Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

On 7/22/2024 at 1:52 PM, Pletilja said:

............dovikujemo se sa terasa da l ima nesto novo od operatera...nema....sta rdis?... nista, redjam pasijans.....Bajden abdicirao! dere se komsija, srecnik, ima radio....Je l ima nesto o nama, kada ce sistem da proradi....nema...Narode, leva vertikala ima kablocsku i internet, kako, zasto mi nemamo nista? Oni su na drugoj stanici....oces na kafu? Hvala,necu, idem da brisem prsinu i izbacim paukove, izbezobrzili se nacisto...sta ti rdis?...Idem da obidjem mamu, njih je oluja zaobisla pa imaju kablovsku, kako pasijans? Batalila, otvaramTtarot karte da vidim kad ce sistem da proradi...

 

 

Jao Pletilla da li vi to zivite u Palermu, mozda Korleoneu? Ovo je trebalo napisati izvornim jezikom sicilije a ne srpskim 

 

...Kao da to ustvari pise Balzak realisticno italijansko-srpskim stilom.... Da ne postavljam video sa Anom Manjani ili Sofijom Loren kad se raskopcana i znojava dovikuje i svadja preko raspalih balkona...neprocenjivo. Sjajno ste me asocirali.

 

23 hours ago, Drug Crni said:

Pošto rekoše da na PDF Sport nema (više) politike: predivnoća od sinoćnjeg rezultata.. Tako i treba.. puni rusoljube. 

 

Da hoće da izbace i Zvezdu...pa nek' igraju neki kup Kremlja...

 

Pitanje zasto je bilo politike na `sportu` a ne na `politici`....da sam to znala ranije pisala bih politiku na sportu a ne ovde....

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Gledam sad u jutarnjem programu rts-a razgovor o školstvu. Izneli su podatak da skoro 70 posto ucenika je odlicno, apsolutno nema ponavljanja razreda više...

Kao razloge su naveli ono sto svi znamo, a to je da je to rezultat pritisaka roditelja, obaranje kriterijuma nastavnika jer se boje i ne zele da se zameraju... Naravno, dalje analize nije bilo jer bi se zaslo u kritiku sistema. Ipak je ovo rts. Ali, 70 posto ucenika da bude odlicno...

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, berti said:

U ludnicu, a i mi svi zajedno sa njim. Bukvalno svi. Ruku pod ruku.

Jebem te zemljo, jebem te narode!

Quote

Mile će da navija za obojicu, i za mene i za njega. Tako što sam ga (Jokića) javno molio, ali mislim da nisam dao
doprinos
. On je odlučio, ja sam samo mogao da ga molim. Ja bih želeo da bude porodica njegova na okupu, da mu brata ne gone Amerikanci. Mislim da imamo dobru ekipu, jedini nemamo strance u ekipi. Nismo kupovali nečije državljanstvo. Svi koji dođu od Crnogoraca, Hrvata, kupuje za pozicije koje su deficitarne. Kod nas igraju oni koji su odrasli u našoj zemlji i  koji su imali državljanstvo Srbije. Posebno sam ponosan zbog toga. Verujem da će da dođu do zlata ili srebra. Video sam da je Australija pobedila Španiju. Mnogo su to opasne reprezentacije, više se plašim Kanade, nego Amerike. Mnogo su gadna reprezentacija sa Šejom i Marijem. Verujemo u naše momke, pobedili su Kanadu na Filipinima. Sutra im želim
sreću".
 

Krv ti j....

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti/43737/jokic-je-odlucio-ja-sam-ga-samo-molio/vest

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Kronostime said:

Kako je krenulo - tesko da ce imati cim da se qrci.

:default_coffee:

 

I meni se čini da bi ovo mogle biti katastrofalne igre po nas. Čak i tamo gde smo dobri uglavnom imamo jaku konkurenciju pa ne bi bilo iznanađenje da se vratimo sa manje od 5 medalja.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Klotzen said:

 

I meni se čini da bi ovo mogle biti katastrofalne igre po nas. Čak i tamo gde smo dobri uglavnom imamo jaku konkurenciju pa ne bi bilo iznanađenje da se vratimo sa manje od 5 medalja.

Cim nas bodre tamo cipuljicki i laktaski krmak i dele savete sportistima sta i kako da rade - od tog posla nema nista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Kronostime said:

Cim nas bodre tamo cipuljicki i laktaski krmak i dele savete sportistima sta i kako da rade - od tog posla nema nista.


Salu na stranu, ali prilicno sam sigurna da im je parizer prilicno povecao tremu i stres onolikim bombasticnim izjavama, prijemima, obecavanjem nagrada… Kao da idu u rat, a ne na olimpijadu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stiletto said:

 

Što? Možda daje novčanu nagradu iz svog džepa?

neće oni dobiti te pare nikad, on je lanuo cifru da bude glavni baja u društvu ali "polako sa to plaćanje" 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, vilhelmina said:


Salu na stranu, ali prilicno sam sigurna da im je parizer prilicno povecao tremu i stres onolikim bombasticnim izjavama, prijemima, obecavanjem nagrada… Kao da idu u rat, a ne na olimpijadu.

 

...koliko se razumem u sport, pripreme i psiho-fizicku spremnost sportista, znam da cak ni histericni parizer ne bi mogao da im to oduzme nekim svojim zeljama i obecanjima. Btw, svejedno je da li ides u rat ili na olimpijadu ako ides da branis boju svoje zastave. Niko ne kaze igracemo se na Olimpijadi vec kazu - boricemo se na Olimpijadi.

 

Smeta samo i jedino to sto je Parizer dosadio sto se vec godinama sa istim `sportskim zarom` trpa svuda od ratova do sportova....To je problem a ne ono sto kazes da ce dobro pripremljen sportista dobiti stres zbog obecanih nagrada, to zvuci kao izgovor ako sportista ne uradi nista.

Link to comment
Share on other sites

Upali tv i vrtim rts da navatam neki prenos olimpijade kad na rts2 skupština. Neki buzdovan čita govor u vezi s amandmanom o nekom zakonu o platnom prometu. Majko mila, mučena irena Vujović je za njega prvak sveta u čitanju. 

 

Žarko Ristić je taj tip, iz Narodnog pokreta Srbije. Ko je dokon, rts2 17:33.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...