Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Ja se ko kroz maglu sećem 98 i titule, posle ispale S Obradovića. 

Ali moje praćenje kreće od ekipe

Dozet, Tica, Koprivica i naravno Moris. 

I bas sam voleo tu ekipu, ali sve u svemu Čovićeva autokratija je mala maca sta je bilo tih godina.. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Vlada Jovanovic je taj trener

Martin done deal 60k mesecno

To je to za sada

To kao x 10 verovatno? 

Oko 600 k za sezonu.

Na koliko je ugovor?

On je u najboljim god , ako bi bio na 2 god to bi bila premija.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Casaubon said:

Ja sam u jednom od prethodnih postova pisao protiv proglasavanja igraca Perama Anticima pre no se vidi trud na terenu, ali ovo potpisujem. Posebno kada se pogleda kako je Bjeli nonsalantno izperoanticio svaku reprezentativnu akciju u kojoj se nasao vec par godina, ocekujem da bi u klubu bio jos gori.

ja nesto nisam primetio tu pero antic bolikurciju kod bjelice

samo to da je zanemocao fizicki i da jednostavno vise nije onaj igrac koga pamtimo

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ja nesto nisam primetio tu pero antic bolikurciju kod bjelice

samo to da je zanemocao fizicki i da jednostavno vise nije onaj igrac koga pamtimo

Kao i uvek, to je cisto subjektivan osecaj koji imam. Cinjenica je da Bjeli nije u fizickoj formi kao pre 7-8 godina, ali na terenu (osobito za reprezentaciju) ne nadomesta to ni seniorskim stavom kojim bi bar mogao da nalozi i motivise tu grupu epizodista skupljenu s koca i konopca. /kao sto je kod nas imao Simon ili kod komsija Novica/.

 

Meni deluje pre kao neko ko je dosao tu da ispostuje reprezentaciju, al bas koliko mora. Ko ja kad odem na svadbu u familiju koju sam zadnji put video pre 38 godina, pa trpim i cekam da prodje dovoljno vremena da mogu da odem a da ne izgledam kao namcor 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sjećaš li se Rum kasato said:

Valjda je Nedović trebao da odigra 28 utakmica od 34, a odigrao je 26 od 32. Smanjio se broj utakmica zbog izbacivanja Rusa. Kako sad to tumačiti?

Jbg i nama su zakinuli 2 pobede protiv ruskih klubova sto mu dodje valjda 60 hiljada evra manje na ime nagrade od rezultata u EL, plus nismo igrali kuci sa CSKA sto bi verovatno pobedili.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...