Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Apsolutno svaki transfer do sad ima smisla. Braun/Šejok, Holand i Martin + Lazić i Lazarević kao momci koji peglaju fantastičnu odbranu i to im je forte, a Nedović, Nejpir, Džoni i Kobra da prangijaju. 

 

Meni se sviđa. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mind. said:

Apsolutno svaki transfer do sad ima smisla. Braun/Šejok, Holand i Martin + Lazić i Lazarević kao momci koji peglaju fantastičnu odbranu i to im je forte, a Nedović, Nejpir, Džoni i Kobra da prangijaju. 

 

Meni se sviđa. 

 

Prangijaće i Holland, samo tako. 

 

Ekipa kojoj trener mora da se prilagodi, a ne ona njemu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MrTwister said:

Obicno bi sacekao da se ozvanici neka glasina prije nego li napisem ali je stvarno previse bilo. Ja se nadam da ce neke od vas bar malo biti sramota sto ste sve ispisali za Zorana, ni da je krvna osveta u pitanju. Daleko od toga da se radi o idealnom igracu i pojacanju al coek je projektovan da bude 3 centar i u najgorem slucaju je neutralan asset. Imate dosta vecih problema u ekipi od toga ko ce biti treci centar u ekipi da to izazove ovakve reakcije.

Hvala druze moj

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ima ona izjava koje se priseća Bob Rok, referišući se na visinu njega i njegove braće, a koja dolazi od njihovog oca koji veli: sve što je više od metar i šezdeset - ne valja. 

 

Tako i Čović otprilike gleda na poziciju plejmejkera, sa dodatim rasponom od dvadesetak cm... I zato su Napier i Ivanović slika i prilika onoga što Čović zamišlja kao fizikus na poziciji jedan. Mali, da ima brzinu, da ume da tapka loptu i da može da pogodi koš.

 

Evo, i ja upadoh u vrzino kolo pominjanjem Čovića na ovoj temi, suprotno pređašnjem postu, ali šta ću kad je to jače od mene. I kad je to, poznajući njegovu košarkašku logiku, sto posto istina. 

Edited by Nek grmi jako
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mind. said:

Apsolutno svaki transfer do sad ima smisla. Braun/Šejok, Holand i Martin + Lazić i Lazarević kao momci koji peglaju fantastičnu odbranu i to im je forte, a Nedović, Nejpir, Džoni i Kobra da prangijaju. 

 

Meni se sviđa. 

Ne zaboravi da i Markovic igra solidnu odbranu. Plus Ilic.  

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bodo said:

Koliko vidim upgrade na pozicijama 1,2 ,3 i 5 ali citajuci pojedine postove sticem dojam da imamo roster  tek na EC nivou. 

 

Kako gledas na upgrade na poziciji trenera? 

Dovode se ozbiljni igraci ali se nije imalo za vise od trenera apsolutnog pocetnika. Ma sta moze da podje po zlu? 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nek grmi jako said:

Ima ona izjava koje se priseća Bob Rok, referišući se na visinu njega i njegove braće, a koja dolazi od njihovog oca koji veli: sve što je više od metar i šezdeset - ne valja. 

 

Tako i Čović otprilike gleda na poziciju plejmejkera, sa dodatim rasponom od dvadesetak cm... I zato su Napier i Ivanović slika i prilika onoga što Čović zamišlja kao fizikus na poziciji jedan. Mali, da ima brzinu, da ume da tapka loptu i da može da pogodi koš.

mislis kao da u glavi ima neki prototip kako idealni plej treba da izgleda?



XDuzP8X.png

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nemam_ti_kad said:

Upravo sam dobio info da nema nista od potpisa Nikolica za kkcz. O cemu se tacno radi ne znam. Vjerujem da sam mnoge od vas obradovao. 

Sreda, 10:22

 

Zoran Nikolic potpisao ugovor na 3 godine!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

Ostaje nejasno zasto onda Kuz nije zadrzan kao igrac istog tipa a duplo veceg kvaliteta, no ajde, 3. centar nam je donedavno bio Cirbes, pa se Zoki i da nekako svariti u mizernoj ulozi.

 

Ali Vajt-Ilic tandem je cisti horor koji tri Napiera ne mogu da operu, najveci deo fiba ls ekipa ce bolje pokriti tu poziciju, o evrokupu da ne govorim... Ako stvarno bude tako, morace Holand i te kako da krpi na 4...

Logika bi rekla ako Kuz ostaje da bi bio tek treca opcija sto vuce i neku razliku u plati, mozda covek to nece tj misli da moze bolje eto i ja mislim da moze bolje.

Jedna stvar je ocigledna pored Hasan seckati i Luke nama treba neki "tezi" centar, Z jeste tezi centar ali ... tih 10-tak minuta njegove role ce biti tesko za gledati, vec navedeno ovde o kakvom panju se radi.

Sklapamo solidnu cipiripi kup ekipu (sa par pravih el igraca) ali takav nam horoskop, nismo bogatuni, sta da se radi.

Ako dodje Nejper, vec najavljeni Ilic kostur se da naslutiti, uz evidentan gubitak na klupi ne vidim da cemo imati bolji tim nego prosle godine, cak sta vise ali da se ne prenagljuje ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mind. said:

Apsolutno svaki transfer do sad ima smisla. Braun/Šejok, Holand i Martin + Lazić i Lazarević kao momci koji peglaju fantastičnu odbranu i to im je forte, a Nedović, Nejpir, Džoni i Kobra da prangijaju. 

 

Meni se sviđa. 

Solidna ekipica. Ima ko da igra odbranu, a ko napad. Meni se tu najviše sviđa potpis Holanda. Treba nam ta njegova energija i pozitivna ludost. Mislim da će on biti 6th man i da će cepati sve od 2 do 4 u zavisnoti od protivnika.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

Btw, ne pamtim igraca koji je tako tuzno i ruzno izgledao na hajlajtsima kao ovaj Carli Braun... 

 

Nevidjeno skroman skill set. Ako nam treba atletican kamenjar, bolje okrenuti Dangubicev broj.

Loic diony!

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...