Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

9 minutes ago, 1945 said:

 

Ma nisam mislio 100, moze 2 teme paralelno sta fali.

 

 

 

Nista, moze, sto da ne

Evo i predloga za imena ostalih tema

 

- KK Crvena Zvezda - sezona kada su nas mucki sjebali

- KK CZ - free agents wet dreams

- Nebojsa Covic - dnevne vesti i komentari na saopstenja

- Kalis u Maju - sta mislite koliko ce biti stepeni napolju, znojim se nenormalno, ne bih da obucem farke pa da se zajebem

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, uini said:

 

nije ovo forum zvezde pa da pišemo paralelno na 100x različitih tema.

 

što se tiče aktuelne situacije, glupo je donositi kategoričke sudove ali je tek preglupo ignorisati minula dešavanja u kojima je trener nakon pešića bio onaj kli lazić sa solidnim rosterom dva dana, zatim vukoičić,sve do dolaska radonjića pt.1 za plejof

 

onda situacija sa alimpijevićem koja takođe nije ispala dobro po nas.

 

daklem, ovo je treći put da čović pravi sličnu kerefeku, pa su mišljenja razumljivo skeptična - do apokaliptična jer je to sve već viđeno u nekoj iteraciji a ne zato što su ljudi ovde glupi i/ ili besni.

 

typos

Potpisujemo sve što si rekao, samo bih na to dodao da se previše toga prišiva Čoviću.

Prirodno je da Kari , Radonjić odu jer su prevazišli rad u CZ. Ja npr.mislim da bi Kalina i Ra otišli u svakom slučaju iz prostog razloga što su prevazišli ili misle da su prevazišli ovu sredinu u profesionalnom smislu, samo da je neko drugi na Čovićevom mestu to bi bilo kulturniji razlaz i uz obostrane zahvalnice.

Mnogo je veći problem što trenera nema. Kad je Trinkijeri otišao iz Partizana i oni su imali problem. Sutra da ode Obra koga umesto njega ?Ili u krajnjem slučaju koga umesto Pešića na čelo reprezentacije?

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ja npr.mislim da bi Kalina i Ra otišli u svakom slučaju iz prostog razloga što su prevazišli ili misle da su prevazišli ovu sredinu u profesionalnom smislu, samo da je neko drugi na Čovićevom mestu to bi bilo kulturniji razlaz i uz obostrane zahvalnice.

 

ja npr ne krivim čovića što je otišao radonjić ali ne mogu da prihvatim da je jovanović jedini izbor nakon što smo nudili radonjiću 500k preko novina.

za 500k, euroleague, beograd koji ipak nije neka vukojebina = mora da možeš da nađeš neke relevatne trenere kao opcije, ako želiš da tražiš.

 

ali čovke je (opet) u fazonu hold my beer, pa ga ja npr zato krivim.

ali tako mu je lakše, jer, ako jovanović uspe eto čovića još na poluvremenu da primi čestitke a ako ne uspe, biće neki razlog ruke-noge-vezanost

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Čović je apsolutni krivac za odlazak Radonjića, plus ga je polio govnima. 

 

Moze biti da je istina jer mirise na to, ali ne znamo bas celu pozadinu price i sta se tu tacno desilo, Radonja je rekao da je situacija izuzetno kompleksna sto nije bas puko crno na belo Covic oterao Radonjica. Dobio je Radonjic i novi ugovor sto je potvrdio i Covic i on sam ali je naglasio da visina ugovora nije razlog zasto ne ostaje.

 

Ono sto je apsolutna istina je da ga je on i doveo u klub i jedini podrzao i dao sansu kada su ga svi terali. Uvek sve treba gledati iz svih uglova.

 

Kao sto je rekao Radonja kada se oprastao, Zvezda je iznad svih nas pa tako i njega i Covica i nas ovde.

Edited by 1945
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

 

ja npr ne krivim čovića što je otišao radonjić ali ne mogu da prihvatim da je jovanović jedini izbor nakon što smo nudili radonjiću 500k preko novina.

za 500k, euroleague, beograd koji ipak nije neka vukojebina = mora da možeš da nađeš neke relevatne trenere kao opcije, ako želiš da tražiš.

