Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

42 minutes ago, alcesta said:

Nije Boxy potresena zbog Novaka, ne brini :classic_biggrin:

Nego? Nestalo joj kokica :lol_2: 

33 minutes ago, Boxy said:

@DJORDJE

Nisam ocekivala da dodje dotle da zaglavi u pritvoru, mislila sam da ce ranije da se sve resi.

 

Sad je sredina noci kod njih, ceka jutarnju smenu :classic_biggrin:

TpkV8gJ.gif

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, urosg3 said:

Već vidim Vučić lično pali naš najveći avion i ide da spašava Đokovića. I kaže Vučić "da vidim ko će da me spreči, kao kad sam lično doneo hiljadu respiratora iz Kine"

Zauzet je kupovinom Liverpula

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Baš da vidimo za koju je to, "pravu" vizu, Noksin saradnik trebalo da aplicira, a nije. Tražio (i dobio!?) radnu kao i svake godine, ali ovi se "setili" da uz nju mora potvrda o vakcinaciji.

---

Sva bruka je na strani australijskih vlasti. Ako je obavezna vakcinacija onda ne može nikako da uđe bez vakcine i ćao, žao nam je, gledaj Kalimero crtane, takvo je pravilo za sve a ne da vrdaju, pa da nakon osluškivanja javnog internet mnjenja (ko naš Šizoje!?) se ipak popišmane.

 

Noksa se blamira jer neće da se vakciniše, nemam empatiju što ga maltretiraju, ako.

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jevrem69 said:

kakve to veze ima sa pogresno popunjenim formularom?

 

Pa viza od ranije nije ista kao i ova viza, jednostavno...

Po tebi, da li su on ili njegov tim makar delimicno krivi za celo sranje koje se desilo?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, McLeod said:

Kad krenes od imputiranja necega sto ne postoji i onda izvlacis zakljucke na osnovu toga, onda to i moze da bude samo - bulsit.

Bulsit ti je izgleda jedini nacin da se izvuces iz situacije u kojoj nemas sta pametno da kazes, pa po staroj komunistickoj simetriji, pricas kako su sve strane krive za nesto, za sta nisu, a sve ti je lepo navedeno .................... to sto ti volis da mudrujes po svome, to je ok, ali gledaj da se drzis ispravnih prica i da sa ovakvim pricama ulepsavas temu posvecenu tvom palom heroju, koji je u velikoj teniskoj trci, sve blizi trecem, nego drugom mestu ......................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Just now, vanjabarsa said:

dali ste ljudi ozbiljn?, pa pandemija nije od juce i teniseri vec 2 god. putuju  i znaju  vizni rezim. jednostavno ....

 

Pa nije isto, prosle godine je bio obavezan karantin, nije bilo nikakvih izuzeca, AO je prvi turnir koji je trazio vakcinu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

 

Pa viza od ranije nije ista kao i ova viza, jednostavno...

Po tebi, da li su on ili njegov tim makar delimicno krivi za celo sranje koje se desilo?

ja sam lepo sve objasnio, sve dokaze na osnovu kojih je dobio medicinsko izuzece je podneo u elektronskoj formi, tako je sigurno i za vizu aplicirao nego iz njegovog tima i napravio gresku, na koju su ovi iz zemlje kengura morali da mu ukazu pred putovanje, a ne da se ponasaju na nacin nedostojan coveka ......................

Link to comment
Share on other sites

Klasicno izivljavanje i dokaz da "politicku elitu" uglavnom svuda treba poslati u neka izgnanstva da belog dana ne vide...Ja sam u Indiji dva meseca, poslom...Svo vreme sam u bubble-u...i pored toga nas svaki dan testiraju (i brzi i PCR), zatim, moramo da nosimo maske iako smo svi izolovani vec duzi period...inace sam vakcinisan 3 puta i prelezao Covid...I sve bi to super bilo da glavno sponzor takmicenja nije i glavni proizvodjac testova za Covid...Sve mi se ovo gadi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne stižem da iščitam kojom brzinom pišete :smiley5: ko se ono skoro žalio na aktivnost na pdfu? 

25 minutes ago, erwin said:

 

 

Ovo je super :lol_2:

Ali izaziva i ostatke PTSP-a, verovatno kod većine nas :default_sofa:

 

14 minutes ago, jevrem69 said:

Bulsit, posto je sve dokaze morao da podnese u elektronskoj formi, sigurno je i taj pogresno popunjeni formular poslat na vreme, a ovi su pred put morali da mu skrenu paznju na to. A ovaj tretman, od dolaska na aerodrom pa nadalje, je slika i obrazac ponasanja totalitarnih rezima, koji ne prezaju da sjebu kako male i obicne ljude, tako i ovakve sampione kakav je Novak, posto jelte dolaze iz pogresnih zemalja. Inace, opustite te, posto ni Federer, a ni Nadal vise nikada nece uzeti GS, a ovaj nas ipak hoce, tako da je cela ova prica i sa navijacke strane postala besmislena.

