Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Baš da vidimo za koju je to, "pravu" vizu, Noksin saradnik trebalo da aplicira, a nije. Tražio (i dobio!?) radnu kao i svake godine, ali ovi se "setili" da uz nju mora potvrda o vakcinaciji.
---
Sva bruka je na strani australijskih vlasti. Ako je obavezna vakcinacija onda ne može nikako da uđe bez vakcine i ćao, žao nam je, gledaj Kalimero crtane, takvo je pravilo za sve a ne da vrdaju, pa da nakon osluškivanja javnog internet mnjenja (ko naš Šizoje!?) se ipak popišmane.
 
Noksa se blamira jer neće da se vakciniše, nemam empatiju što ga maltretiraju, ako.

Evo i tebe. Nije Noksa jedini koji je dobio izuzece.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, urosg3 said:

Već vidim Vučić lično pali naš najveći avion i ide da spašava Đokovića. I kaže Vučić "da vidim ko će da me spreči, kao kad sam lično doneo hiljadu respiratora iz Kine"

tu bi dobio poene za izbore ne sumnjam drugo pitanje je da li nesto uspeo da uradi ovi su jos ludji od njega

59 minutes ago, deez nuts. said:

aaa znaci podneo je dokumentaciju??

 

odlicno onda, neka je pokaze dobrim ljudima koji rade svoj posao i nek im se skine s grbace.

On je njima pokazao ali oni njemu nece da se skinu sa grbace

Link to comment
Share on other sites

FIWYu7cWQAMLdXT?format=jpg&name=small
Evo dokaza da ni "napredne" zapadne demokratije nisu lisene ovih balkanskih skupljanja dnevnopolitickih poena. Sramota je pre svega za AUS sto dozvoljavaju da se ipak jedan od najuspesnijih sportista svih vremena smuca po aerodrumu. Nije njegova greska sto je dobio vizu, ako mu je data viza onda su morali ovo da rese po hitnom postupku, ili da ga vrate ili da ga puste. Ovo je pre svega ponizavajuce za drzavu, pa onda za AO. Ovo nema sanse da bi se desilo Federreru ili Nadalu, ali to je vec neka druga prica.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stray_cat said:

Baš da vidimo za koju je to, "pravu" vizu, Noksin saradnik trebalo da aplicira, a nije. Tražio (i dobio!?) radnu kao i svake godine, ali ovi se "setili" da uz nju mora potvrda o vakcinaciji.

---

Sva bruka je na strani australijskih vlasti. Ako je obavezna vakcinacija onda ne može nikako da uđe bez vakcine i ćao, žao nam je, gledaj Kalimero crtane, takvo je pravilo za sve a ne da vrdaju, pa da nakon osluškivanja javnog internet mnjenja (ko naš Šizoje!?) se ipak popišmane.

 

Noksa se blamira jer neće da se vakciniše, nemam empatiju što ga maltretiraju, ako.

Stvarno ne znam sta je tebi odjednom - treba vakcina ali postoje izuzece kada ne treba, on kao i neki drugi teniseri su od te iste vlasti i lekara australisjkih dobili izuzece, nije on izmislio izuzece

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Novak je smešten u jednu prostoriju koju čuva policija i agonija na aerodromu traje već satima, što je Srđan potvrdio za Sputnjik.
„Nemam pojma šta se događa, drže mi sina u zarobljeništvu pet sati!“, rekao je Srđan za Sputnjik.
On je naveo da treba sve alarmirati kako bi Novak bio pušten.
Ovo je borba za slobodarski svet, ovo nije samo borba za Novaka, već borba za ceo svet!“ poručio je Srđan Đoković.


https://rs-lat.sputniknews.com/20220105/srdjan-djokovic-novak-sport-tenis-australijan-open-carina-1133074877.html

Edited by erwin
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, wwww said:

 

A mozda samo cekaju sljedeci let da ga vrate.

Imao je Novak svakakvih gluposti u karijeri (koje je nekad i sam sebi pravio) ali mi nije bas lako povjerovati da je sjeo na let sa “pogresnim” papirima. Prije ce biti da je Viktorija “popustila” pred federalnim vlastima. 
 

Edited by Gistro Bančo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ciao said:

Stvarno ne znam sta je tebi odjednom - treba vakcina ali postoje izuzece kada ne treba, on kao i neki drugi teniseri su od te iste vlasti i lekara australisjkih dobili izuzece, nije on izmislio izuzece

 

Ako je sve tako kako si otkucala, zašto on nije u hotelu ili gde već?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gistro Bančo said:

A mozda samo cekaju sljedeci let da ga vrate.

Imao je Novak svakakvih gluposti u karijeri (koje je nekad i sam sebi pravio) ali mi nije bas lako povjerovati da je sjeo na let sa “pogresnim” papirima. 
 

ma naravno da je glupost.

nisam odavno aplicirala nigde za vizu, ali koliko je meni poznato pravila se nisu bas toliko promenila da pri predaji dokumenata (makar i elektronski) onaj ko ih prima ne prekontrolise sta si ti to sve predao i da li je to dovoljno dokumentacije i da li sve stima. sto znaci da su pri predaji njegovih dokumenata za vizu (pre bar 2 sedmice, ako sam shvatila to je rok za predaju dokumenata) morali da primete da mu tip vize i odgovarajuca dokumenta nisu u saglasnosti. pa nije on kupovao kartu za gradski prevoz na automatu, pa ga onda kontrola uhvatila s pogresnom kartom (umesto za odrasle on kupio kartu za decu).