 

ali čovke je (opet) u fazonu hold my beer, pa ga ja npr zato krivim.

ali tako mu je lakše, jer, ako jovanović uspe eto čovića još na poluvremenu da primi čestitke a ako ne uspe, biće neki razlog ruke-noge-vezanost

Problem sa Čovićem je što on kad traži trenera traži domaće rešenje. Ako je to jedan od kriterijuma onda je stvarno problem. Pogledaj samo trenere i kod nas i u Partizanu, Budućnosti, Cedeolimpiji.

Dakle izuzev Radonjića, Karija Trinkijerija i Žoca u 4 pristojne ekipe sa dobrim finansijskim  uslovima nemaš krštenih trenera 15 godina.

Da li trener mora biti domaći to je ono što je ključ. Sigurno je samo da je  Čovićevo ubeđenje (o kojem možemo diskutovali )da mora domaći 

57 minutes ago, Redstar0356 said:

Jesi ti svestan da preporucujes ljudima da ostanu bez prsta? Jesi rasio nekad na cirkularu? Znas li da daska moze da se uplete i da sam video ranu coveka kome je daska odskocila sa cirkulara i da nije odreagovao shodno iskustvo od preko 20 godina, probusila bi mu kompletan stomak. Ovako je zavrsio samo sa unutrasnjim i spoljasnim usivanjem. Malo realnosti molim vas... 

 

Cuj preporucio rad sa drvetom, kao da je to pravljenje ogrlica od perli. Svasta se ovde moze procitati. 

 

 

Zamisli preporučio da se ljudi bave nečim kreativnim umesto da tupe onu stvar na forumu.

Edited by Milos 3.14
Typo
Link to comment
Share on other sites

Radonjic prevazisao Zvezdu?

Ja ne verujem u tu agendu.

Kao sto Dule nikad nije prevazisao Partizan, tako mislim da ni Dejan nece nigde moci da iskaze svoje kvalitete, osim u Zvezdi.

Mozda je to roming, kako god, ali Radonjic nece nikad dobiti sansu da predvodi Real, Barsu, Cska...

To sto je odradio u Bajernu, bilo jene mnogo produktivno, ali prelazna ocena.

Videcemo sta ce uraditi u jednoj ne zdravoj sredini kakva je Pao, ja mu svakako zelim srecu i uspeh.

Kao covek, mnogo je pomogao da Zvezda izgleda gospodski, drag je i dobar, ja drazeg trenera i nemam.

Ali imam klub, a to je Zvezda, i od trenutka kad neki igrac napusti Zvezdu, ili trener, ja se vise ne bavim njima.

Dosao je mlad covek da pokusa da napravi karijeru, od mene podrska, kao i Tomicu, Alimpiju, Sakoti...ja nisam nikog docekao na noz.

Uvek sam za to da se pruzi sansa.

Radonjic je stekao ime u Zvezdi, Zvezda ga je istrpela, sto joj se isplatilo visestruko.

Radonjic je zaduzio Zvezdu, i niko od trenra u poslednjih 30 god ne moze da mu pridje.

Ali on nije prevazisao Zvezdu, prosto nije mogao u Evropi da napravi iskorak.

I nije to falilo mi malo...to jekosarka, mnoge velike utakmice dobijaju pojedinci, a zasluge doniju treneri, i nema sta bi bilo kad bi bilo.

Ostace to da smo godinama zavrsavali u donjem domu, a utakmice na jednu loptu niko nece pamtiti.

A da li je mogao u evropi bolje?

Da li je morala biti bas onakva selekcija?

Jos da dodam, Deda se propisno slepao mesecima, onakvom losom igrom, svuda bi dobio nogobulj.

Daleko od toga da je imao dobru sezonu, previse nekonstantnosti je tu bilo, zbog povreda prevashodno. 

Holins je proigrao prekasno sto se tice EL, a opet se povredio kad nam je bilo najpotrebnije.

