Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Spanci izgleda ne poznaju Covica i nisu upoznati u njegove takozvane fioke. Ne sumnjam da je sve ostalo zabelezeno ako je uopste i  bilo kontakta... Ovo sve moze da steti ugledu kluba/trenera ako se ne razjasni do kraja. 

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ridji said:

Ovim letom i ovom prelaznim rokom KKCZ i KKP postaju (polako) odvratniji od svoje velike braće, FKCZ i FKP.


Što opet ne menja činjenicu da ću (verovatno) biti licemer što se tiče gledanja utakmica i navijanja za klub

 

Uopste ne bih pustio suzu da oba kluba naprasno ostanu bez para u toku sezone (kada nas udari kriza sa grejanjem) i krenu da se raspadaju i gube 30 razlike u EL + titulu u ABA ligi konacno opet osvoji neko drugi. 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Sta znam, tesko ce biti identifikovati se sa ovim timom. Nedovic je bas orginal nas ali nemam sa njim neku "vezu". Dobric i Lazic su tu, Deda otisao, Kalina je svakako bila ekstremna situacija, Markovic nista. Bas mi je tesko ostvariti neku povezanost. Ostalo tek nista, sve nebitni stranci. Podsjeca na sezonu sa Gistom..Ja sam dupla riba u horoskopu, cudak sam pa iako logika kaze da su male sanse, nadam se da bi Jovanovic mogao nesto napraviti po tom pitanju a ne znam ni sam sta. Ovo apropo price kko bi osjecao kad bi se raspali finansijski na pola sezone..Radonjic je bivsi ali nekako je sa njim to bilo vise "naše", u pm..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...