Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 minutes ago, Green23 said:

Ukoliko nama Šabaz dođe, ja zaista mislim da nismo slabiji od njih, nekako mi se naša kompozicija tima više sviđa. 

Valjda ce ozvaniciti Sabaza uskoro da znamo na cemu smo. Dosta toga nam zavisi od te pozicije.

Link to comment
Share on other sites

Неће бити ништа страшно ако од овакве легије странаца изгубимо трофеје ове сезоне. Једно је сигурно, са Вујошевићем су имали систем који је функционисао. Данас немају систем имају лову, и гомилу плаћеника и тренера који је у заласку каријере. Ово не може да траје дуже од 2 сезоне. Дафушафака зна зашто, а сазнаће и ови ускоро

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Гаучо said:

Неће бити ништа страшно ако од овакве легије странаца изгубимо трофеје ове сезоне. Једно је сигурно, са Вујошевићем су имали систем који је функционисао. Данас немају систем имају лову, и гомилу плаћеника и тренера који је у заласку каријере. Ово не може да траје дуже од 2 сезоне. Дафушафака зна зашто, а сазнаће и ови ускоро

Citas mi misli 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Гаучо said:

Неће бити ништа страшно ако од овакве легије странаца изгубимо трофеје ове сезоне. Једно је сигурно, са Вујошевићем су имали систем који је функционисао. Данас немају систем имају лову, и гомилу плаћеника и тренера који је у заласку каријере. Ово не може да траје дуже од 2 сезоне. Дафушафака зна зашто, а сазнаће и ови ускоро

 

To bi sve bilo OK, da mi imamo neki sistem i plan.

 

Trenutno smo na istim pozicijama, cak su komsije i u prednosti, oni su neku osnovu i stvorili, sada je nadogradjuju, mi krecemo od nule.

 

Ali slazem se, nece biti nista strasno i tako i treba da se posmatra.

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2022 at 10:41 AM, Chaos Is Me said:

33-godišnji igrač iz Burse koji je do skoro igrao portorikansku ligu? Meni ovo više izgleda kao pojačanje za Uvalinovu Zvezdu nego za evroligaša. Verovatno mu je glavna ulaznica što je jednom natrpao partizane. Baš čudan potpis.

Igrao je i Kvinsli Miler istu tu ligu,mislim da moze lepo da se uklopi....

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Everlook said:

Sta ce onda Eksum da im igra?  Back up na trojci?

Покриваће 1-3. Нису спрцали оволике милионе да би се коцкали са најважнијим местом у екипи. Довешће озбиљног плеја сигурно.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

 

To bi sve bilo OK, da mi imamo neki sistem i plan.

 

Trenutno smo na istim pozicijama, cak su komsije i u prednosti, oni su neku osnovu i stvorili, sada je nadogradjuju, mi krecemo od nule.

Mi smo na početku trogodišnjeg ciklusa.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Гаучо said:

Ови што ми се подсмевају на пост, јесу ли наши или њихови? 🤣

Jedan je onaj sto je cas kuper, cas kendrik, a drugi je nepoznat

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Mi smo bukvalno Partizan za siromasne sledece sezone. Ne vidim neku specijalnu razliku osim sto smo ulupali malo manje para i imamo trenera pocetnika. Nemamo prava da se podsmevamo komsijama sto rade istu stvar, samo na visem nivou.

Realno, Vucic bolje da je preusmerio ovih 25-30 miliona koje je dao kosarkaskim sekcijama Terzi. On bi makar doveo jos 5-6 krila i napunio stadion svaki put.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Гаучо said:

Ови што ми се подсмевају на пост, јесу ли наши или њихови? 🤣

 

Izvini što ti se smejem. Ja samo ne vidim taj naš sistem kojem se većina vas divi...

Link to comment
Share on other sites

Vrlo lako se zaboravlja da mi u ekipi imamo osnovu. Imamo domace igrace na celu sa Lazicem, Markovicem, Mitrovicem. Tu su Dobric koji ce biti bolji iduce sezone, Lazarevic, Nedovic, Ivanovic pa i Ilic kada potpise. Tu je i Simon ali sa drugacijom ulogom. A koga oni imaju od te baze domace baze koja zna da se nosi sa pritiskom i koja zna sta je ocekuje u sezoni? 

Edited by Predragdjape
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da probam da napravim trenutni presek po pitanju finansija cisto da procenimo da li ima novca i koliko za pojacanje na pleju:

 

Dakle:

 

Nikola Ivanovic - 0.4m

Stefan Markovic - 0.35m

 

Nemanja Nedovic - 1.1m

Ognjen Dobric - 0.4m

John Holland - 0.5m

 

Branko Lazic - 0.3m

Stefan Lazarevic - 0.1m

 

Aaron White - 0.4m

Luka Mitrovic - 0.3m

Hassan Martin - 0.6m

 

Jel sam zaboravio nekog? Ovo je trenutno stanje. Plava boja su (negde) potvrdjene plate, crvena je moja procena. 

