Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

25 minutes ago, NikadProtivKaline said:

svasta napisa sarac, ali nigde onog kakvi igraci dolaze trener nam nece ni trebati

a realno sa tim je trebao da pocne, to je najveci dokaz njegovog insajderisanja

 

 

Mozda je mislio u fazonu kakvi igraci dolaze ni Fil Dzekson im nece moci nista pa nam i ne treba... samo kazem.

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

A mozda je to rekao sarkasticno da se vecina upeca. Ne znam sta bih rekao, mnogo hejta je dobio ovde kao i prozivki zato sto je u upravnom odboru a ne znam kome to smeta?

Sjecam se da je prvi imao informacije o povredi Hollinsa i javno nam je podijelio, kao i za Ilica.

 

Meni je licno na twitteru najavio Hollanda 3 dana ranije, jer sam ga pitao kakva je situacija u klubu i da li ima nekih problema. Odgovorio je na sva pitanja i oko Shabaza i Singltona i izdvojio vrijeme iako nije morao to.

 

I samo da se zna da nisam ja neki njegov advokat ili bilo sta, zna nekad prenagljeno da reaguje ali on je jedan od rijetkih forumasa koji ima informacije od ljudi bliskih klubu i mislim da treba da ga postujemo kao sto treba postovati i ostale forumase.

 

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Sokmeniki said:

A mozda je to rekao sarkasticno da se vecina upeca.

isto kao sto je gazda sarkasticno kontaktirao lasa

stvarno nema potrebe za tom mobilizacijom

odrasli smo ljudi valjda ovde

napises nesto, ispostavi se da si promasio ili lupio....desava se

kazes takva i takva stvar i nastavis dalje

 

to salio sam se kad ispadnes glup pred drustvom valjda prestaje negde sa zavrsetkom osnovne skole jebem ga

man up sto se kaze

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikadProtivKaline said:

isto kao sto je gazda sarkasticno kontaktirao lasa

stvarno nema potrebe za tom mobilizacijom

odrasli smo ljudi valjda ovde

napises nesto, ispostavi se da si promasio ili lupio....desava se

kazes takva i takva stvar i nastavis dalje

 

to salio sam se kad ispadnes glup pred drustvom valjda prestaje negde sa zavrsetkom osnovne skole jebem ga

man up sto se kaze

Ja sam stekao utisak da smo sinoc u privatnoj prepisci bez da opterucujemo ostale se objasnili sta sam kada,sta i o kome pisao.

 

Shabaze i ostale zvezde milionere meni se me mogu prikaciti da sam ih bilo gde najavio da dolaze kod nas pa ni sarkasticno.

 

Drugi su ih najavili kao done deal, kada se nisu desili potpisi protekom ovoliko vremena i dalje mene prozivas da sam lozio narod ovde.

 

28 juna sam banovan, do juce nisam imao upis ovde, pa bih te zamolio da me vise ne spominjes u bilo kom kontextu vise. 

Barem sam takav utisak stekao sinoc u nasoj privatnoj prepisci ili sam ipak krivo shvatio?

 

Laso,Sveropulos,Shabaz, Singleton, i ostali mamojebaci od mene nema nijedne pisane reci. 

 

Nijedno dobro jutro niti laku noc od 28 juna pa do juce. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izmasili ste sve sto ste mogli, i ti i kum i ostali.

I ok, kao sto smo milion puta rekli, sta ima veze, ako nista lozili smo se malo.

Idemo dalje.

Al ti se vracas posle 2 meseca i kreces sa macevanjem i uticajem jbnog Vox foruma.

Ti koji si promenio 7 prica ovog leta i zaista, ali zaista je delovalo da pojma nemas sta se desava u klubu.

I opet kazem, nema razloga da ti neko to zamera sad kad je sve proslo, ali ti se pojavljujes i opet neka kontra i prozivanje STO FORUMASI NEMAJU UTICAJ NA KLUB?!!?!


pa nemoj me zajebavati

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bosMan_jr said:

Izmasili ste sve sto ste mogli, i ti i kum i ostali.

I ok, kao sto smo milion puta rekli, sta ima veze, ako nista lozili smo se malo.

Idemo dalje.

Al ti se vracas posle 2 meseca i kreces sa macevanjem i uticajem jbnog Vox foruma.

Ti koji si promenio 7 prica ovog leta i zaista, ali zaista je delovalo da pojma nemas sta se desava u klubu.

I opet kazem, nema razloga da ti neko to zamera sad kad je sve proslo, ali ti se pojavljujes i opet neka kontra i prozivanje STO FORUMASI NEMAJU UTICAJ NA KLUB?!!?!


pa nemoj me zajebavati

Priznajem gresku jedino sto sam bio ubedjen a i svi u klubu da ce Radonjic ostati. Nijednim svojim gestom nije nagovestio odlazak iz kluba.

Dan pred odlazak bio u KSS zajedno sa Covicem na sastanku. 

 

Moje povlacenje sa foruma a i ujedno i banovanje je onog trenutka kad je odlucio da proba sa PAO i kad su pristali na njegove uslove.

 

Nadji mi jos 6 mojih dezinformacija ovde ovog leta.

 

Nikada ,nikada ni pre a ni ubuduce nisam javno kacio imena igraca koji dolaze. To sto neka imena su izlazila a koja su na kraju i potpisala su proizvod pp poruka ,ej samo meni necu majke mi nikom reci. Ti si moj drug. 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kum je ubo Hollanda i pojačanja iz Grčke, promašio sa Shabazom i Raduljicom. Singltona mislim da nije najavljivao. Za Bentila i Adamsa se mislim nije oglašavao. 

