Jump to content

NFL - Season 2022


Xpert

Recommended Posts

Veliki Bil Belicek 🤮

Kako takvi treneri mogu da donose ovako sulude odluke? Igras protiv Cikaga koji je tim medju najgorima u ligi po odbrani od trcanja i ti za ceo mec zoves besmislenih i bednih 14 trcanja!? Nakon ovakvih stvari sport mi se ogadi vise i od ovih novih pravila.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darth Steva said:

Odnosno, Brady se nece penzionisati bar jos 5 godina :classic_biggrin:

Tampa bas lose izgleda, Bowles ne zna gdje bije.

Napad im je uzasan, ogranicen a odbrana razbijena. Odigraju svega 1/4 kompetativnog fudbala, ostalo ispod svakog nivoa. 

 

Ne znam samo zasto tako malo koriste Fournetta. 

 

Sreca im je pa igraju u diviziji u kakvoj igraju pa stizu da isrpave stvari, inace potop. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Xpert said:
18 minutes ago, P-51D said:
 
Najviše je do Patricie. Nema on šta tu da radi kao ofanzivni playcaller. 

McDaniels dobija otkaz nakon ovog razvaljivanja i vraćamo ga kući, a Patricia-u lansiramo u orbitu.

 

Šaljemo ga sa sve mašnicom na glavi.

 

Šalu na stranu, ja sam inače protiv brzih promena i mislim da treba nekome dati vremena da uspostavi svoj sistem. Ali činjenica je da Carr pod McDanielsom igra najslabile u karieri, a i cela ekipa igra ispod svojih mogučnosti.

 

Sezona je izgubljena, to je sad več jasno. Treba mu dati vremena barem do kraja sezone, ali neki napredak mora da se pokaže. Priče o rebuildinzima ne piju vodu, jer ovaj tim več ima neki kvalitet i trebao bi da se bori za playoff spot.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Darth Steva said:

Kakav classic u Atlanti 😂

NFC South… sta reci.

 

 

Upravo odgledao pregled meca, nestvarno sta se izdesavalo, a slag na torti je Pineiro, ako nije dobio otkaz jos u svlacionici onda ne znam sta reci. Covek masi extra poen za pobedu na kraju regularnog dela a potom i FG sa 32 jarda u produzetku, takodje za pobedu :ajme:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav lud transfer dan danas. Ne pamtim ovoliko dešavanja u danu deadline-a od kada pratim ovaj sport.

 

Prvo Karolina odbija dva first roundera za Brian-a Burns-a od strane Ramsa. Zatim Detroit šalje možda i najboljeg igrača T.Enda T.J. Hokensona divizijskom rivalu Minesoti. Posle Čikago trejduje pikove koje je juče dobio za Roquan Smitha u Pitsburg u zamenu za Chase Claypool-a.  Na kraju Majami daje prvu rundu i kusur Denveru za Bredlija Čaba. Kažem "na kraju" a vrlo verovatno neće biti kraj. Verovatno će u idućih dva sata i kusur biti još nešto. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...