Jump to content

MotoGP 2019 prognoza


christofer

Recommended Posts

Otvaram temu gde nastavljamo prognozu za sezonu 2019. Pravila su vam poznata a iskopiracu ih sa arhive starog foruma cim bude dostupna. Ja nastavljam i vodjenje prognoze za ovu godinu. Drago mi je da sad postoji i podsekcija u okviru automoto sporta.

 

Nadam se da ce i svi koji su dosad ucestovovali preci na ovaj forum. Koliko sam video u par tema vecina je tu. Ako primetite da neko nedostaje a imate privatni kontakt molim vas da ih obavestite, cini mi se da je deo ljudi zatecen kao i ja gasenjem foruma i mozda nemaju pojma da je sve prebaceno ovde. Bilo bi mi zao da se delimicno raspadne ekipa koja je cinila ovaj deo foruma, po meni barem, najzanimljivijim.

 

Puno srece u daljoj prognozi, ide sve po starom a ceka nas brzo Jerez :) .

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Chris, prvo da ti zahvalim na ulozenom trudu i volji da vodis prognozu!

 

A dosadasnju prognozu mozes da otvoris i citas ovde: http://web.archive.org/web/20190503131316/https://forum.b92.net/topic/76131-motogp-2019-prognoza/

 

Apsolutno se NE razumem u internetska pravila i propise, copyrightove i slicno, pa ne znam je li moguce i dozvoljeno da nesto kopiras odatle i kacis ovde. Ali svakako mozes da vidis dosadasnje rezultate...

Link to comment
Share on other sites

Pravila cisto da podsetim:

 

1. Pogadjaju se prva 3 mesta u trci, vozac koji zavrsi na prognoziranom mestu donosi poena koliko vredi ta pozicija u sampionatu, dakle prvo mesto donosi 25 poena, drugo 20 i trece 16.
2. Dodatak od prosle sezone da ako imate sva 3 vozaca pogodjena i to ispravnim re dom dobijate dodatnih 10 poena.
3. Dodao bih i to da ako pogodite sva 3 vozaca na podijuma, a nisu ispravnim redom, dobijate dodatnih 5 poena.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...