga su nas namerno vozali, i za kog ce ova grupa novih forumasa koji hiperprodukuju losa opravdanja da kaze eeee al on je skup.


A DA IMAMO 10 PLEJMEJKERA I CENTARA TO NIJE SKUPO? :)))))

 

A Ponitku forsiram jer me zabavljaju objasnjenja za njega, izdvojio bih sada top 3: 

 

3) nece ga niko jer je los karakter…. Igrao za Xavi Pascuala 3 godine, potpise ga Radonjic koji je 26 puta merio sve kod igraca i zbog cega je ceo forum pizdeo godinama

 

2) iznenadili smo se ratom u Rusiji, ostali smo sokirani sto je slobodan, i taj sok nas je drzalo 5 meseci i prosto nismo uspeli na vreme da se oporavimo i potpisemo ga

 

1) koji ce nam djavo Ponitka, veze nema,ionako ga sad trazite jer je odigrao 2 dobre tekme na EP (trazili ga u junu i julu aktivno nadajuci se da ce Vujcin da procita)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Ne mislim da nam se Ponitka nudio i da je jako zeleo kod nas al ne mislim ni da smo ga razmatrali jer nam je skauting sluzba gosn Covic a on ima poznat sistem dovodjenja igraca

Hipoteticki I da smo ga razmatrali, kontaktirali sumnjam da bi on nas razmatrao... Mozda igraci slicni a jeftiniji od njega da, ali koji su to? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...