Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Svejedno, trener treba da bude autoritet. Teško da ovaj Jovanović to može da bude gomili evroiskusnjara.

Mislim, nadam se ja da će tu da se desi neka magična kombinacija, ali mislim da se bira trener koji će primarno radi sve šta mu Čović kaže.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Pa da, posto mu ne dajemo novac, nego igra iz ljubavi pa je ovo jedini nacin da mu vratimo

 

ne kapiram: može da uzme više novca u 10ak euroleague ekipa ali mi mu dajemo novac? zelembaće.

poenta je da je to zirbesovo mesto; raduljica je bolji igrač od zirbesa iz prošle sezone (tvrdim na neviđeno) & raduje kalinarija.

ako si očekivao nekog ozbiljnog igrača na trećem centru, to nije realnos'

2 minutes ago, necke said:

 

 

valjda gratiniraj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

ne kapiram: može da uzme više novca u 10ak euroleague ekipa ali mi mu dajemo novac? zelembaće.

poenta je da je to zirbesovo mesto; raduljica je bolji igrač od zirbesa iz prošle sezone (tvrdim na neviđeno) & raduje kalinarija.

ako si očekivao nekog ozbiljnog igrača na trećem centru, to nije realnos'

A odakle znamo da ce Raduljica biti treci centar i ne bih bas rekao da je bolji od Cirbesa. 

Pa sto ne povede npr Raduljicu u Barsu ili Valensiju ako mu je toliko bitan?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

ako si očekivao nekog ozbiljnog igrača na trećem centru, to nije realnos'

 

Dovoljno bi bilo da ostane Kuzmić, pošto makar može da ponudi sajz, defanzivne fundamente i kontrolu skoka, a nije da se oko njega bilo ko otima u ovoj fazi karijere, čak se stidljivo pominje da bi mogao u FMP... Eto može Raduljica da završi karijeru tamo gde je i počeo, a van terena da se lepo druži sa Kalinom, nije Železnik predaleko od Beograda xexe

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

A odakle znamo da ce Raduljica biti treci centar i ne bih bas rekao da je bolji od Cirbesa. 

Pa sto ne povede npr Raduljicu u Barsu ili Valensiju ako mu je toliko bitan?

Topik obiluje glupim pitanjima, zato sto ga Barsa plati 1.3m godisnje i nema potrebe da mu dodatno titra jaja

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, quentin said:

Svejedno, trener treba da bude autoritet. Teško da ovaj Jovanović to može da bude gomili evroiskusnjara.

Mislim, nadam se ja da će tu da se desi neka magična kombinacija, ali mislim da se bira trener koji će primarno radi sve šta mu Čović kaže.

Daleko od toga da branim Covica

 

Ali koje su to pa opcije nama dostupne

Laso, Sferopoulos? 

Ivanovic, Lukic?

 

Ivanovica ne bih voleo nikako zbog mnogo stvari , verujem ni i igraci

Lukica - nisam siguran da bi i njega smatrali dovoljno "trenerom"

Karija zaboravih ali njega smo vec proglasili "matorom drtinom"

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Guru said:

 

Dovoljno bi bilo da ostane Kuzmić, pošto makar može da ponudi sajz, defanzivne fundamente i kontrolu skoka, a nije da se oko njega bilo ko otima u ovoj fazi karijere, čak se stidljivo pominje da bi mogao u FMP... Eto može Raduljica da završi karijeru tamo gde je i počeo, a van terena da se lepo druži sa Kalinom, nije Železnik predaleko od Beograda xexe

 

meni kuzmić uopšte nije bio loš kao što se ovde predstavlja. slažem se da je za 10ak mins bombona

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, srlepajce said:

Pera Antic mi nije za poredjenje sa Kalinom, Pefijem pa i sa Braduljicom

 

nemoj, molim te...

Pero je osvojio EL vise puta sa razlicitim timovima i u NBA smatran elitnim defanzivnim igracem,
ova trojica zajedno nemaju takve reference. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, srlepajce said:

Daleko od toga da branim Covica

 

Ali koje su to pa opcije nama dostupne

Laso, Sferopoulos? 

Ivanovic, Lukic?

 

Ivanovica ne bih voleo nikako zbog mnogo stvari , verujem ni i igraci

Lukica - nisam siguran da bi i njega smatrali dovoljno "trenerom"

Karija zaboravih ali njega smo vec proglasili "matorom drtinom"

Ako nema opcija onda je Čović trebalo da ispuni uslove Radonjiću, a ne da tjera inat zbog klupskog ljekara.

Mislim da sa Čovićem jači treneri više neće da rade. A i on više voli one koji ga sve slušaju.

Edited by quentin
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djura.net said:

nemoj, molim te...

Pero je osvojio EL vise puta sa razlicitim timovima i u NBA smatran elitnim defanzivnim igracem,
ova trojica zajedno nemaju takve reference. 

I Nikos Galis je imao mnogo jace reference od svih njih, ali to ne znaci da bi nam sada bio pojacanje.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, djura.net said:

nemoj, molim te...

Pero je osvojio EL vise puta sa razlicitim timovima i u NBA smatran elitnim defanzivnim igracem,
ova trojica zajedno nemaju takve reference. 

 

U Zvezdu je dosao da pripaljuje trojke, dolazi na treninge kad pozeli, podjebava Alimpijevica pred svima i na kraju se zamalo pobije s njim kad mu je ovaj rekao ono sto su svi skontali - da bira utakmice koje ce da igra.

 

Kod nas, d od defanzive nije prikazao, vise razbojnistvo. Mada, pamtice se buzzer beater u Madridu, ali sve u svemu, neuspela epizoda prilicno. 

  • Like 23
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djura.net said:

dijagonalno si ispratio o cemu smo pricali, vidim...

Ne, vrlo dobro sam ispratio, i pokazujem ti besmisao uzimanja referenci kao jedinog parametra.
Kakve veze ima sto je Antic osvojio EL sa dve ekipe kad je kod nas dosao sa 36 bez volje da igra? 
 

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...