Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Ma mozete da me navigate kako hocete, da sam neciji bot ili slicno. Ali je vrlo neprijatno citati na temi o prelaznom roku igraca upise Konstantne I prozivke uprave. Naprative temu uprava kkcz koja bi bila prikladnija... I da, to sto se ne uvlacim prozivanjem iste osobe jbg. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Guru said:

@NikadProtivKaline

 

Opet se vraćam na ovo, ali kako je to Holand prilično komplementaran sa Nedovićem?

 

ja sam stekao utisak da je korektan defanzivac, na pogledanih jedva 2-3 tekme.

ti si, očigledno na većem uzorku, smatrao da nije dobar u tom segmentu, pa kontam da je tu razmimoilaženje u komplementarnosti sa nedovićem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, NikadProtivKaline said:

holand je dosao kao neko ko je prilicno komplementaran nedovicu, koji jeste EL igrac

kobs na dzonija i pefija nije bas ista situacija

Holand pod 1 postoji vrlo velika verovatnoca da će igrati krilo za novce koje je dosao tesko da ce biti bek.Drugo nzm po cemu je kompatabilan sa Nedovicem ako mislis da ovaj igra odbranu a Nedovic ne onda nisi bas toliko gledao Bursu posto je Holand sve samo ne neki dobar defanzivac pogotovo ne na beku gde je prolicno spor a ni na krilu bih rekao da nije nista vise od prosecnog defanzivca.Takodje prilicno sam 7bedjen da ce biti prvi kandidat za otkaz ove sezone cak i pre trenera ali videcemo.

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

Just now, Guru said:

@NikadProtivKaline

 

Opet se vraćam na ovo, ali kako je to Holand prilično komplementaran sa Nedovićem?

a napisao sam vec kako to izgleda iz mog ugla

uz ogradu da imam ograniceni uzorak gledanja

ne znam, mozda si ti u pravu

ali meni holand kao backup 2/nekad startna 3 ne zvuci ni priblizno lose kao justin cobbs prvi plej

2 minutes ago, Predragdjape said:

 Naprative temu uprava kkcz koja bi bila prikladnija...

hm, gde li sam to vec video...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Holandnpod 1 postoji vrlo velika verovatnoca da će igrati krilo za novce koje je dosao tesko da ce biti bek.Drugo nzm po cemu je kompatabilan sa Nedovicem ako mislis da ovaj igra odbranu a Nedovic ne onda nisi bas toliko gledao Bursu posto je Holand sve samo ne neki dobar defanzivac pogotovo ne na beku gde je prolicno spor a ni na krilu bih rekao da nije nista vise od prosecnog defanzivca.Takodje prilicno sam 7bedjen da ce biti prvi kandidat za otkaz ove sezone cak i pre trenera ali videcemo.

ok, onda cemo i na 1 i na 3 da se zakopamo EC averidzarama

daj jos bludnika na 5 i zatvaraj radnju

 

i da otvorimo poseban topik za one kojima se to ne svidja, a ovde samo med i mleko

Link to comment
Share on other sites

I meni je jako cudan potpis Hollanda, pored zivog Ponitke - ok malo spamujem sa njim ali decko je FA, a nisam cuo da smo opipali puls, a gabaritniji je i bolji defanzivac - takoreci nesto losiji Kalinic od Kalinica. Moze nesto i da pogodi - ne mnogo ali moze. Pored Shabaza i Nedovica i ne treba vise. 
 

Bas nejasan potpis je on, da li je toliko nekoga povukao taj narativ da je pitbul i borac ili ga je neko dublje malo analizirao ne znam

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Johnny Štulić said:

Prosla sezona sa mozda i najvecim brojem takvih igraca. Da ne zalazim i nabrajam takve igrace ali evo daću ti primer Frankamp iz Zenita a ovde bi se plakalo da je taj isti igrač doveden. 

Frenkam je tad imao 25 godina a ne 31, znaci bilo je nekog prostora za napreda. Frenkam je prosecno igrao  15 minuta u el o 8 u Vtb ligi. Doveden da bude zamena Napieru. Mi bi Kobsa doveli da bude prvi plej..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Гаучо said:

Је л овај Кобс онај са финала што насрнуо на беше фотографа? Онај идиот ће бити нови плеј? Хахаха Човићу шта ти радиш

To je Noris Kol ako mislis na ono finale kad su oni bili evroligasi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Гаучо said:

Је л овај Кобс онај са финала што насрнуо на беше фотографа? Онај идиот ће бити нови плеј? Хахаха Човићу шта ти радиш

Nije.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Predragdjape said:

Otvorite temu gde cete pljuvati i prozivati upravu kako nema pojma, ne zna, itd. 

pa to je ova tema, što mora drugu da otvaramo i šta bi to promenilo?

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bosMan_jr said:

I meni je jako cudan potpis Hollanda, pored zivog Ponitke - ok malo spamujem sa njim ali decko je FA, a nisam cuo da smo opipali puls, a gabaritniji je i bolji defanzivac - takoreci nesto losiji Kalinic od Kalinica. Moze nesto i da pogodi - ne mnogo ali moze. Pored Shabaza i Nedovica i ne treba vise. 
 

Bas nejasan potpis je on, da li je toliko nekoga povukao taj narativ da je pitbul i borac ili ga je neko dublje malo analizirao ne znam

 

ponitka je stravinsky igrač ali kontam da nije puno puno jeftiniji od kalinića

jasno je da holland nije ni blizu tom trošku po sezoni

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

I meni je jako cudan potpis Hollanda, pored zivog Ponitke - ok malo spamujem sa njim ali decko je FA, a nisam cuo da smo opipali puls, a gabaritniji je i bolji defanzivac - takoreci nesto losiji Kalinic od Kalinica. Moze nesto i da pogodi - ne mnogo ali moze. Pored Shabaza i Nedovica i ne treba vise. 
 

Bas nejasan potpis je on, da li je toliko nekoga povukao taj narativ da je pitbul i borac ili ga je neko dublje malo analizirao ne znam

Meni je Holand bas najgori potpis do sada,prvo sam ocekivao mladjeg igraca,drugo sem te energije i nekog šuta za 3 po meni bar nema nista specijano,niti je dobar defanzivno,niti ofanzivno sem suta ima nilo sta,nitije nesto brz pogotovo sa godonama.Eto ima tu enku energiju i sut to je to.Da li ce biti dovoljno na neiskisnog trenera koji ce ga iskoristiri videćemo kako.

2 minutes ago, uini said:

 

ponitka je stravinsky igrač ali kontam da nije puno puno jeftiniji od kalinića

jasno je da holland nije ni blizu tom trošku po sezoni

Ti mislis da je Holand jeftin igrac?Varas se veruj mi za njegove godine i reputaciju nimalo jeftin igrac 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maverick88 said:

Ti mislis da je Holand jeftin igrac?Varas se veruj mi za njegove godine i reputaciju nimalo jeftin igrac 

 

ne mislim, niti imam čime da špekulišem na temu ali sam siguran da nismo birali između ponitke i hollanda, zato što je ponitka osvedočeno opasan euroleague igrač i verujem da mu je takva i cena, dok holland ima neku cenu koja je neuporediva sa ponitkom npr.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

ne mislim, niti imam čime da špekulišem na temu ali sam siguran da nismo birali između ponitke i hollanda, zato što je ponitka osvedočeno opasan euroleague igrač i verujem da mu je takva i cena, dok holland ima neku cenu koja je neuporediva sa ponitkom npr.

To da to se slazem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...