Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Je l pominjan Kendrick Perry na poziciji Crnogorca? (A i podudaraju mu se inicijali sa onima koje je neko misteriozno okacio pre par dana)

 

edit: sad vidim da je potpisao za Unikahu.

Edited by Casaubon
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, srlepajce said:

Maxbet javlja potpisao Kalina 

Jbt do kraja sam se nadao :cry:

Srecno majstore 

sve se raspade za tri nedelje 

 

Maxbet kasni za drugim portalima uvek dan ili dva, tako da moguce da je to ona vest od juce, a i do sada nista pogodili nisu.

Link to comment
Share on other sites

Apropo pojacanja iz CG... nisam pametan.

 

Danilo Nikolic, kao i Dzoni Ivanovic je jedan od onih igraca koje sam voleo da mrzim dok su igrali za Buducnost - sto obicno znaci da su radili nesto kako treba igrajuci protiv nas. Imao je ozbiljnih zdravstvenih problema (A cesto nam se olupavalo o glavu kad napravimo taj rizik), ali moramda priznam da bi mi iz gore navedenih razloga bilo pomalo drago da ga vidim kod nas. Ali bez brkova, ako moze ikako.

 

Dubljevic mi ne deluje realno, ali u ovakvom ludom prelaznom roku ne znam cemu se covek sme nadati.

 

Marko Todorovic mi deluje najmanje nerealno od ova tri imena s kojima ofrlje licitiram. Svakako mi se cini da dolazak bilo koga iz ovog trojca znaci silbovanje Vajta i/ili nedolazak Ilica.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aleksa said:

Ne bih da mracim i da skrecem sa teme, ali da li je neko video kakvu ce ekipu imati ovi preko puta? Da li ikakve sanse Vlada ima tu?

Time sto pitas kakvu ce ekipu imati Partizan pokusavas da skrenes sa teme...Al eto kao ne bi...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Benito said:

Kakvu ekipu, raspali Naneli i Gos sebicnjak, ajde ne kukajte samo..

 

uh. 

 

Neznam. Meni se dopalo ono što je igrao lani u Maccabiju. Raznovrstno krilo koje može da igra pametno, timski, odmereno... Po meni, on je bio taj koji je unosio smisla u igru Maccabija, da to nije izdivljalo van kontrole. A da se pri tome njegove skorerske sposobnosti nikako ne mogu zanemariti. Ako je to done deal, po mom mišljenjju, odličan ubod komšija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

uh. 

 

Neznam. Meni se dopalo ono što je igrao lani u Maccabiju. Raznovrstno krilo koje može da igra pametno, timski, odmereno... Po meni, on je bio taj koji je unosio smisla u igru Maccabija, da to nije izdivljalo van kontrole. A da se pri tome njegove skorerske sposobnosti nikako ne mogu zanemariti. Ako je to done deal, po mom mišljenjju, odličan ubod komšija.

Kako mislis ubod, nisu ga doveli iz Portorika pa da je ubod, kosta sve to poprilicno a nesto se ne secam da smo mi ikada dovodili slicne igrace..

Edited by Benito
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Kako mislis ubod, nisu ga doveli iz Portorika pa da je ubod, kosta sve to poprilicno a nesto se ne secam da smo mi ikada dovodili slicne igrace..

 

Pa mislim ubod kao dobro pojačanje.

 

Koliko košta, dal se isplati, jesmo li mi ikad dovodili takve igrače... U to uopšte ne ulazim. Komentarisao sam isključivo tvoju misao da je Nunnally raspao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Pa mislim ubod kao dobro pojačanje.

 

Koliko košta, dal se isplati, jesmo li mi ikad dovodili takve igrače... U to uopšte ne ulazim. Komentarisao sam isključivo tvoju misao da je Nunnally raspao

Misljenja sam da nije ni blizu svog prajma i da je samo +1 stranac kod njih, bice dobra tuca za loptu, zivi bili videli😊

Link to comment
Share on other sites

Došlo je vreme za dolaske. MaxBet sport saznaje da je sledeće ime na listi želja kluba s Malog Kalemegdana 32-godišnji Amerikanac Greg Monro! Pregovori su u poodmakloj fazi.

Reč je o košarkašu koji igra na pozicijama četiri i pet i koji je dobro poznat ovdašnjim poklonicima košarke. Monro je najveći deo karijere proveo u NBA, a u Evropi je igrao za Bajern i Himki. Završnicu minule sezone u NBA proveo je u Minesoti.

Otkucavanje je počelo. Zvezda je pred dovođenjem ogromnog pojačanja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...