Koliko nam je donela ta njegova odbrana, toliko nas je kostao prelos sut sa distance, neucesce u napadima, gde bude izolovan zbog loseg bolhendliga...umeo je da napravi wtf potez, tako da je ogromni apgrejd Nedovic.

Ne vidim cemu zaljenje, ja zalim za Beronom i Lojdom.

Davidovac je dobio 800 000, i sta tu Zvezda moze? Vredi li on taj novac? 

Nerealni smo.

Cak je i poz 5 vec sada bolja nego pre mesec dana.

Ulazimo za sada slabjji za trenera, ali to nije razlog da se pada u ocaj.

I odjednom price oko Covica, pa jbte taj Covic nije od juce fukara, sta se sad iscudjavate, ako neko laze citav zivot, kako ocekujete da odjednom krene da bude  ono sto nije? I sta zapravo ocekujete od coveka, koji dupetom zatvara vrata svim zivima od kad zna za sebe?

Odjednom ste postali svesni da nas vodi pogani gmaz? Sta se to desilo odjednom, pa su lazi gospodina Covica postale ekskluziva?

Ovo me podseca na ono kad zimi padne prvi sneg, grad ostane u kolapsu, a putari kazu, iznenadio nas sneg.

  • Like 6
  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, 

Svi vi kojima nije jasno zasto se nije dalo cca 1mil za trenera a manje za plate igraca, morate da shvatite jedno,  jako je mali broj ozbiljnih trenera(ako ih uopste i ima) na trzistu koji su voljni da rade sa Covicem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Otisli ljudi jer Covic ne moze da garantuje budzat, tj redovne plate. Verovatno je i zbog toga Volters otisao pre vremena, pa su peglali sa privatnim stvarima. Ako nemas redovne plate a veci broj stranaca to tesko moze da opstane, to Radonjic zna i ima iskustvo sa time. I zato je trazio garancije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Radonjic prevazisao Zvezdu?

Ja ne verujem u tu agendu.

Kao sto Dule nikad nije prevazisao Partizan, tako mislim da ni Dejan nece nigde moci da iskaze svoje kvalitete, osim u Zvezdi.

Mozda je to roming, kako god, ali Radonjic nece nikad dobiti sansu da predvodi Real, Barsu, Cska...

To sto je odradio u Bajernu, bilo jene mnogo produktivno, ali prelazna ocena.

Videcemo sta ce uraditi u jednoj ne zdravoj sredini kakva je Pao, ja mu svakako zelim srecu i uspeh.

Kao covek, mnogo je pomogao da Zvezda izgleda gospodski, drag je i dobar, ja drazeg trenera i nemam.

Ali imam klub, a to je Zvezda, i od trenutka kad neki igrac napusti Zvezdu, ili trener, ja se vise ne bavim njima.

Dosao je mlad covek da pokusa da napravi karijeru, od mene podrska, kao i Tomicu, Alimpiju, Sakoti...ja nisam nikog docekao na noz.

Uvek sam za to da se pruzi sansa.

Radonjic je stekao ime u Zvezdi, Zvezda ga je istrpela, sto joj se isplatilo visestruko.

Radonjic je zaduzio Zvezdu, i niko od trenra u poslednjih 30 god ne moze da mu pridje.

Ali on nije prevazisao Zvezdu, prosto nije mogao u Evropi da napravi iskorak.

I nije to falilo mi malo...to jekosarka, mnoge velike utakmice dobijaju pojedinci, a zasluge doniju treneri, i nema sta bi bilo kad bi bilo.

Ostace to da smo godinama zavrsavali u donjem domu, a utakmice na jednu loptu niko nece pamtiti.

A da li je mogao u evropi bolje?

Da li je morala biti bas onakva selekcija?

Jos da dodam, Deda se propisno slepao mesecima, onakvom losom igrom, svuda bi dobio nogobulj.

Daleko od toga da je imao dobru sezonu, previse nekonstantnosti je tu bilo, zbog povreda prevashodno. 

Holins je proigrao prekasno sto se tice EL, a opet se povredio kad nam je bilo najpotrebnije.

