Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Ово је добро само из разлога што човек може психички да се припреми на ненервирање.

 

То не значи да нервирања неће бити, али свариће се полако чињеница о тренеру у наредном периоду и моћи ће свакој утакмици да се приђе са нулом очекивања, тако да је све што добијемо чист ћар. Након 10 година причања "сетите се 2011.", имаћемо прилику да се сетимо и практично.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Mile1 said:

Vlada Jovanovic ex Fmp novi trener Kkcz

Mislim da će Čović veću kintu potrošiti na plaćanje novinara po burek portalima da pljuju Radonjića nego na novog trenera. 

Znam samo da ću novu sezonu gledati sa nula očekivanja. Mogu odmah da čestitam Partizanu ABA titulu, bez ikakvog pretjerivanja.

Link to comment
Share on other sites

Stefanovic je neuporedivo perspektivniji i vec sada puno kvalitetniji trener, ali jbg, cuva Nebojsa zlatnu koku za FMP, a nama dovlaci skart.

 

Dovla ce raditi za topli obrok, makar smo ustedeli lepo. Po 500 kila na Radonji, Holinsu i Voltersu, milionce i kusur na Kalini + obestecenje, Vajtu korigovan ugovor, pa onda ono sto je predvidjeno za centra, a ostalo u kasici prosle sezone...

 

Ima da sevaju bombe samo tako.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vasa123 said:

I ja sam bio za strano, Pedro Martinez npr. ali to nije bilo realno jednostavno...

Šta nije bilo realno? Nije bilo realno ni da Željko dođe u KKP, pa je došao.

Čović je propao kao čovjek, političar, košarkaški radnik, a sad čak i kao AV dupelizac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cinjenica je da, mi ni jednog trenera necemo prihvatiti kao Radonjica. Niti istrpeti kao Radonjica. Niti podrzavati kao Radonjica. Niti trpeti njegove sablonske izmene i slicno. Ako je istina za Jovanovica, u redu. Super. Nadam se da je spreman za kritike i sve ostalo. Samo se nadam da ga domaci igraci nece busiti, vec ce biti uz njega i nastaviti da drze svlacionicu kao u Radonja eri. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, prolup said:

Ne znam da li si ti tad pratio košarku, ali glava Radonjića se tražila na tanjiru na svakom forumu gdje se spominjala KKCZ. Spasio ga je samo Čović a niko mu riječ ne bi rekao da ga je tad najurio i usmjerio mu karijeru u neki Budućnost-Mornar-Igokea trougao, sa povremenim Bursa i Hapoel izletima kao ostatak Miškove ergele. Kao da pričamo o nečemu što je bilo xyz godina ranije pa nemamo pisane tragove.

Ti je palo na pamet da smo najurili tad Covica da ga se sad niko ne bi ni secao i mogao bi da bude samo u predgradju, eventualno ako bi se situacija u zemlji poboljsala u centralnom zatvoru? Jel ti mozda to palo na pamet..

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, prolup said:

Ne znam da li si ti tad pratio košarku, ali glava Radonjića se tražila na tanjiru na svakom forumu gdje se spominjala KKCZ. Spasio ga je samo Čović a niko mu riječ ne bi rekao da ga je tad najurio i usmjerio mu karijeru u neki Budućnost-Mornar-Igokea trougao, sa povremenim Bursa i Hapoel izletima kao ostatak Miškove ergele. Kao da pričamo o nečemu što je bilo xyz godina ranije pa nemamo pisane tragove.

 

Pratio sam.

 

Odlična procena Čovića da ga tad zadrži. Ja mu za to oddajem priznanje. Ali nije to Čović uradio zbog Radonjića, več zbog kluba i sebe, jer je dobro procenio da je Radonjić najbolja opcija u tom trenutku. I na tom poverenju mu se Radonjić zahvalio sa 15 trofeja. Po mom mišljenju, Radonjić Čoviću ništa nije ostao dužan, ako mu je uopšte bio išta dužan. Jer kao što sam rekao, u onom momentu on je bio najbolje rešenje za nas, a mi za njega. Nisu se tu činile nikakve prijateljske usluge pa da neko ostaje nekome dužan.

 

A iskreno me zanima zašto se sa takvom sigurnošču tvrdi da bi Radonjić ostao u "Budučnost-Igokea-Mornar" trouglu, da ga je Čović tad najurio. Pa zar nije čovek u poslednjih 10 godina i posle toliko trofeja pokazao da ima kvalitet kao trener, a kvalitet manje više uvek ispliva na površinu. I taj kvalitet bi pre ili kasnije spazili drugi evropski klubovi.

 

Pre če biti da bi mi bez Radonjića teško prekinuli dominaciju Duletovog Partizana, nego što bi on ostao u trouglu Budučnost, Mornar, Igokea.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...