Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

7 minutes ago, Borko said:

Bolje je ovako. Da mu je nekim slucajem dozvoljeno da učestvuje, zaista nisam siguran da bi bio fizički bezbedan na terenu i van njega najon ovolikog propagiranja mržnje prema njemu. 

Naravno da nije bolje

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Protojevrej Staford said:

Neverovatno mi je kako neki zapinju da se Novak vakcinise iako je prelezao koronu. Evo recimo premijer Viktorije danas to stavlja u prvi plan, ali i masa drugih ljudi, kako sirom sveta, tako i ovde na forumu nazalost. A ja iskreno pitam sve ljude koji ovo citaju da mi odgovore da li mi ovde iskreno govorimo o imunizaciji kao oruzju protiv korone, u ovom slucaju prirodnoj imunizaciji kod njega, ili govorimo o agendi vakcinisanja po svaku cenu pa makar ti bio prirodno imunizovan i pun antitela koliko hoces?Jer ako tebe neko tera da se vakcinises po svaku cenu iako si prirodno imunizovan, onda meni logika govori da tu nesto nije uredu. Ili je to klasican cin pokoravanja, ili je prosto koriscenje te osobe kao primer drugima, da i oni moraju da slusaju. Ja ne znam kako bih to drugacije opisao zaista. Pusti ga da prodje 6 meseci pa mu meri antitela. Ako ih nema smatrace se nevakcinisanim, i kraj price. Meni je to zapinjanje za vakcinu nakon prelezanog kovida kao da jedem krompir pire i neko mi kaze "hoces da ti doodam i malo pomfrita preko toga?". Mislim gubi se poenta zaista. A poenta je imunizacija.

 

Meni je zaista simptomatično da ti ovde insinuiraš kako treba pre svi da se pozaražavamo koronom i rizikujemo živote da bismo se imunizovali, nego da se vakcinišemo. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/9/2022 at 8:51 PM, n4l1m said:

zabranu ulaska u australiju mozda mu i skinu, al sanse da ce igrati ao = 0%

nakon toga sledi visemilionska naknada, al koja korist, kad nema para koje mogu da opeglaju njegovo ponizenje od strane teniskog saveza australije i tamosnjih vlasti.

 

pomalo sam vidiovit, i bio sam "video" da ga ne vidim na ao, nazalost inekt mi je bio u pravu...

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Novaku ce sada biti problem da dobije bilo koju vizu (npr za UK i USA), jer ce morati da upise u kucicu da je vec bio negde odbijen za vizu, pa jos da navede razlog.

Ne zanm da li bi pomoglo da dobije diplomatski pasos s diplomatskim imunitetom (ako je to moguce).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...