Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Jel moze neko više da napise o Iliću, šta možemo da očekujemo? Ja priznajem da sam ga slabo gledao. Balans napad/odbrana? Sposobnost da brani centre? Lateralne kretnje, odbrana pika, rotacija na strani pomoći? Da li zna da spusti loptu na parket? Neki signature move? Kakav je u catch and shoot situacijama? Znaci dobrog čitanja igre/inteligencije? Sa kim bi ga uporedili?

 

Odličnu statistiku ima za ABA ligu, naročito jer je igrao ipak u solidnoj ekipi, koja je bila četvrta odbrana lige. Ne verujem da je bilo nekog nabijanja statistike u garbage tajmu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Maverick88 said:

Kuz je trebao da ide da je ostao DR,e sad sta ce se desavati ne zna se,postavlja se i pitanje koliko bi on zeleo da bude 3 centar i koliko mi mozemo da nadjemo zamenu da je domaci igrac i da ima visinu jer su i Luka i Hasan skraceni centri da kazemo.

 

Za Wajta ja sam iskreno bio sokiran kada je uopste i razmatrano da ostane a potom aktiviran taj ugovor za ovu sezonu.Sad sa li ce se to resiti tj naci neko da ga preuzme ili ce ostati videce se.

Bukvalno msm da sam cuo ima mesec dana da je zavrsen vec sam poceo da mislim da na kraju nece ni doci

Jel baš ne možemo do Petruševa? Nekako mislim da bi se super uklopio sa Mitrom i Hasanom

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

Jako tanko za sada. Celicni Kalinic zamenjen staklenim Nedovicem, pojacanje Holand u 35-oj, White smetalo i dalje tu, matora osovina ostala a o klupi i da ne govorim..

Al ajde da vidimo.

 

Na pleju verujem da dolazi bolji igrac od Voltersa. Ivanovic iskusniji za jednu sezonu u nasem dresu + sad ce imati Martina. Markovic ce proci pripreme sa timom, nece kao prosle sezone doci kao pao sa marsa. 

 

Na 2 prosle sezone Holins i Dobric, ove Nedovic, a uskakace i Holand i Dobric tu. 

 

Na trojci svakako Kalinica ne mozemo nadomestiti. Ako nista drugo, makar ce Dobric verujem imati vise minuta na 3, a imamo i za godinu dana iskusnije Lazarevica. 

 

Na 4 smo ostali bez zlata vrednog Davidovca i, opet, Kaline koji je nekada uskakao tu. Ilic je osvezenje, Vajt ako ostane ulazi u sezonu nadamo se spremniji, ali ipak deluje za nijansu slabije nego prosle sezone. 

 

Na centru smo jaci, Martin nosi prevagu. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Srki said:

Jel baš ne možemo do Petruševa? Nekako mislim da bi se super uklopio sa Mitrom i Hasanom

Heh, ponovicu jos jednom, Petrusev je trenutno nekoristan u ovakvoj selekciji kakvu trenutno imamo.

 

Lagan je aiko ima visinu, protiv tornjeva i snagatora kakvih ima u evro ligi mi ne bi imali nikakav odgovor niti bi imali zastitu kosa, treba nama neka teza petica da moze da odgovori masom, cak sam misljenja da je Kuz trenutno bolja opcija od Petruseva, nikad nisam mislio da cu ovo napisati.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

to je i chova juce rekao kada ga je novinar pitao za ilica : zanimljiv! 

 

Što kažu u captain fantastic, interesting je non-word. Ustvari nema nikakvo značenje, uglavnom se koristi kada ne znaš šta tačno da kažeš i uvek postoji bolja reč da se neko/nešto opiše.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bagzzi said:

Evo stigao Mevi sa svojim insajd informacijama, mozda hoce, a možda i nece, trebalo bi a mozda i ne bi trebalo...

Pa sta da ti kazem druze moj kad situacija i jeste takva.Bukvalno se ne zna,ni za Wajta ni za Kuzmica jedan dan idu drugi dan mozda i ne idu.Ja lično bi voleo da se zamene i jedan i drugi ali ne pitam se ja.

Cinjenica je da imaju ugovore i jedan i drugi i da ce otici samo ako ima ko da preuzme njihove ugovore a to sad da l je lako navi ili nije nzm.Prica se da Kuza hoce spanci ali pricalo se i da ce u FMP pa evo nije otisao tako da ...

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, medobrundo said:

 

Što kažu u captain fantastic, interesting je non-word. Ustvari nema nikakvo značenje, uglavnom se koristi kada ne znaš šta tačno da kažeš i uvek postoji bolja reč da se neko/nešto opiše.

 

kontam da nisi gledao juce chovin stand up (osim sto je sedeo, pa je onda bio sit down?) 

 

osnovna nota intervjua je bila zajebancija, chova bio jako veseo i samouveren 

 

(novinar ga u startu pitao "recite nam bar ko vam je zanimljiv", pa je na svako trece cca ime vikao "zanimljiv!") 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Webad said:

Petar Cornelie ili Tobi brat slovenac

 

Martin, Petar/Tobi, Luka, po meni upgrade i to veliki na proslu sezonu. Imali bi sve. Od atleticizma, sirenja igre, skokova, blokada, kosarkaskog oq-a

Nažalost Cornelie navodno odlazi u Real. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je Sha(r)baz zavrsen ja ne vidim ni jednog drugog crnogorca koji bi bio smislen na ovaj roster.

Sve ostalo bi bilo nagomilavanje igraca na prepune pozicije.

U obzir uzimam i da je Nikolic demantovao da dolazi. On bi imao rezona, kao izrazito visok.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...