Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

10 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Pa meni se u ovaj opis gore najbolje uklapa jakovljevic

 

Zar nisu oni u svadji jos od slucaja Andjus?

Nekako mi je on danas crtao Pesica samo da prodje EP.

Edited by Borky
dodatak postu
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Everlook said:

Prica da je Kalina otisao zato sto mu se vise svidja Barselona od Beograda je bas naivna. Onda bi i prosle sezone verovatno isto izabrao. Ima ta prica da mu je zena bila trudna, ali opet pre ce biti da je sada otisao zbog cele price oko Radonje.

 

Nisu i on i Radonja jedno jutro ustali i rekli ajde da vidimo malo kako je u drugom klubu, ja cu u Atinu, ti idi u Barsu, pa cemo da razmenimo utiske, nego je tu neki dublji problem.

 

Prica za Davidovca mi sa druge strane deluje logicno.

Inače je Beograd lepši grad od Barselone? :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Borky said:

 

Zar nisu oni u svadji jos od slucaja Andjus?

Nekako mi je on danas crtao Pesica samo da prodje EP.

 

Ma šta ti je to problem za ljigu kao što je Jakovljević. Oprostiš Čoviću što te je tukao i obečaš totalnu poslušnost, to jest sve informacije o dešavinjima iz stručnog štaba i ekipe

 

Pešić mi se ne uklapa u "kolektivni harakiri" mode. Ono, nisu ljudi preterano oduševeljeni, ali za harakiri baš i nije.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, NikadProtivKaline said:

a i ne znam sto toliko hejtujes holanda

 

Zato što je trojka sa krajnje prosečnim fizikalijama - 196 cm u patikama, a nije neka mrga tipa Dyshawn Pierre, niti je izrazito eksplozivni atleta, zato što je igrao prilično lošu odbranu u Bursi - na utakmicama koje sam gledao ga nije probio samo ko nije pokušao i zato što u napadu ne ulazi u reket u ovoj fazi karijere.

 

A generalno uopšte nije loš igrač, samo mi se ne sviđa kakav profil smo doveli na toj poziciji i što se stvara neka slika o njemu kao maltene lockdown defanzivcu - ne znam na osnovu čega, pošto je u Bursi igrao kao klasični jump shooting veteran (sa odličnim šutem doduše i vrlo solidnim razumevanjem igre). Niti će se taj kvalitetno rvati kao Kalina - jer za to nema sajz i frejm, niti će juriti protivničke bekove kao Holins - jer nema tu brzinu i atleticizam.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bodo said:

To još htjedoh napisati 😂 ali nije samo to razlog

Šta nam komšije ulaze u Shabazza ili je to misinformation?

Bas sam do sada mislio kako je lepo da si ne smetamo (tj. oni nama ako je tacno), ali eto... Jebiga kad ludujemo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...