Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, Kankkunen said:

Ma kakav Kari, taj Lazić je radio godinama u FMP-u, znao je njega Čović jako dobro.

Salim se malo. U to vreme se vozala ta prica.

 

5 minutes ago, Ridji said:

Pa ako je 1.1m plata + 300k obeštećenje…

Ok uzimajuci obestecenje u obzir, 2 dobra sigurno. Mada stvarno je pitanje za platu. Meni su te cifre nesto velike.

Ocigledno je gazda u ful modu basketball managera.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aleksa said:

Valjda ima jos sanse, ali ne bi se Barsa ovoliko cimala sa Valensijom da ovaj ne dolazi sigurno. Al Kalina je to ne znaju oni njega.

Ma nema nista od toga, sa Virtusom i Monakom smo se mozda i mogli klati ali sa Barsom nema sanse..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jaka blazic said:

 

On 7/7/2022 at 4:33 PM, prasac said:

Matić kad nešto objavi teško da može da bude drugačije. Steta sto je Plavsic sa SK otisao za Ameriku da vozi kamion jer su ove sve informacije koje SK prenosi jako mršave.

 

jel ovo ozbiljno? otisao da vozi kamion?!

 

 

Pa reče mi čovek koji je blizak sa njim. Nažalost voleo je da kocka. U prenosu ste mogli da čujete kada komentarise neke igrače a ishod odavno poznat.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Delija Zabalj said:

Branko Jorovic  je novi clan strucnog staba Vladimira Jovanovica.

A sta se desava sa Goranom Boskovicem, covek je lepo manjao Radonjica na utakmicama kad je ovaj bio iskljucen. Jel jos uvek u klubu ili je zapalio za Atinu? Ili ostao bez posla?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Casaubon said:

Nisam kosarkaski skaut, ali sve ovo sto smo od Petruseva videli mimo Miskovog sistema za nabijanje statistike me tera na misljenje da bih ga radije zaobisao, pogotovo ako moramo da mu garantujemo neku minutazu. Ako Martin potpise, mislim da ostanak Kuza kao drugog, relativno komplementarnog centra za do 15 min po utakmici ima smisla. Da, sve nas je frustrirao, ali i dalje bih ga radije gledao kod nas nego Rileta i njegove pogubljene kretnje, recimo. Ko ce biti treci centar, trenutno mislim da je manji problem od eventualnog obnavljanja Kaline i pronalaska resenja na kecu.

 

sa hasanom seckati je stvar jasna:

20+/- mins njemu, po 10ak mitru i kuzu bi bila idealna kombinacija na centru, ukoliko ne moramo da udomimo kumaru bradulju

tu bi bilo za svakog centra protiv kojeg igramo ponešto, osim za tavaresa.

 

e sad, ako nemamo kalinu, moraćemo da potrošimo milionče kojekude, tako da, videćemo.

ali da, meni bi ovo bila najbolja centarska linija (u teoriji) koju sam video u zvezdi. bolja i od prajm bobi x prajm zirbes (u teoriji)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, djura.net said:

A sta se desava sa Goranom Boskovicem, covek je lepo manjao Radonjica na utakmicama kad je ovaj bio iskljucen. Jel jos uvek u klubu ili je zapalio za Atinu? Ili ostao bez posla?

Svi su počišćeni, čak i Kosović koji je godinama u klubu ...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Svi su počišćeni, čak i Kosović koji je godinama u klubu ...

To je generalno i praksa. Kad prvi trener ode, ceo strucni stab se pravi od nule.

Minus Nesa Ilic i taj cuveni doktor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...