 

ovo je sad cista politicka igra, premijer Australije je rekao/obecao da ce sef ganicne kontrole licno da isproverava Novakova dokumenta pa ako sve nije u redu da ga salje nazad kuci i to se upravo sad radi. Ako je ovo sve regularna procedura i ako Novak nema specijalni tretman (u ovom slucaju u veoma negativnom smislu) kog vraga ima premijer drzave da naredjuje sefu granicne kontrole da licno ide i kontrolise dokumentaciju tamo nekog tenisera?

 

Novakov problem (pored glupiranja oko vakcine) je i sto se on zakacio s centrima politicke mocu u teniskom svetu (oko raspodele novca teniserima) i oni se sad prave apsolutno mutavi i boli ih uvo, cak verovatno zadovoljno vrte palcima i uzivaju grickajuci kokice. Za Peng Shuai su se odmah svi angazovali (pa je i ATP imao neku izjavu, ma koliko nemustu), ovde nema sanse da i jedno tenisko telo i prstom mrdne i pomogne mu. Morao je da zna da je ovako nesto moguce, narocito posle epizode s Troickim i njegovim narusavanja antidoping protokola, kada ga je Novak javno podrzao pa su ga (NOvaka) onda ovi iz antidoping kontrole tokom DC meca (gde je Troickom bilo zabranjeno cak i da udje u salu kao obican posetilac da gleda mec) zamajavali satima oko davanja uzorka za antidoping kontrolu. Kao nije bilo dovoljno urina za dobru analizu, pa cekaj da se dovoljno urina sakupi u besici, pa onda kao ponovo cekaj da vidis rezultate. Ne moze sut s rogatim.

 

A kao sto rekoh nekoliko stranica ranije, Srdjana Djokovica je nemoguce zaustaviti da blebece cak i ako to ide na stetu negovog sina! :ajme: Kakav mamlaz! Zamislite da imate takvog oca. :twak:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gaga said:

zato sto im se moze.

 

 

 

Potpuno se slažem.

 

Zašto je Noksa dozvolio sebi da upadne bukvalno u pritvor granične službe Australije, nakon 15 sati putovanja avionom, šta će mu to u životu, ima li on mozak da razmisli unapred štakako?

 

Koliko god da su mi njegovi mečevi ulepšali neke trenutke života, vrlo sam razočaran da ga ovako budalasto odigra, sad kada je konačno u situaciji da poentira i zacementira stvari. S obzirom kakve je sve prepreke morao da savlada, koliko je truda i odricanja uložio u svoj tenis, on bukvalno ima jedno od najsporijih mogućih opadanja nivoa igra kako godine idu.

 

Brate mili, pa neće da crkne od hebenog neefikasnog Sinofarma, svuda će da ga puste s tom vakcinom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

Pustice ga na kraju, peru svoje brljotine.

Ja sad već počinjem da navijam da ga ne puste, pošto očigledno sam neće ni da se vakciniše ni da se okrene nalevokrug i vrati odakle je došao. Nikakva titula nije vredna svega ovoga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, McLeod said:

Pustice ga na kraju, peru svoje brljotine.

otkud ti ideja da ce da ga puste? zasto bi? bas bi im sad onako lepo pali politicki poeni (cujem da idu neki izbori) da ga vrate kuci. a kao da je on iz neke USA/UK ili slicne zemlje pa da ce se nesto potresti ako im njegova zemlja rodjenja uputi diplomatsku notu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, stray_cat said:

 

Potpuno se slažem.

 

Zašto je Noksa dozvolio sebi da upadne bukvalno u pritvor granične službe Australije, nakon 15 sati putovanja avionom, šta će mu to u životu, ima li on mozak da razmisli unapred štakako?

 

Koliko god da su mi njegovi mečevi ulepšali neke trenutke života, vrlo sam razočaran da ga ovako budalasto odigra, sad kada je konačno u situaciji da poentira i zacementira stvari. S obzirom kakve je sve prepreke morao da savlada, koliko je truda i odricanja uložio u svoj tenis, on bukvalno ima jedno od najsporijih mogućih opadanja nivoa igra kako godine idu.

 

Brate mili, pa neće da crkne od hebenog neefikasnog Sinofarma, svuda će da ga puste s tom vakcinom.

A zasto iskljucujes mogucnost da on ne moze da primi vakcinu? On je podneo sa ostalim teniserima medicinsku dokumentaciju koja je bila anonimna a dva medicinska tela izabrana od strane australijske valda i Victorije su izucavala i njemu je odobreno, znaci nesto ima. On nikad nije rekao da je protiv vakcina, naprotiv rekao je da je za vakcine a za ovu konkretno jedino sto je rekao je i to na samom pocetku epidemije da ne bi voleo da to bude obavezno da bi se ucestvovalo a ako bude on ce da razmisli. To je sve sto je rekao na tu temu, a znamo da je nagovarao Krajinovica i Lajovica da je uzmu i znamo da je na turniru u beogradu organizovanom od strane Djokovica bilo organizovano i vakcinisanje svih ucesnika koji zele, znaci on nije antivakser. Ima neki razlog i taj razlog je bio uvazen kao izuzetak, izuzeci zvanicno postoje i sta ga sad zahebavaju sem iz razloga jer su u mogucnosti

Edited by ciao
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Naravno da je protiv vakcina. Taj to je privatna stvar stav je glavna mantra antivaxere. Ali ga zato pitaj za bioenergiju, e tu sve zna. 

 

Komplet porodica su teski mediokriteti, da ne kazem budale. 

1 minute ago, Boxy said:

 

I nisu bas izucavala, lupili pecat samo 

 

 

Ne bi me cudilo da je smandrljao neku dokumentaciju ovde u Srbiji. Spominje se prelezali covid u roku od 6 meseci, a zna se da je bio zarazen jos 2020.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...