Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, Karakondzula! said:

Tebe ne interesuje? 

Ja sam procitao, a ovo sam postavio, jer je bilo mnogo interesovanja o njegovom zdravlju i najbolje je kada se cuje od samog igraca u kojem je stanju, posto obicno krenu neke gluposti gde svako zna tacno sta se desava, a nigde istine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kooineeperk said:

 

To bi bilo tacno da smo i Petruseva vezali dugorocnim ugovorom kao i Ilica, i da jedino moze u NBA da ode uz standardno obestecenje. Kad bi se Petrusev zadovoljio igranjem u Zvezdi 2-3 godine i da moze da ode preko bare posle svake, to bi bilo ok. Ovako, odlazi nam vec sledece sezone, da li NBA, da li neki EL klub, videcemo. Ako fejluje sezonu mozda i ostane ili ode u neki EC-nabijam-si-statse-sebi tipa klub.

 

 

Nije samo to stvar da li je neko prosao ispod radara vec verujem da ima situacija gde su i primeceni ali nisu zeleli u Zvezdu vec pre u Megu jer tamo znaju da ce biti u izlogu i dobiti minute. Pa i igrati na velikoj sceni u tom uzrastu (ANGT turniri). To je tako od kad je Mega fabrika pocela da stancuje mlade igrace... 

 

Mozda imas konkretan info za Jovica i Djurisica (da bi dosli ali da ih niko nije zvao)? 

 

Svakako, scouting sluzba ne znam da li postoji i za seniore a kamoli za mladje kategorije.

Nemam konkretan info ali oni su im bili na dohvat ruke . Mogla je CZ da ostvari kontakt  sa Jovicem  dok  je igrao za KK Sava, pogotovo sto ovaj navodno navija za CZ.  Moguce je i to da klinci ili njihovi roditelji odbijaju CZ, posto je klub postao anti reklama za mladog,  talentovanog igraca. Evo pisem na  temi o mladjim kategorijama, koliko samo kvalitetnih mladih igraca ima u vojvodjanskim klubovima, sve je to dobrog skautinga i kvalitetnog rada sa klincima.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, uini said:

 

u nba postoje samo team option & player option. kao sto rekoh jutros, ne pratim dovoljno evropu, niti je evropa dovoljno transparentna ali nisam do sada cuo za obostranu opciju?

Nesto mi u secanju da je bila neka diskusija o nekom igracu gde su i tim i igrac imali opciju. Ali da me 'bijes sad nemam pojma koji je to slucaj bio. Ugovori su onakvi kakvi se potpisu, nista me ne bi cudilo. Kao sto me ne cudi da se i ne ispostuju u zemlji Srbiji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kankkunen said:

Nema dovoljno talentovanih igrača, Miško je sasvim dovoljan za ovaj region i to je za njih najbolja opcija.

Tako je + ne može da se zaradi ništa jer obeštećenja praktično ne postoje osim u slučaju NBA što je baš mali broj igrača koji su uglavnom kod Miška.

Nije to samo Zvezda, pa kao u CZ se loše radi. Evo i Budućnost je izgubila najvećeg prospekta koji je čak igrao / dobijao šansu u EL. Mada njima je dobar potez ovo sa Dulom. 

Ako FMP od  Šaranovića, Manojlovića, Vudragovića , Vujičića, Vukovića, Zajca napravi 1-2 koji mogu da budu bar role plejeri u EL puna kapa. Inače to je 6 igrača 18-20 godina 

1 minute ago, Micko81 said:

Čisto vaše mišljenje, možemo li nekako dovesti Bejkona

Možemo nadam se da nećemo, moje mišljenje 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ja bih rekao da mozda ne bi bila ni cena slanine toliki problem, koliko jednostavno nema gde

imamo vec 116 igraca i ne vidim nacin da dovedemo jos nekoga bez silbovanja

a sezona jos nije pocela, tako da bi silbovanje sada bilo too much cak i za covica

Vajt se ne bi slozio. :))

Da pojasnim produzen pa raskinut ugovor.Tako da to jeste jedna vrsta silbovanja. :))

Edited by Don Radonja
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kankkunen said:

Kuzmić ima ulogu Cirbesa, Lazić će biti Simon ... eto prostora :classic_biggrin:

ne bih se iznenadio sa još jednim igračem ... samo nagađam.

Za Kuzmica se slazem za Lazu bas i ne ali bih voleo,ne igra odbranu kao pre,pravi dosta gresaka sem neke trojke iz ciste pozicije nema nista,bas kao Simon zadnjih sezona,takodje ocekujem jos nekog igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, NikadProtivKaline said:

a sta su bentil i ilic?

Nijedan nije primarno defanzivac pogotovo od lopte i zaštitnik obruča, a čini mi se da će nam to najviše faliti. Dodatno, neki prvi utisak sa priprema je da Bentil nije dovoljno angažovan na skoku i da ne koristi telo dovoljno .

Ilić je super u skoku, ali nije napadački opasan videćemo kako ga služi šut i hoće li fizikalije da koristi da igra odbranu kako bi mogao.

Što misliš da nam treba trojka kad smo tu popunjeniji.

 

Generalno imamo dovoljno igrača na svim pozicijama, ako baš radimo doselekciju 4 mi je najkritičnija

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...