 

Ovaj roster trenutno kosta 4.45 miliona evra neto. Trebaju nam pojacanja na 1, 4 i 5. pretpostavka je da ce na 1 to biti Nejpir, verovatno najskuplji igrac ekipe, neka bude 1.4 miliona, mislim da nije toliko ali ajde. Na 4 bi to trebalo da bude Dalibor Ilic, koji nece biti vise od 0.3m i na petici najverovatnije Zoran Nikolic koji je tako na 0.3m isto. Znaci jos dva miliona za tri pozicije. 

 

Sto dolazi do neke okvirne cifre od 6.5 miliona evra za roster. Mislim da je to vrlo realno i da se uklapa u neki ukupan budzer od 10 miliona evra.

 

Misljenja?

Link to comment
Share on other sites

Који систем, мењамо тренере као на траци. Нека неко изброји од 2017. колико смо тренера променили. Алимпијевић, Топић, Томић, Гавриловић, Шакота, Обрадовић, Радоњић, Јовановић. Ако је то систем...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sam B said:

Da probam da napravim trenutni presek po pitanju finansija cisto da procenimo da li ima novca i koliko za pojacanje na pleju:

 

Dakle:

 

Nikola Ivanovic - 0.4m

Stefan Markovic - 0.35m

 

Nemanja Nedovic - 1.1m

Ognjen Dobric - 0.4m

John Holland - 0.5m

 

Branko Lazic - 0.3m

Stefan Lazarevic - 0.1m

 

Aaron White - 0.4m

Luka Mitrovic - 0.3m

Hassan Martin - 0.6m

 

Jel sam zaboravio nekog? Ovo je trenutno stanje. Plava boja su (negde) potvrdjene plate, crvena je moja procena. 

 

Ovaj roster trenutno kosta 4.45 miliona evra neto. Trebaju nam pojacanja na 1, 4 i 5. pretpostavka je da ce na 1 to biti Nejpir, verovatno najskuplji igrac ekipe, neka bude 1.4 miliona, mislim da nije toliko ali ajde. Na 4 bi to trebalo da bude Dalibor Ilic, koji nece biti vise od 0.3m i na petici najverovatnije Zoran Nikolic koji je tako na 0.3m isto. Znaci jos dva miliona za tri pozicije. 

 

Sto dolazi do neke okvirne cifre od 6.5 miliona evra za roster. Mislim da je to vrlo realno i da se uklapa u neki ukupan budzer od 10 miliona evra.

 

Misljenja?

Zoran Nikolic nece sigurno doci,moje misljenje da ce doci je covic opipao reakciju mase da bi doveo Raduljica

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kontra said:

 

Izvini što ti se smejem. Ja samo ne vidim taj naš sistem kojem se većina vas divi...

Nas sistem se dokazao kad smo izgubili EL one sezone pod Alimpijem i odmah se sledece vratili bez ikakavih problema.

 

Njihov "sistem" je ugasila jedna trojka u zadnjim sekundama i ne bi se vratili u EL da im drzava nije kupila licencu.

 

Toliko o njihovoj kosarci i sistemu samoprozvane institucije...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, fasper said:

Покриваће 1-3. Нису спрцали оволике милионе да би се коцкали са најважнијим местом у екипи. Довешће озбиљног плеја сигурно.

Nisam bas siguran da ozbiljan sistem funkcionise tako sto igrac pokriva od 1 do 3, ali mozda ja nisam najpametniji.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fasper said:

Који систем, мењамо тренере као на траци. Нека неко изброји од 2017. колико смо тренера променили. Алимпијевић, Топић, Томић, Гавриловић, Шакота, Обрадовић, Радоњић, Јовановић. Ако је то систем...

Od 2017 do sada smo izgubili jednu ABA ligu i pored svih tih rokada na klupi sto je dobar podaka na kraju krajeva. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

Vrlo lako se zaboravlja da mi u ekipi imamo osnovu. Imamo domace igrace na celu sa Lazicem, Markovicem, Mitrovicem. Tu su Dobric koji ce biti bolji iduce sezone, Lazarevic, Nedovic, Ivanovic pa i Ilic kada potpise. Tu je i Simon ali sa drugacijom ulogom. A koga oni imaju od te baze domace baze koja zna da se nosi sa pritiskom i koja zna sta je ocekuje u sezoni? 

Да, баш Пантер не зна да се носи са притиском. Већина тих које доводе су играли Ф4 Евролиге, али ето не могу да се носе са притиском Владе Јовановића и моћног Симона помоћника на клупи Звезде.

1 minute ago, Everlook said:

Nisam bas siguran da ozbiljan sistem funkcionise tako sto igrac pokriva od 1 do 3, ali mozda ja nisam najpametniji.

Па нама Давидовац годинама покривао од 1 до 5.😅

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...