Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 minutes ago, necke said:

Po meni nidje veze da se Tejlor dovodi za prvog pleja i maltene nosioca tima. Ako su se nudile tolike pare Sabazu mislim da je logicnije da se potrazi neki igrac preko bare za slicne pare nego dovesti igraca iz Mursije koji treba sa 28 godina da se dokazuje u EL. 

 

Nadam se scenariju Nikolic-Raduljica da je jos jedna maska za nekog drugog igraca.

Pa u najboljem slucaju je maska za Teodosica, sto samo po sebi govori u kakvom smo qrtzu. 
 

Teo bi bio poslednji ekser u ovaj kovceg koji je vec na konopcima i u putu ka dole

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, necke said:

Po meni nidje veze da se Tejlor dovodi za prvog pleja i maltene nosioca tima. Ako su se nudile tolike pare Sabazu mislim da je logicnije da se potrazi neki igrac preko bare za slicne pare nego dovesti igraca iz Mursije koji treba sa 28 godina da se dokazuje u EL. 

 

Nadam se scenariju Nikolic-Raduljica da je jos jedna maska za nekog drugog igraca.

 

Sta ce nam jos jedan visoki? Koj kurac je Ilic dovodjen? Da ima ulogu Tristana Vukcevica , da se na njega izvlacimo da imamo domaceg igraca?

 

Na ovaj sad roster dovoljan je samo jos jedan, ali mora biti odlican, plej.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sam B said:

 

Sta ce nam jos jedan visoki? Koj kurac je Ilic dovodjen? Da ima ulogu Tristana Vukcevica , da se na njega izvlacimo da imamo domaceg igraca?

 

Na ovaj sad roster dovoljan je samo jos jedan, ali mora biti odlican, plej.

Nisi skapirao, aludirao sam da je Tejlor zavesa za nekog boljeg igraca kao sto su Zoki i Radule bili za Petruseva

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, necke said:

Nisi skapirao, aludirao sam da je Tejlor zavesa za nekog boljeg igraca kao sto su Zoki i Radule bili za Petruseva

Matic nije objavio nista za Raduljicu i Zokija, ima Covic svoje poltrone koji spinuju, Djordje Matic to svakako nije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

gde se denu onaj silni optimizam od pre 7-10 dana?

ukoliko si to bio ti, a cini mi se da jesi

On je u fazonu Darka Lazovica od juce. Seo u avion za Marsej ali uprava Verone stopirala i rekla izadji iz aviona. Prelazni rok je ziva stvar 😄

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

gde se denu onaj silni optimizam od pre 7-10 dana?

ukoliko si to bio ti, a cini mi se da jesi

pa nisam za konstantno mracenje i smatrao sam da KKP ima lose sklopljen tim koji moze da bude porazen i od nesto slabije ekipe.

 

samo nisam ocekivao da ce ta nesto slabija ekipa da se sastavi na nivou Venezie

 

A protiv Teodosica sam bio od prvog trenutka kada se pomenuo, decko je imao 1.7m u Virtusu, nek za nas da popust od 40% to je preko milion. 
Za njega u ovoj fazi karijere? 
ako se ispostavi da zbog njegovog miliona dovodimo Bentile Tejlore i slicno onda sta reci a ne zaplakati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Benito said:

Matic nije objavio nista za Raduljicu i Zokija, ima Covic svoje poltrone koji spinuju, Djordje Matic to svakako nije.

I to sto kazes. Mada je napisao da je nezvanicno i da su samo razgovori u toku, tako da nada umire poslednja

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bosMan_jr said:

ako se ispostavi da zbog njegovog miliona dovodimo Bentile Tejlore i slicno onda sta reci a ne zaplakati

rekao bih da taj milion postoji samo u spinovima g. neboyshe

kalinina plata + nesto preko je prebaceno kumari, uz ko zna koje jos egzbicije

ostalo je sve manje vise kao i prethodnih godina

znaci nezatvoren budzet od nekih 4-4,5m za neto plate

dugovace se po 3 plate na kraju sezone, pa nam tako poraste budzet za sl. sezonu za nekih milion ipo

 

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kada se sada kuka na ovakav tim, ne mogu da zamislim sta se ovde pisalo prosle godine. Ako dovedemo Sabaza imacemo samo krilo kao losiju poziciju od prosle godine zato sto retko ko moze da zakrpi odllazak Kaline.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ajzea Tejlor ima odigranu 71 utakmicu u NBA sa prosekom od 17.4 minuta, što svakako nije minutaža klasičnog garbage time mahača peškirom. U G-League je bio dominantan, igrajući za filijalu Hjustona u tandemu sa zaboravljenom zvezdom prelaznog roka Darijusom Morisom (preko 20 ppg i oko 6 apg). U Evropi je tek 2 sezone - prva u Izraelu, druga u Španiji, obe statistički prilično dobre. OK, nije igrao za Makabi i Baskoniju, al' možda bi mogli malo da prikočite sa nipodaštavajućim komentarima za igrača koga očigledno nikada niste gledali. A posebno jer se ovde godinama kuka za mačkama u džaku iz G-League - čega je Tejlor definicija, al' eto odigrao je i prethodne 2 sezone u Evropi pa mu se to valjda uzima kao otežavajuća okolnost, a ne kao dodatno iskustvo i nešto što bi mu značajno olakšalo potencijalnu adaptaciju.