Nema veze to ovaj put sa zemljom iz koje dolazi, isto bi prošao da hoće nevakcinisan da uđe bilo odakle, kad i vakcinisane svoje državljane puštaju na kašičicu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Ne stižem da iščitam kojom brzinom pišete :smiley5: ko se ono skoro žalio na aktivnost na pdfu? 

Ovo je super :lol_2:

Ali izaziva i ostatke PTSP-a, verovatno kod većine nas :default_sofa:

 

Nema veze to ovaj put sa zemljom iz koje dolazi, isto bi prošao da hoće nevakcinisan da uđe bilo odakle, kad i vakcinisane svoje državljane puštaju na kašičicu.

Da, ali je dobio medicinsko izuzece, i ovde se radi o pogresno popunjenom formularu za ulaznu vizu kada je ta prica u pitanju. Pa nije u pitanju neki bivsi borac tamilskih tigrova, ili potomak nekog ustaskog teroriste ili bivsi pripadnik Al Kaide, koji se odjednom zainteresovao da provede tri nedelje u zemlji kengura, pa da prolazi kroz sve ovo, od trenutka kada je sleteo na aerodrom ...........................

Just now, deez nuts. said:

Da udje u Australiju mora da da na uvid medicinski papir koji potvrdjuje da ne moze da primi vakcinu. Pitali su australijskog Vucica danas na konferenciji.

Podrska pogranicnoj policiji.

Ko to kaze? Pa zar sve to nije vec podneo u elektronskoj formi? Daj nemoj vise da se zajabavamo ovde .....................

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, jevrem69 said:

Bulsit ti je izgleda jedini nacin da se izvuces iz situacije u kojoj nemas sta pametno da kazes, pa po staroj komunistickoj simetriji, pricas kako su sve strane krive za nesto, za sta nisu, a sve ti je lepo navedeno .................... to sto ti volis da mudrujes po svome, to je ok, ali gledaj da se drzis ispravnih prica i da sa ovakvim pricama ulepsavas temu posvecenu tvom palom heroju, koji je u velikoj teniskoj trci, sve blizi trecem, nego drugom mestu ......................

Ja sam objasnio, ali tebi to objasnjenje nije dovoljno dobro, sto ni meni ni objasnjenju ne smeta. Nije problem i jos jednom - sramota je za prvog tenisera sveta da uopste i dodje u ovakvu situaciju, nezavisno od toga da li je administrativni problem za koji smo culi istina ili ne, jer on sam, ili njegov tim, treba da budu svesni specificnosti situacije u kojoj se nalazi, i da o njegovom dolasku i nastupu odlucuje kako medicinska dokumentacija, administracija, politika i na federalnom i na provincijskom nivou, koja nije uvek jednoobrazna. Ali ti si svakako sve objasnio i sve si u pravu, Federer je kriv, zavera protiv Srbina, zli zapad, ali pravda pobedjuje na kraju. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

Ja sam objasnio, ali tebi to objasnjenje nije dovoljno dobro, sto ni meni ni objasnjenju ne smeta. Nije problem i jos jednom - sramota je za prvog tenisera sveta da uopste i dodje u ovakvu situaciju, nezavisno od toga da li je administrativni problem za koji smo culi istina ili ne, jer on sam, ili njegov tim, treba da budu svesni specificnosti situacije u kojoj se nalazi, i da o njegovom dolasku i nastupu odlucuje kako medicinska dokumentacija, administracija, politika i na federalnom i na provincijskom nivou, koja nije uvek jednoobrazna. Ali ti si svakako sve objasnio i sve si u pravu, Federer je kriv, zavera protiv Srbina, zli zapad, ali pravda pobedjuje na kraju. 

Federer svakako nije kriv, pa on je teniski penzioner na deobi drugog i treceg mesta za titulu najboljeg svih vremena ..........................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

idemo jos jednom 

 

Quote

THE FACTS:

- Djokovic's exemption application was anonymous

- The exemption was approved by 2 independent panels

- The Australian Open had no say in the exemption

- Djokovic is not the only player to have received an exemption

- Djokovic followed all the rules

 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, deez nuts. said:

 

Ko kaze, australijski Vucic...ponavljam. On je podneo nesto AO, kakve oni imaju veze sa pogranicnom policijom??

 

https://streamable.com/3w1mbv

opet se zajebavas, pa nije podneo nesto, vec je podneo odgovarajucu dokumentaciju na osnovu koje mu je odobreno medicinsko izuzece ................................ pogranicna policija ima diskreciono pravo da ga pusti u zemlju, a ovde pricamo o pogresno popunjenom formularu ................ malo vise koncentracije i malo manje pakosti, i sve ce biti kako treba .........................

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vanjabarsa said:

idemo jos jednom 

 

 

Idemo jos jednom - pravila odredjuje drzava Viktorija i drzava Australija. To sto je AO odobrio je nebitno, jer da situacija u Australiji nije kakva jeste ne bi ni trazili obaveznu vakcinaciju i dovijali se oko izuzetaka. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...