Jump to content

Carlos Alcaraz


Dracarys

Recommended Posts

Pa to, da...

Sad sam malo gledala Viton reklame, i ekstra su što se tiče estetike ( i video i audio) al sad da ja (imam da) dam par hiljada ojro-jok.

A da ne kažem koliko je bila iritantna reklama na RG sa pesmom "Most wonderful time..."

Da Novak nije osvojio...:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Malo pričate očigledno sad. Kojoj globalnoj kompaniji je Balkan ciljna grupa (Osim kao izrazito malo/sporedno tržište). Zna se kome su ovakve reklame/kampanje namenjene. Demografski to bi bili klinci kojima Carlos ponajviše imponuje. Geografski je isto jasno (USA i EU standardno, plus one zemlje gde ima dovoljno kupovne moći za ove gluposti. To bi bile najpre bogatije Azijske zemlje i sve mnogoljudne nadolazeće u širem smislu reči). Region kao ovaj je tu da nabaci još koji promil na ukupan profit, i to je to.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Helena said:

Nije reč o Vitonu i Roleksu-ovo je poslužilo samo kao primer-za mene je ista stvar i sa mister properom i bankama i kiselim krastavcima.

Pokušavam da se setim šta sam zadnje kupila zbog reklame...i ne znam.

To ti misliš da reklame ne utiču na tebe možda ne direktno, svesno, ali ljudski mozak ima i ono podsvesno. Ja sam primetio da je reklama zadnji put uticala direktno na mene kada sam rešio da promenim rol on. Nisam znao šta da kupim i setio se tada debilnih reklama za Old Spice, reko aj da probam...i super je.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, alcesta said:

Ne razumem baš na šta misliš, ovo je pretpostavljam zvanična objava, a reklame će valjda tek da snima.

Pa kliknuo sam na video i cudim se kako bi to moglo da bude reklama.

Ako je promo (zar postoji i tizer za reklame?!) onda je valjda ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Reklama je bukvalno...pa ništa...to sam mogla i ja da sročim.

Nego, drugo se meni mota po glavi.Alkaraz je fantastičan teniser, dvostruki GS šampion i sve i sve...ali nekako mi taj hajp oko njega deluje prenapumpano, veštački...

Sjajna stvar je što se odvojio od šljake i da je super na betonu i travi...industriji je potrebno novo lice...

Ali imam utisak da to neće biti Alkaraz...ne znam zašto...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helena said:

ali nekako mi taj hajp oko njega deluje prenapumpano, veštački...

To je zato što se već godinama čeka neko kao što je on, a u međuvremenu smo imali gomilu prehajpovanih NextGen šampiona u pokušaju, pa je normalno biti skeptičan. Ali sada je dokazao da je real deal, samo je pitanje kako će mu ubuduće telo izdržati.

Link to comment
Share on other sites

Nije bio neki hype za Chunga , bio je prvi osvajač Next Gen turnira, najviše se pisalo kada je pobedio Djokovica na AO, ubrzo ali on se ubrzo ugasio , zapravo na tom meču povredio i praktično nestao sa tura . Polušavao je nešto da se vrati na CH ali teško 

Onda sledeći Tstsicipas, Sinner, Alcaraz i Nahashima  i on je osvojio titulu barem

 

22 minutes ago, Helena said:

Ne, dokazao je da je odličan teniser a to prosto nije dovoljno.

Predložice mu beljenje zuba, možda korektivnu protezu, lečenje akni. Ali sve i bez toga i uradili su Armani underwear kampanju, prilično eksplicitno, vrv sa namerom da malo i šokira konzervativnije konzumente (beše to je bilo posle USO )

Smislice neki image za njega . Sada si me zainteresovala ovim pa cu baš da pratim , ovako tenis (očigledno vrhunskki ) i to je sve otprilike

Link to comment
Share on other sites

Verovatno si videla slike Ronalda s početka karijere i danas...a on je samo fudbaler.

Ali ja nisam mislila čak ni to, mislila sam više na hirizmu/antiharizmu, (ko kako gleda stvari) a najpre na rivala...pa dolazimo dotle da je Alkaraz najbolji na svetu, ali nije superstar, i pored svih uzvišenih tekstova o njemu.

Link to comment
Share on other sites

Na žalost, ali tako je.Njegov trenutni x faktor je taj da je srušio Novaka i rešio svet strepnje za kalendarski slem.

I sad kad je to uradio, Nadalovci ga neće prihvatiti, a njegova najava da igra sezonu 24 će povećati na njega da makar Rafa uzme RG.

Novakovci takođe neće zaboraviti ovaj Vimbldon a Fedalovima nikad neće trebati niko drugi.

Zato ponavljam n-ti put, njemu treba jak protivnik...

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem sta hoces da kazes, kakve veze to ima, dolaze nove generacije navijaca za koje je Fed matorac u penziji, a Alkaraz nov mlad igrac i koji ce navijati za njega, ici po turnirima itd.

Nijedan igrac nije veci od igre, uvek ce dolaziti nove generacije, sto navijaca sto tenisera...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Helena said:

Sve stoji, ali ti si prva napisala nešto u stilu nikad više nikog nećeš voleti kao Rodžera, ne?

 

36 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Nadal bukvalno ima karizmu morskog krastavca. 

Sad oboje zvučite kao Fedal navijači i pojedini novinari kad govore, džaba Novaku sve što je osvojio kad nikad neće biti voljen kao Rodžer i Rafa.

Što bi to Alkarazu smetalo ako Novaku nije?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alcesta said:

 

Sad oboje zvučite kao Fedal navijači i pojedini novinari kad govore, džaba Novaku sve što je osvojio kad nikad neće biti voljen kao Rodžer i Rafa.

Što bi to Alkarazu smetalo ako Novaku nije?

Novaka su voleli da mrze.

Govorim o statusu superstara i kažem da to nije....(još).

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...