Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

11 minutes ago, Clash said:

Evo i ja glasao.

Nikad laksih 5000 din zaradjenih.

Evo i ja se zatekoh slucajno u Bg i glasala prvi put posle ne znam ni sama koliko godina :classic_smile:

nego niko mi nije dao 5000 gde da ih trazim ?:classic_laugh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milenko Puzigaca said:

Pa samo zbog toga što sam rekao sam i bio da glasam, a i to samo zbog skupova podrske putleru. Za NATO generala, i iskreno pro NATO opoziciju, a da nisam rekao, meh.

 

I dalje ostaju onih 70% rekli smo, plus jos 20ak % koji možda nisu bas pro putler, ali nisu ni nesto narocito protiv, ali se kriju i neće da se izjasne. I ovde na forumu ih ima :classic_biggrin:

 

BTW, pročitao sam svojevremeno da je NATO general kad su ga pitali kao "nismo znali da ste Vi Jeremićevi, da li je to tačno" odgovorio "on je naš", tako da ne treba mnogo da se nadate :wicked:

Nema veze Milenko napravismo prvi korak ka evroatlanskim integracijama.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Harmonika said:

E, super..sreca, pa Novak nije kandidat:classic_biggrin:

Pravda za Novaka - on se ne bavi ovom politikom srpskom ali se lepo bavi teniskom politikom i bori za losije rangirane igrace svecke a i za tenisere ovdasnje - dobro - bori se za srpske igrace i omogucava im da treniraju zadzabe i sve ostalo :classic_biggrin: ( sto mora malo da umesa prvo da bi omogucio drugo, sta da se radi :smiley2:)

Link to comment
Share on other sites

Glasala pre par sati. Red je bio ogroman. 

 

Nepravilnosti :  član biračkog odbora koji radi sa sprejom sedi do glasačkih paravana. Praktično može da vidi ko kako glasa.

Inače, član biračkog odbora koji prska MORA da sedi odmah pored člana koji proverava sa UV lampom.

 

Nepravilnost br.2- U maloj prostoriji smeštena 2 biračka mesta.

Glasanje se vrši u Višoj poslovnoj školi i tu postoji još prostorija u kojima je moguće da se glasa.  

 

Nepravilnosti prijavljene i sve je rešeno 🙂 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Beonegro said:

 

Napade nas neka gospodža što mi je žena vratila hemijsku nakon glasanja, oj dugrize 😲

 

*EDIT: šta ću kad sam dva i više metara čistog girlpowera 😉 

 

Dvanulatrinest... sto bi reko Ratko Varda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ciao said:

Pravda za Novaka - on se ne bavi ovom politikom srpskom ali se lepo bavi teniskom politikom i bori za losije rangirane igrace svecke a i za tenisere ovdasnje - dobro - bori se za srpske igrace i omogucava im da treniraju zadzabe i sve ostalo :classic_biggrin: ( sto mora malo da umesa prvo da bi omogucio drugo, sta da se radi :smiley2:)

Vi njegovi fanovi ste gori od Vucicevaca

Spoiler

salim se:classic_biggrin:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Сви смо гласали. :classic_smile: Ја и моји пријатељи, то су четири гласа за нашег председника који се брине о Србији. :classic_smile: Нека гласање протекне у фер и демократској атмосфери и нека након ове недеље добијемо старог председника, новог премијера Дачића и новог градоначелника Шапића. :thumbsup: Живела Србија! :bravo:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, hummingbird said:

Сви смо гласали. :classic_smile: Ја и моји пријатељи, то су четири гласа за нашег председника који се брине о Србији. :classic_smile: Нека гласање протекне у фер и демократској атмосфери и нека након ове недеље добијемо старог председника, новог премијера Дачића и новог градоначелника Шапића. :thumbsup: Живела Србија! :bravo:

Ccccc, a najuspešnija premijerka u istoriji premijera - ništa? E pa kod vas se ne ceni dobar, samopregoran rad... 

Link to comment
Share on other sites

Nego, kad se ocekuju prvi rezultati glasanja a kada definitivni jel se to zna?

U mojoj drzavi francuskoj mi ne disemo u 20h na dan glasanja kada je prvo zvanicno  objavljivanje preliminarnih rezultata na tv na osnovu ogromnog broja vec prebrojanih glasova

Link to comment
Share on other sites

Just now, urosg3 said:

Ccccc, a najuspešnija premijerka u istoriji premijera - ništa? E pa kod vas se ne ceni dobar, samopregoran rad... 

Izvini i najpametnija, najlepsa, najobrazovanija, najusmenija, najobrazovanija..

Just now, ciao said:

Nego, kad se ocekuju prvi rezultati glasanja a kada definitivni jel se to zna?

U mojoj drzavi francuskoj mi ne disemo u 20h na dan glasanja kada je prvo zvanicno  objavljivanje preliminarnih rezultata na tv na osnovu ogromnog broja vec prebrojanih glasova

Prvi u 8..ako Vucko ne izadje pre sa svojim rezultatima..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Harmonika said:

Izvini i najpametnija, najlepsa, najobrazovanija, najusmenija, najobrazovanija..

Ja se izvinjavam i najelokventnija, najčestitija, posvećena razvoju Srbije, problemima običnih građana...
I sve to - ništa. Odriče se SNS najboljih, Vesiću čuješ li?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, urosg3 said:

Ccccc, a najuspešnija premijerka u istoriji premijera - ništa? E pa kod vas se ne ceni dobar, samopregoran rad... 

 

Члан сам омладине Социјалистичке партије Србије, наш кандидат за премијера је Дачић! :classic_smile:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Clash said:

Mislim da svi koji su u redu i posle 8 sati imaju pravo da glasaju.

Tako je.
 

Kod mene čujem da je sad još veći red nego oko 3 kad sam glasao, a i tad je bilo jedno sat vremena čekićanja. 

 

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Clash said:

Mislim da svi koji su u redu i posle 8 sati imaju pravo da glasaju.

 

mogu oni da glasaju ali AV će da objavi svoje rezultate bez njih. Danas kad sam glasao bila solidna guzva iako kad dođeš na red sve završiš za dva minuta. Ali zato jedna iz odbora par puta kaze nekom koji je na vratima "ne puštaj više guzva je"  mozda imaju strategiju, prljavi su to nam je poznato

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...