Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

 

32 minutes ago, shonke said:

A možda su našli novog priveska u obliku Ružića?

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

 

Ne bi tek tako  vracali Ruzica posle ove tragedije na jaku poziciju, prvo ce da sacekaju malo, pa onda u neke Koridore, Puteve itd... Ako smenjuju Bajatog, onda je to iz drugih razloga, a to moze da bude samo ako sutiramo Ruse u dupe. Valjda je do sada nas mali psihopat ukapirao da ce Rusi izgubiti rat. Mada ako ga savetuju i dalje isti sto su mu pricali da ce kod Hersona biti bitka sa ''hiljade tenkova i aviona'', dok se ovde na forumu pisalo da izgleda nece biti bitke uopste, onda smo i dalje u banani. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Boris Tadić je imao sijaset pogrešnih i procena i odluka. Više kao lider DS,nego kao predsednik Republike,bar u mojim očima. Indikativno i paradoksalno,ispalo je da su nas te greške koje je pravio kao lider stranke više koštale kao društvo nego da ih je radio kao šef države.
Međutim,nemojmo da se zajebavamo i izjednačavamo Tadića sa Tomom Diplomom. To čak ni u zezanju ne prolazi,uozbiljite se.

Edited by Drug Crni
Dopuna posta
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Boris Tadić je imao sijaset pogrešnih i procena i odluka. Više kao lider DS,nego kao predsednik Republike,bar u mojim očima. Indikativno i paradoksalno,ispalo je da su nas te greške koje je pravio kao lider stranke više koštale kao društvo nego da ih je radio kao šef države.
Međutim,nemojmo da se zajebavamo i izjednačavamo Tadića sa Tomom Diplomom. To čak ni u zezanju ne prolazi,uozbiljite se.

Toma se zevzečio po arapskim državama i igrao s toljagama, nešto se ne sećam da se pitao za nešto ? Već onda je Žvalavi počeo da urniše....pogledaj listu Tominih marifetluka....dve kuće na "Savskom nasipu", jedna u Bajčetini i stan u BeGeju. Otišlo mi od pameti za Tadinja...šta je on brljao, lično ? S tim što je Tadinju "ličilo" da bude PreCednik, Toma zamenik direktora Pogrebnog preduzeća max.....aj podsećaj....:reading:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Glavni argument u korist Tomislava je što nije izlazio iz zone svojih ustavnih ovlašćenja (tu ga je AV nasamario).

 

Dok Tadić ipak jeste.

 

Ne sećam se da je Tadić imao nekih ozbiljnih gafova, mislim smejali su mu se jer je maneken, jer pika basket pred kamerama i jer je otišao na maraton u nekom trikou, boljeg materijala nije bilo.

Edited by Smrtokapa
pravopis nasušni
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Mislim na kompletan politički opus obojice..počevši od devedesetih godina. Nijedan od dvojice nije startovao kao predsednik države.
 

Jbm li ga...ja pa mislim da je Toma samo to i bio, taj jedan mandat, a onda se razboleo od stiropola, štrajkovao s gladju i otišo u pemziju....:smiley13:

1 minute ago, Smrtokapa said:

Glavni argument u korist Tomislava je što ipak nije izlazio iz zone svojih ustavnih ovlašćenja (tu ga je AV nasamario).

 

Dok Tadić ipak jeste.

 

Ne sećam se da je Tadić imao nekih ozbljnih gafova, mislim smejali su mu se jer je maneken, jer pika basket pred kamerama i jer je otišao na maraton u nekom trikou, boljeg materijala nije bilo.

Jednom je pomazio neku kravu...i to je to.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smrtokapa said:

Da, i to.

Tadić priča sa seljacima u nekoj emisiji.

Haha zamislite Tadić se pretvara da razgovara sa seljacima koji blam.

Ali zato Žvala sedne sa seljanima, sljušti dva prepeka i veseo ceo dan. Nekoj vukojebini obeća auto-put i aerodrom. ALi zato kad ode na sajam vina.....:15:

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Smrtokapa said:

Glavni argument u korist Tomislava je što nije izlazio iz zone svojih ustavnih ovlašćenja (tu ga je AV nasamario).

 

Dok Tadić ipak jeste.

 

Ne sećam se da je Tadić imao nekih ozbiljnih gafova, mislim smejali su mu se jer je maneken, jer pika basket pred kamerama i jer je otišao na maraton u nekom trikou, boljeg materijala nije bilo.

Imao je najveći gaf, a opravdanje mu nije što je najgluplji (da, Toma je pametniji)-on je potcenio naprednjaka ili radikale, šta su već onda bili...

Većeg gafa nema i danas svi plaćamo za to.

40 minutes ago, Constantin said:

Naš naučnik i farma botova.....

 

 

Bolje da si stavio onaj gde ga Vučić upućuje kako i šta da snima.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Helena said:

 

Bolje da si stavio onaj gde ga Vučić upućuje kako i šta da snima.

Ne znam za taj ???Meni je interesantna ova "farma botova", koja daje podršku, a medju njima i "vredni mrav". Žeks je fijuknuo odavno, o njema nema šta da se kaže više...

Link to comment
Share on other sites

RTS ni reč u najavi, ali zato Pink "dominira"...nisam siguran da li su oni rekli da je prisutno 9000 ljudi....Sarapa, Krlo, penzioner KOS-a Ljubo Karan, Dejan Vuk Stanković, urednik Telegrafa msm da je Milovanović, da su drva, rekao bih drvored kretena, alo kad su govna, pta du ? Govnored ?  Kažu da je ovo vrhunac nasilja, trpe gradjani...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

sta znam, tj ne umem da procenim.
likovi koji se razumeju su pricali za prosli protest cca 30k
 
mislim da je sada 50-60k minimum
ali opet kazem, nemam ja veze
Ja više od 40 godina visim po stadionima...i nema stadiona, od većih odu SFRJ, gde nisam bio. Ja odmah gledam koji bi se napunio i veruj mi ovde ima ljudi taman za jednu beogradsku Marakanu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...