Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, necke said:

Znaci treba isplatiti jos jednu godinu ugovora Ivanovicu odmah i dovesti zamenu za njega kome isto treba placati platu. 

 

BAT here we go!

 

isto kao i sa whiteom.

ali ako white ostane, pola foruma će da iseče vene a ako džoni ode, onda se setimo da je to skupo :lol_2:

 

a white skuplji od džonija

Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da cujem resenja oko tog rezervnog pleja koja su realna u slucaju da se raskine ugovor sa Ivanovicem, kom u tom slucaju treba isplatiti svaki poslednji cent, jer ne vidim sto bi prihvatio bilo sta.

Teodosic koji ima 1.7 miliona evra u Armaniju gde je Bog maltene da dodje u Zvezdu da bude rezerva da mu neko psuje familiju u Pioniru  ? Za koliko bi para igrao ovde ?

Uz to, sto bi se rizikovalo sa nekim drugim resenjem na poziciji koja je najbitnija u timu kad je covek tu vec godinu dana i moze da bude samo bolji. Stranac samo na papiru, ne vidim bolje resenje a da je realno na rezervnom pleju od njega.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

isto kao i sa whiteom.

ali ako white ostane, pola foruma će da iseče vene a ako džoni ode, onda se setimo da je to skupo :lol_2:

 

a white skuplji od džonija

si razmisljao da zamenis Covketa kad mu istekne ovaj mandat, vidim da bi se dobro snalazio 😁

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Guru said:

Ne vidim prostor za tog još jednog 2/3 igrača, osim ako Dobrić ne bi bio potpuno van rotacije, što se naravno neće desiti. 

Apsolutno prostora nema, ja kad sam pitao gde ce tolike igrace kazu strucnjaci Lazic ce biti van 12. Smesno.

Igrac nam treba na 3 koji bi igrao u nekim varijantama i na 4, ali to podrazumeva naravno da White ide i iskreno se nadam da niko nije lud da ga zadrzi i da ima 6 visokih igraca u 12.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

 

ja sam precizno rekao da ne kapiram zašto je svima white logičan za raskid ugovora (tj isplaćivanje da ode) a džoni nije.

ako ima para za schilbovanje, ja se ne bih vodio emocijama, već samo građenjem bolje kompozicije tima

Slažem se.

Pored Nedovića i Šabaza Ivanović je čist višak.

Samo Šabaz da potpiše.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pavijan2 said:

Slažem se.

Pored Nedovića i Šabaza Ivanović je čist višak.

Samo Šabaz da potpiše.

Ivanovic uz Martina i Petruseva kao centrima ce eksplodirati ove sezone.

 

Pa jesmo li ljudi mi zaboravili kako je izgledao pik Ivanovica i Kuzmica?? Kuzmic napravi blok i treba mu 5 sekundi da izrola i kad mu Ivanovic baci lob pas njemu ispadne lopta iz ruke.

 

Ice to mnogo bolje sa Martinom siguran sam, a i sam Ivanovic ce imati vise prostora za poludistancu, a i ove sezone je pokazao kakav je majstor u izvlacenju faulova kad su potrebni poeni.

 

 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vasa123 said:

Ivanovic uz Martina i Petruseva kao centrima ce eksplodirati ove sezone.

 

Pa jesmo li ljudi mi zaboravili kako je izgledao pik Ivanovica i Kuzmica?? Kuzmic napravi blok i treba mu 5 sekundi da izrola i kad mu Ivanovic baci lob pas njemu ispadne lopta iz ruke.

 

Ice to mnogo bolje sa Martinom siguran sam, a i sam Ivanovic ce imati vise prostora za poludistancu, a i ove sezone je pokazao kakav je majstor u izvlacenju faulova kad su potrebni poeni.

 

 

Ма где бре њега да пусте, шта вам је људи. Онда стварно нису нормални у клубу.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, srlepajce said:

Screenshot-20220722-175358-Twitter.jpg

Isti ovaj kaze da se raspitujemo za Nenada Dimitrijevica

On beše iz Valensije 😁

 

7 minutes ago, Kankkunen said:

:smiley58:

 

lik iygleda kao da vredi svaki dinar placene karte kada mu je dan. inace ima 178cm 😱

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...