 

Na stranu što ni ja ne bih bio oduševljen sa njim kao prvim plejom, al' dečko nije nikakva kanta kakvom se ovde predstavlja - brz je kao munja, odličan u tranziciji i ranom napadu, dinamičan sa loptom i prodoran, dobar u drive & kick i drive & dish situacijama, može da poentira sa sva 3 level-a (mada nije ni vrhunski šuter ni finišer, al' nije ni Volters npr.), uz sve to za igrača tog profila gubi izuzetno malo lopti, što je underrated kvalitet za pleja. Overall sasvim dobar igračić, ja bih ga sutra doveo kao bekap pleja umesto npr. Ivanovića, za prvog pleja jeste verovatno potanak, al' ima potencijal da pozitivno iznenadi i definitivno nije za ovo kolektivno opraštanje od života/pozivanje na oružanu revoluciju.

 

  • Like 31
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Aleksa said:

Kada se sada kuka na ovakav tim, ne mogu da zamislim sta se ovde pisalo prosle godine. Ako dovedemo Sabaza imacemo samo krilo kao losiju poziciju od prosle godine zato sto retko ko moze da zakrpi odllazak Kaline.

Ne znam sta treba da se desi da cigani skapiraju da Sabaz nikad nije bio opcija, kao ni Singlton.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aleksa said:

Kada se sada kuka na ovakav tim, ne mogu da zamislim sta se ovde pisalo prosle godine. Ako dovedemo Sabaza imacemo samo krilo kao losiju poziciju od prosle godine zato sto retko ko moze da zakrpi odllazak Kaline.

Evo ne moras da zamisljas reci cu ti ja, kukalo se kao i svake godine uz tri bitne razlike.

 

1. je bitna samo za mene - JA NISAM KUKAO

 

2. je bitna za KKCZV - Imali smo Radonjica kao trenera i Kalinica u ekipi

 

3. Su okolnosti van KKCZV - Partizan nije imao tim od 10m evra

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Guru said:

Ajzea Tejlor ima odigranu 71 utakmicu u NBA sa prosekom od 17.4 minuta, što svakako nije minutaža klasičnog garbage time mahača peškirom. U G-League je bio dominantan, igrajući za filijalu Hjustona u tandemu sa zaboravljenom zvezdom prelaznog roka Darijusom Morisom (preko 20 ppg i oko 6 apg). U Evropi je tek 2 sezone - prva u Izraelu, druga u Španiji, obe statistički prilično dobre. OK, nije igrao za Makabi i Baskoniju, al' možda bi mogli malo da prikočite sa nipodaštavajućim komentarima za igrača koga očigledno nikada niste gledali. A posebno jer se ovde godinama kuka za mačkama u džaku iz G-League - čega je Tejlor definicija, al' eto odigrao je i prethodne 2 sezone u Evropi pa mu se to valjda uzima kao otežavajuća okolnost, a ne kao dodatno iskustvo i nešto što bi mu značajno olakšalo potencijalnu adaptaciju.

 

Na stranu što ni ja ne bih bio oduševljen sa njim kao prvim plejom, al' dečko nije nikakva kanta kakvom se ovde predstavlja - brz je kao munja, odličan u tranziciji i ranom napadu, dinamičan sa loptom i prodoran, dobar u drive & kick i drive & dish situacijama, može da poentira sa sva 3 level-a (mada nije ni vrhunski šuter ni finišer, al' nije ni Volters npr.), uz sve to za igrača tog profila gubi izuzetno malo lopti, što je underrated kvalitet za pleja. Overall sasvim dobar igračić, ja bih ga sutra doveo kao bekap pleja umesto npr. Ivanovića, za prvog pleja jeste verovatno potanak, al' ima potencijal da pozitivno iznenadi i definitivno nije za ovo kolektivno opraštanje od života/pozivanje na oružanu revoluciju.

 

Problem je sto nece biti bek-up vec prvi plej. Sto nema smisla. Na svim pozicijama treba rizikovati osim na toj. 

6 minutes ago, Benito said:

Ne znam sta treba da se desi da cigani skapiraju da Sabaz nikad nije bio opcija, kao ni Singlton.

Čovke spin majstor, pravi nas budalama i to jako

Link to comment
Share on other sites

Iskreno se nadam da Cox sprema i nekog trenera kad Vlada dobije otkaz...jer zaista nije logicno ocekivati da jedan relativno mlad trener (i bez iskustva na ovom nivou) ima autoritet nad ovim prekaljenim kadrom..makar njegovim delom..to je naprosto nerealno..odbijam da poverujem da izmedju Lasa Radonjica i Jovanovica mi nismo mogli da nadjemo i privucemo nikog kvalitetnijeg..
Ocekujem smenu na klupi najkasnije u decembru..jer jbg..ne mozes usred sezone promeniti ceo tim,promenices umesto toga jednog coveka..(mada ocekujem i cuvena "shilbovanja")

Link to comment
Share on other sites

Stvari su se malo iskristalisale.

Najvecem Srbinu je otvoren autoput za ono sto zna najbolje, dominacija sa duplo skupljim timom, pritom uklonjene najvece prepreke na tom putu u vidu Radonje i Kaline.

Covic odradio ono sto zna najbolje, ispinovao oko odlaska Radonje i navodnog plivanja u novcu da se malo smiri masa i lakse progutaju milionska pojacanja prekoputa. Svojevoljno pusta lazi oko Lasa, Singltona, Sabaza, Henrija, Tea, Gudure.. A u stvarnosti se dovode  Vlada, Bentil i ostali mediokriteti i pristaje na ikebana status sa isto ili manje para u klubu nego do sada.

Kao nagradu dobija produzen mandat i verovatan dil sa kumarom Nedovicem oko talenja ugovora na tri godine.

Nadam se da ce to navijaci prepoznati i da ce uz vec proveren recept iznude novca u vidu Vucicu pederu i Covic dobiti svoju porciju.

Edited by Cavani
  • Like 12
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...