Jump to content

NFL - Season 2022


Xpert

Recommended Posts

Zaštita QB je zaista otišla u drugu krajnost. Noćas su Čivsi pokradeni najstrašnije, čista ukradena lopta je poništena i još dosuđena kazna jer je čovek pao preko QB nakon što mu je prvo oteo loptu, pa gde da padne, ili da kaže ok izbio sam ti loptu ali neću ići na nju, vaše visočanstvo ima pravo na nu!?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To jeste bio zaista soft call. Posebno ako se uzme u obzir i to da jeste Jones pokušao sa levom rukom da malo ublaži pad.

 

Ali to je bila samo jedna od situacija na ovoj utakmici, gde je ovja tim sudija pokazao da su obični cirkuzanti. recimo onaj holding call kod promašenog field goala chiefsa, koji im je poklonio prvi down je takodje bila smejurija. A to su bile samo dve situacije, koje su imale direktan uticaj na rezultat. Da i ne spominjemo ove male callove, kao što je nedosuđen očigledan hold na Chrisu Jonesu, ili OPI kod trečeg touchdowna Kelceja.

 

Mislim, meni je fascinantno što smo na kraju uopšte imali šansu za pobedu, s obzirom da smo odigrali lošu utakmicu. Osim trčanja, i malo pass rusha, ostalo ništa nije bilo dobro. Činjenica je da Carr pod McDanielsom igra svoj najslabiji fudbal u karieri. A i ovaj se po mom mišljenju nije baš proslavio sa playcallingom, a ni time kako mu generalno izgleda napad ove sezone. Pogotovo passing game.

Link to comment
Share on other sites

Sve navedene greske sudija stoje, zaista je bilo amatersko sudjenje sinoc. Ja sam gedao odlozeno mec jutros i ono sam napisao "uzivo" a posle su nstavili da briljiraju sa svim ovim sto si ti naveo.

A na istom nivou je bio i Mekdanijels sa onim pretvaranjem za dva poena na skoro 5 minuta do kraja, jedna od nebulozonijih odluka koju sam video otkad pratim ovaj sport.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...