Koliko nam je donela ta njegova odbrana, toliko nas je kostao prelos sut sa distance, neucesce u napadima, gde bude izolovan zbog loseg bolhendliga...umeo je da napravi wtf potez, tako da je ogromni apgrejd Nedovic.

Ne vidim cemu zaljenje, ja zalim za Beronom i Lojdom.

Davidovac je dobio 800 000, i sta tu Zvezda moze? Vredi li on taj novac? 

Nerealni smo.

Cak je i poz 5 vec sada bolja nego pre mesec dana.

Ulazimo za sada slabjji za trenera, ali to nije razlog da se pada u ocaj.

I odjednom price oko Covica, pa jbte taj Covic nije od juce fukara, sta se sad iscudjavate, ako neko laze citav zivot, kako ocekujete da odjednom krene da bude  ono sto nije? I sta zapravo ocekujete od coveka, koji dupetom zatvara vrata svim zivima od kad zna za sebe?

Odjednom ste postali svesni da nas vodi pogani gmaz? Sta se to desilo odjednom, pa su lazi gospodina Covica postale ekskluziva?

Ovo me podseca na ono kad zimi padne prvi sneg, grad ostane u kolapsu, a putari kazu, iznenadio nas sneg.

Bold - nije bitno šta mislimo nas dvojica, već šta misli Radonjić, a on misli da zaslužuje više.

Sve posle ovog za 5

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos 3.14 said:

Bold - nije bitno šta mislimo nas dvojica, već šta misli Radonjić, a on misli da zaslužuje više.

Sve posle ovog za 5

Ma ja mislim da zasluzuje vise, ja bih ga potpisao na 10 god i dao mu odresene ruke, ali prihvatam stvari kakve su.

 

I jos da ne spamujem iskoristicu oreko odgovora tebi par ekskluziva koje ce forumase ostaviti zblanute:

1.zemlja je okrugla

2.govno smrdi

3.Zvezda je osvojila kup, prvenstvo i Aba ligu 2god uzastopno

4.Konstraktu svi zaboravili

5.nebo je plavo

6.trava je zelena

7.Bajden je izlapeo

8.Nole opet osvojio Vimbldon

9.Covic ponovo slagao

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ako Covic stvarno cita ovaj forum imam samo jednu stvar da mu porucim!!!!😡😡😡😡😈😈😈😈

 

Spoiler

Profesore doktore Nebojsa svaka Vam cast na svemu dosad uradjenom u KK, podigli ste nas iz pepela i uradili nesto sto nikom drugom ne bi poslo za rukom. Nadam se da cete jos dugo biti na celu naseg KK i nadam se jos mnogo titula, a dokaz koliko dobro radite jesu sve ove mrznje i frustracije navijaca Partizana prema Vama. 

 

PS. Da li bih mogao dobiti neki poslic u upravi kluba, a mozda i u popisivanju nekih ljudi imam ih vec par na umu 🥺🥺🥺🥺🥺

 

Sram te bilo Nebojsa sta si nam uradio sa kluba!!!! 😡😡😡

 

PS. Nemojte citati ovo u spojleru, to je posebno obracanje Nebojsi i previse je vulgarno pa sam zbog toga odvojio.

 

Edited by Vasa123
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Ma ja mislim da zasluzuje vise, ja bih ga potpisao na 10 god i dao mu odresene ruke, ali prihvatam stvari kakve su.

 

I jos da ne spamujem iskoristicu oreko odgovora tebi par ekskluziva koje ce forumase ostaviti zblanute:

1.zemlja je okrugla

2.govno smrdi

3.Zvezda je osvojila kup, prvenstvo i Aba ligu 2god uzastopno

4.Konstraktu svi zaboravili

5.nebo je plavo

6.trava je zelena

7.Bajden je izlapeo

8.Nole opet osvojio Vimbldon

9.Covic ponovo slagao

10. Opet cemo osvojiti sve.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Imao danas dosta posla, može ukratko neki rikap? Može i duže kad budete imali vremena.

 

7 minutes ago, Kontra said:

A šta je taj čuveni iskorak o kome pišete mesecima?

 

Sve suprotno od ovog što je urađeno u ovom prelaznom roku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...