Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

16 minutes ago, McLeod said:

Gledam ove ljude koji pokazuje TV sad, da i dalje cekaju u redovima. Ne bih da se bavim Lavaterom i citanjem karaktera sa crta lica, ali ipak ne mogu da odolim - secite me ako ovde ima 5% SNS glasaca.

Ovo je jako indikativno, RIK opet bezi. Mislim da je kljucno da opozicija objavi bilo kakve rezultate pre Vucica, ili CRTA.

 

SNS zna u glavu ko glasa za njih na svakom bm i kada je glasao. Plus masiraju ljude sa svojih spiskova celog dana dok konačno ne glasaju. Tako da je i zbog toga ogromna većina ljudi koji kasno glasaju non sns.

 

Neće biti čiste pobede sns-a, čitaj kreće sledeći nivo krađe tokom noći i narednih dana i kreću ozbiljne pizdarije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

 

Čekaj, polako. To za izlaznost nije uzorak 🙂 dakle, nebitan podatak.

 

podaci RIKa su nebitni, čekamo Crtu i ljude iz opozicije, koji imaju reprezentativne uzorke

 

Na nekim birackim mestima se i dalje glasa kako mogu da znaju izlaznost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Na nekim birackim mestima se i dalje glasa kako mogu da znaju izlaznost.

 

Pa mogu da daju projekciju do 20h, kao što su davali i u 17h i u 19h.. iako se i dalje glasalo. I taman da kažu koliko je BM još uvek otvoreno, jer pokrivaju reprezentativan uzorak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, djole said:

ta izlaznost nista ne znaci jer je to samo izlasnost na obradjenim birackim mestima, sto je u ovom trenutku mizerno
 

potrebna je procena izlaznosti koja se dobija na osnovu nekog uzorka, a to ocigledno necemo dobiti skoro, jebo im pas mater

Bio si fin do poslednjeg pasusa....

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Klotzen said:

Ali kada sam čitao izborni listić morao sam glasno da se nasmejem na ime liste "Muftijin Amanet" 🙂

 

Jel mi veruješ da nisam ni gledso listič i čitao sve, samo sam tražio moje opcije, zaokružio i paljba 😄

Edited by dulematic
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Za izlaznost nikakav problem nije, jer su vrata zatvorena u 8. Posmatrac u 8:05 krene i prebroji ljude koji cekaju i javi, to je konacna izlaznost. Mislim, visa matematika.

 

Ovo je cirkus. Tu ukljucujem i CRTU. Jako sam razocaran.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ovo sa bežanijom u RIK-u je zaista sumnjivo. Znamo da se policija oko 18h rasporedila ispred istog. Postoji opravdana bojazan da on sada šteluje rezultate. Gledam ove Vučićeve trolove na Pinku oni priželjkuju 40% za Vučića u BG.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Klotzen said:

Ovo sa bežanijom u RIK-u je zaista sumnjivo. Znamo da se policija oko 18h rasporedila ispred istog. Postoji opravdana bojazan da on sada šteluje rezultate. Gledam ove Vučićeve trolove na Pinku oni priželjkuju 40% za Vučića u BG.

 

Nije ni cudo. Po mom infu, sa 3 razlicita bm i to sa tri razlicite opstine, Vucko ima jedva 30%

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Klotzen said:

Što se tiče Nova S bila je najava da će na netu raditi izborno veče "Dobar, Loš, Zao" ekipa. Mislim da je čovek pitao za taj link.

Bila najava njihova da hoce da odu u SNS stab i odande da rade emisiju. Nisu ih naravno pustili unutra. 

Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...