 

Generalno me smaraju ova insajderska prepucavanja, samo je pregrubo reći da je promašio sve živo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Chaos Is Me said:

Izvini Šarac ako sam te pomešao sa nekim, ali zar ti nisi bio onaj koji je najavljivao "takva pojačanja za koje nam trener neće ni trebati" u smislu da će biti neki mamojebi? Izvini još jednom ako to nisi bio ti.

Ne, nego kad su najavljivali oba Nikolica, Cobsa,Raduljicu,Mihajlovica,  aludirao sam na ta pojacanja,ali na twiteru imam jedan vid zajebancije a ovde sasvim drugi vid pisanja. Ko me prati zna se sa kim se tamo kacim i zezam. 

 

Zasto je bilo potrebe da se prenosi pisanja sa mog licnog naloga ako smo svi ovde anonimni. 

Ovde 98 % ljudi se krije iza nickname i avatara,moze na dnevnom nivou ako zeli 100 x da menja ime,  a osobe koji se ne kriju poput mene se osudjuju za napisano. A samim tim sto se punim imenom i prezimenom potpisujem tim je veca i tezina za napisanu rec. Da li se ona nekome svidja ili ne je druga stvar ali ja da se nekom ovde slihtam i pisem kako ce Ponitka doci da bih pokupio simpatije  jer to vecina zeli,pa kad do ptpisa  ne dodje ,jebiga prelazni rok je ziva stvar. Zajebao me izvor. Oprastajte. 

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno niko ne misli da treba da napises da ce doci Ponitka ako ne dolazi i bukvalno bi 0 simpatija dobio za taj potez.

 

Za prepisivanje sa tviter profila se potpuno slazem, to su radila 1 ili max 2 forumasa i prilicno je jadno bilo, ali nisam hteo da pisem nista.
Kao evo Sarac nesto napisao na tviteru brzo da prepisem ovde. Bedno i nepotrebno, kao da smo prosjaci.

 

I sam kazes da tvoja rec ima vecu tezinu, jer si u klubu pa valjda je to sasvim logicno, onda ne bi smeo da dajes bombasticne najave cim se nesto minimalno promeni. A davao si ih.

I da Radonjic ostaje, i da Covic i ti idete, i da ce doci bomba igraci, i x ili y igrac i svasta drugo.

 

Kum se izmasio i nije sramota to reci, milion i prvi put NISTA STRASNO neka je.

A da ima glorifikovani status ovde - ima. I da napise Merhaba, a da dodje igrac koji je bio na letovanju u Beleku, neki bi rekli evo kum pogodio.

Ali kum je zasluzio to dugogodisnjim pogocima. A da se ovog leta izmasio, jeste i to nije sramota reci.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Šarac said:

Ja sam stekao utisak da smo sinoc u privatnoj prepisci bez da opterucujemo ostale se objasnili sta sam kada,sta i o kome pisao.

 

Shabaze i ostale zvezde milionere meni se me mogu prikaciti da sam ih bilo gde najavio da dolaze kod nas pa ni sarkasticno.

 

Drugi su ih najavili kao done deal, kada se nisu desili potpisi protekom ovoliko vremena i dalje mene prozivas da sam lozio narod ovde.

 

28 juna sam banovan, do juce nisam imao upis ovde, pa bih te zamolio da me vise ne spominjes u bilo kom kontextu vise. 

Barem sam takav utisak stekao sinoc u nasoj privatnoj prepisci ili sam ipak krivo shvatio?

 

Laso,Sveropulos,Shabaz, Singleton, i ostali mamojebaci od mene nema nijedne pisane reci. 

 

Nijedno dobro jutro niti laku noc od 28 juna pa do juce. 

 

 

Samo cu reci da si na tviteru to vece kada su svi portali objavili za Shabaza ukljucujuci i Sportal i Telesport, napisao izgleda veceras nema spavanja i tag #kkcz 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bosMan_jr said:

Bukvalno niko ne misli da treba da napises da ce doci Ponitka ako ne dolazi i bukvalno bi 0 simpatija dobio za taj potez.

 

Za prepisivanje sa tviter profila se potpuno slazem, to su radila 1 ili max 2 forumasa i prilicno je jadno bilo, ali nisam hteo da pisem nista.
Kao evo Sarac nesto napisao na tviteru brzo da prepisem ovde. Bedno i nepotrebno, kao da smo prosjaci.

 

I sam kazes da tvoja rec ima vecu tezinu, jer si u klubu pa valjda je to sasvim logicno, onda ne bi smeo da dajes bombasticne najave cim se nesto minimalno promeni. A davao si ih.

I da Radonjic ostaje, i da Covic i ti idete, i da ce doci bomba igraci, i x ili y igrac i svasta drugo.

 

Kum se izmasio i nije sramota to reci, milion i prvi put NISTA STRASNO neka je.

A da ima glorifikovani status ovde - ima. I da napise Merhaba, a da dodje igrac koji je bio na letovanju u Beleku, neki bi rekli evo kum pogodio.

Ali kum je zasluzio to dugogodisnjim pogocima. A da se ovog leta izmasio, jeste i to nije sramota reci.
 

 

Kum je zasluzio postovanje, prevenstveno svojim ponasanjem.

 

Vise od 10godina pise na forumu i nikada jednu ruznu rec nije rekao ikome.

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...