Jump to content

NFL - Season 2022


Xpert

Recommended Posts

3 hours ago, Romantik said:

Mecevi se primicu polako, a za divno cudo cak 3 ekipe su mi super simpaticne, jedino Filadelfiju ne mirisem nimalo tako da se nadam da se njihov put ovde zavrsava, a titulu da uzima pobednik drugog meca, nadam se Mahoms, red je da to preraste u dinastiju, mada od kad sam poceo ovo da pratim, u vreme 3K, Bengalsi su mi uvek bili ekstra simpaticni.

Neverovatno je koliko se ne gadjamo sa navijackim opredeljenjem 😄 kada su krenuli sa NFL na 3k ja sam bio tezak fan Donovana Meknaba 😄 , navijao sam za Orlove uvek sem ono (kratko) vreme sa Majkl Vikom. A Mahoms jeste premocan, ali mi nije simpatican, KC mi je poslednji izbor u ovoj cetvorci. Al slazem se u proceni da pobednik drugog finala ima vece sanse u Superbolu, bez obzira na to sta kazu kladionice...

 

Utakmica za sad obecava.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, deez nuts. said:


Ma de bre. Stajao posle td mekafrija pozdravljao ljude levom rukom, desnu ne moze da pomeri. 

 

Možda je čuva za drugo poluvreme :classic_biggrin:

 

Ako je tako onda možemo da se slikamo. Ovaj Johnson vidi se iz aviona da nije dorastao zadatku. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nlavrnja said:

Pa SF je ostao i bez 4. QB, ovaj lik je izasao zbog potresa mozga.

 

Bas redak baksuz ovo sto im se desilo

 

Ma da i onda se vrati Purdy koji nije u stanju ništa da baci zbog ruke, u tom slučaju ide se sve na trčanje što onda nije problem za odbranu Eaglesa kad zna kako će svaka akcija da izgleda

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Skyglider said:

 

Ma da i onda se vrati Purdy koji nije u stanju ništa da baci zbog ruke, u tom slučaju ide se sve na trčanje što onda nije problem za odbranu Eaglesa kad zna kako će svaka akcija da izgleda

 

Dovedete Brady i nemas brige. Sa ovakvom odbranom Tomica zavrsava posao bez problema

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je neverovatno da Kyle nije bacio challenge na onom 4th&3 u 1/4… cim su Eaglesi zurili treba da ti bude sumnjivo da se nesto desava ali i da nisu, s obzirom da je 4th down, benefit koji uspesan challenge donosi je mnogo veci nego sto je gubitak u slucaju pogresne odluke. Tad Ninersi da su uzeli loptu, mozda bismo drugaciji mec gledali.

 

Sad jos KC da dobije i da dobijemo jedan od najogavnijih SB-ova.

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

Prema prvim pool-ovima sa Filinih sajtova, više bi voleli Džoa nego Patrika u SB.

 

Što i ne čudi kad pogledamo OL Bengalsa i već tri seka koja su popušili. Sa takvom protekcijom, Džo bi protiv Filine DL bio više na bulji nego na stopalima.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...