Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Njegovo dovođenje bi čak imalo smisla. Monro da trpa u napadu, a Hasan da cepa odbranu. I Kep, kao treći centar, na intelekt da školuje centre kojima košarkaški iq nije jača strana. Ali s obzirom da je maxbet preneo vest od toga verovatno nema ništa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nini3112 said:

Vrlo je moguce da dodjr,mislim da je sada realan,video da ne ide u NBA kako treba,fali nam to nesto sto on ima,meni ie okej on sasvim.

Secam se kada je Maxbet pre jedno 2,3 god objavio da pregovaramo sa Larkinom, i to bas ovaj Prlina koliko se secam, jos tad sam ih blokirao na svim mrezama i preporucio bi isto i vama, veze nemaju😁

Edited by Benito
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bodie said:

Njegovo dovođenje bi čak imalo smisla. Monro da trpa u napadu, a Hasan da cepa odbranu. I Kep, kao treći centar, na intelekt da školuje centre kojima košarkaški iq nije jača strana. Ali s obzirom da je maxbet preneo vest od toga verovatno nema ništa.

1/1 cemo mi pre da ubodemo pojacanja gatajuci u bob (i tumaceci Kumove jutarnje pozdrave) nego Maxbet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, drperce said:

Ranije je Coki placao mene i Unija da organizujemo basket forumasa da bi posila ko je ko u stvarnom zivotu... posle nam drzava smanjila pomoc i eto slomilo se na nasem basketu...

Uni je inace prvi spijun, otvoreno provocira da vidi ko ce da se slaze sa njim

Inace je u stvarnom zivotu sestric od teta Vesne...

 

 

Salu na stranu, zaista nisam upucen u taj sastanak ali da se prati, vrlo verovatno... dosta imas ljudi koji su vidjeniji zvezdasi da su pisali na starom forumu a neki sada i ovde

Ovo za @uini me nista ne cudi, tako funkcionisu tajne sluzbe. 😛 Ovamo gotivi Zoca i Zagora, vole ga komsije, navlaci cigane na pobunu, a kod tetka Vesne subotom na palacinkama 😄

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ovo za @uini me nista ne cudi, tako funkcionisu tajne sluzbe. 😛 Ovamo gotivi Zoca i Zagora, vole ga komsije, navlaci cigane na pobunu, a kod tetka Vesne subotom na palacinkama 😄

More taj je kod teta Vesne na palacinke subotom, a nedeljom na sarmice kod Bogdanove mame...

Jel nije malo cudno da svako jutro ustaje ko vampir?

A volsebno nestane predvece kad je najzanimljivije?

Zapravo je sve vreme tu, cita, salje infoe svojim nadredjenim, i kad dobije dalje isntrukcije deluje od rane zore.

On sve radi javno da ne bi izgledalo da je tajno!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kosjan Willavić said:

Ovo za @uini me nista ne cudi, tako funkcionisu tajne sluzbe. 😛 Ovamo gotivi Zoca i Zagora, vole ga komsije, navlaci cigane na pobunu, a kod tetka Vesne subotom na palacinkama 😄

 

sad kada su dosijei otvoreni, moram da kazem kako nikada nismo imali direktan kontakt, vec ponesem infoe u kafanu kalenic, predam ih darkeljinom hologramu koji mi zauzvrat odstampa kovertu sa fudbalske tekme onog leta o kojoj je bloods podrobno izvestavao kada dodje sa splavova. koverta je naravno simbolika, to otvoris a u njoj kao potvrda dogovora sedi crtez @drperce, na kojem pise "zvezdaichova iznad svega" 

 

6 hours ago, Crni said:

More taj je kod teta Vesne na palacinke subotom, a nedeljom na sarmice kod Bogdanove mame...

Jel nije malo cudno da svako jutro ustaje ko vampir?

A volsebno nestane predvece kad je najzanimljivije?

Zapravo je sve vreme tu, cita, salje infoe svojim nadredjenim, i kad dobije dalje isntrukcije deluje od rane zore.

On sve radi javno da ne bi izgledalo da je tajno!

 

cela stvar je napredovala vrlo lepo, al onda sam krenuo da ludujem. 

  • Like 2
  • Ha-ha 8
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

 

sad kada su dosijei otvoreni, moram da kazem kako nikada nismo imali direktan kontakt, vec ponesem infoe u kafanu kalenic, predam ih darkeljinom hologramu koji mi zauzvrat odstampa kovertu sa fudbalske tekme onog leta o kojoj je bloods podrobno izvestavao kada dodje sa splavova. koverta je naravno simbolika, to otvoris a u njoj kao potvrda dogovora sedi crtez @drperce, na kojem pise "zvezdaichova iznad svega" 

 

 

cela stvar je napredovala vrlo lepo, al onda sam krenuo da ludujem. 

Opa, ide se na skembice u saftu?

Ne ide se na punjene paprike u predgradje?

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kronostime said:

Opa, ide se na skembice u saftu?

Ne ide se na punjene paprike u predgradje?

:classic_biggrin:

 

mojne nikada da jedeš škembiće u kaleniću, ne operu ih dobro i ne stavljaju rubove, jebeš to.

jednom u plavom mesecu ponude škembiće u lovcu (to kad idem da predam izveštaj kapetanu zagoru), odgovorno tvrdim da su najbolji u gradu van privatnih aranžmana (a i sa njima se komotno mere)

 

u kaleniću šorbast pasulj, sladak kupus sa svinjetinom, ćevapi ili čika đurin stejk.

š=č

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad sam pisao na evroligi. Zenit zadnjih par sezona odlicno radi. Ni traga onom razbacivanju novca kao sto su ruske ekipe godinama radile i odmah je dalo rezultat i u EL i u ruskom prvenstvu.

Zanimljiva paralela mi je kako je himki godinama trosio pare, a kako to sad radi zenit. Na zalost mi mnogo vise licimo na himki za siromasne u lokalu nego na zenit

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

mojne nikada da jedeš škembiće u kaleniću, ne operu ih dobro i ne stavljaju rubove, jebeš to.

jednom u plavom mesecu ponude škembiće u lovcu (to kad idem da predam izveštaj kapetanu zagoru), odgovorno tvrdim da su najbolji u gradu van privatnih aranžmana (a i sa njima se komotno mere)

 

u kaleniću šorbast pasulj, sladak kupus sa svinjetinom, ćevapi ili čika đurin stejk.

š=č

Imas dobre skembice u saftu u kafani " Ustanak" - isto baza crvenobela, i stolnjaci im isti, karirani.:classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kalina i Djenka, sinonimi za "krvava kolena". Simboli jednog lepog perioda, nesto mnogo vise od pukog boravka u klubu kakvih je bilo mnogo. Markus  je sve ucio kako se misli dok se igra, Djenke i Kalina su ucili kako se bori za klub.

Ko zna, mozda ponovo vidimo Kalinu u nasem dresu. Cudni su ti putevi... Dotle, hvala i sve najbolje.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...