Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

On 1/24/2023 at 5:22 AM, Pletilja said:

"Vučić voli svoju zemlju pokazao je mnogo puta"

Ne znam koja tacno (nisam se potrudio da zapamtim,jer je potpuno svejedno) od njegovih podguznih muva je ovo izjavila,ali je ovo velika laz.
Pokusacu da elaboriram zasto tako mislim.

Vucica (nazalost) "poznajem: vec punih 30.godina. Odgovorno tvrdim da taj covek nema sposobnost da produkuje ikakvu lepu,pozitivnu emociju. U javnom zivotu (tri pune decenije) zagovara iskljucivo naprijatne stvari: mrznju, netrpeljivost, iskljucivost...malo je verovatno da je covek takvog "kova" uopste sposoban za nesto prirodno i lepo. On je  poput Goluma - svo to zlo koje zagovara (a bogami i praktikuje) ga je toliko izjelo, da on vise u sebi nema ni minimum prave ljudskosti..sve je to prekrila tama.

Sposoban je da voli samo sebe.
Cak ni sebe ne voli; vec je opsednut slikom sebe kao svesrpskog "spasitelja", pa posto ne moze da se otrgne od te jedine emocije,koja zapravo i nije prava emocija, vec opsesija, sve radi u tom pravcu da stvori sliku sebe kao neprikosnovenog vodje svih Srba..ali posto mrzi sve,on zapravo mrzi i Srbe kao takve..medjutim,posto i sam pripada tom narodu, on jos vise i dodatno mrzi sve ostale.. Postavlja se kao "zastitnik" infantilnih Srba od zlog sveta (zapada,jelte),pa i Srbe i Srbiju "voli" samo toliko koliko uspesno odrzavaju tu iluziju..

Dakle - Srbiju koristi samo i iskljucivo kao instument za ispunjenje svoje opsesije i samo u tom obliku i kapacitetu on "voli" svoju zemlju.

Tako ja mislim..onako,ukratko :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

Ne znam koja tacno (nisam se potrudio da zapamtim,jer je potpuno svejedno) od njegovih podguznih muva je ovo izjavila,ali je ovo velika laz.
Pokusacu da elaboriram zasto tako mislim.

Vucica (nazalost) "poznajem: vec punih 30.godina. Odgovorno tvrdim da taj covek nema sposobnost da produkuje ikakvu lepu,pozitivnu emociju. U javnom zivotu (tri pune decenije) zagovara iskljucivo naprijatne stvari: mrznju, netrpeljivost, iskljucivost...malo je verovatno da je covek takvog "kova" uopste sposoban za nesto prirodno i lepo. On je  poput Goluma - svo to zlo koje zagovara (a bogami i praktikuje) ga je toliko izjelo, da on vise u sebi nema ni minimum prave ljudskosti..sve je to prekrila tama.

Sposoban je da voli samo sebe.
Cak ni sebe ne voli; vec je opsednut slikom sebe kao svesrpskog "spasitelja", pa posto ne moze da se otrgne od te jedine emocije,koja zapravo i nije prava emocija, vec opsesija, sve radi u tom pravcu da stvori sliku sebe kao neprikosnovenog vodje svih Srba..ali posto mrzi sve,on zapravo mrzi i Srbe kao takve..medjutim,posto i sam pripada tom narodu, on jos vise i dodatno mrzi sve ostale.. Postavlja se kao "zastitnik" infantilnih Srba od zlog sveta (zapada,jelte),pa i Srbe i Srbiju "voli" samo toliko koliko uspesno odrzavaju tu iluziju..

Dakle - Srbiju koristi samo i iskljucivo kao instument za ispunjenje svoje opsesije i samo u tom obliku i kapacitetu on "voli" svoju zemlju.

Tako ja mislim..onako,ukratko :classic_biggrin:

Iskreno, za njegove emocije me je briga koliko i za lanjski sneg. U pitanju  je egomanijak, narcis, neradnik, covek bez duha, keativnosti a sve sto jeste je praznina tastine, izmislio je sebe, svoj zivot i takav vlada milionima.  Vlada po vrlo neoriginalnom principu - zavadi pa vladj, primitivno, bez razumevanja i elementarnog poznavanja drzavnicke prakse, filozofije istorije. Najgore od svega je sto svu tu demagogiju koristi za pljacku vlastitog naroda, ni jedan resurs, ljudi, priroda, nista nije postedjeno zloupotrebe  i prodaje. Beskrupulozno, nezasito, nemilosrdno isisava zivot iz svih nas. Pravi, nepatvoreni srpski vampir. 

 

 

 

Edited by Pletilja
  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

U moru loših vesti evo i jedne dobre, a prenosi je ni manje ni više nego KurVir:

 

DIREKTORKA PRIZNALA DA JE ATEISTA?! Oglasio se sveštenik iz Sečnja nakon zabrane bogosluženja za Svetog Savu u osnovnoj školi

 

Najsažetije: direktorka je zabranila popu da dođe u školu za praznik posvećen srednjovekovnom mračnjaku, a čak i popu to nije bio problem.

  • Like 11
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ekonomski tigar - pola Srbije radi za 500 evra i manje, a plate su realno manje za 1,6% nego pre godinu dana.

 

Quote

Medijalna neto zarada iznosila je 59.580 dinara
Prosečna plata u Srbiji nastavila je realno da pada, pokazali su najnoviji podaci Republičkog zavoda za statistiku (RZS) za novembar 2022. Naime, u poređenju sa istim mesecom godinu pre, prosečne bruto i neto zarade nominalno su veće za 13,3 odsto, ali su realno manje za 1,6 procenata.

https://rs.bloombergadria.com/ekonomija/srbija/20494/srpske-plate-produbile-realni-pad-polovini-manje-od-60000/news/

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Div said:

Ovo više nije vest:

Dve cisterne s fosfornom kiselinom iskliznule u Zaječaru

 

Očekujem uskoro na naslovnoj strani taboida:

Juče nijedna cisterna nije iskočila iz šina.

 

Meni tu nešto sumnjivo...ili raspon točkova širi ili su tračnice uže. Kao ona "urbana legenda" kad su dva sela igrala košarku, u nekoj nižerazrednoj ligi, a na poluvremenu bilo 0:0.....onda su ukapirali da seu lopte veće nego obruči....(prečnici i to...) :s_w:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Režimski mediji ne prikazuju više Đilasa ni Mariniku kao opoziciju, iako je ona kao predstavnik njegove stranke bila na tom sastanku o kome pišu:

 

Quote

SКANDAL! Hejterska opozicija od Bilčika tražila da na izborima zabrani Vučića!?!

658861-politika-f.jpg

informer.rs/vesti/politika/766953/opozicija-hejteri-skandal-aleksandar-vucic

 

Quote

SVI KAO JEDAN PROTIV VUČIĆA! Političko lešinarenje važnije od nacionalnih interesa: SAMO DA SE DOČEPAJU VLASTI!

436430-vucic-3-f.webp

republika.rs/vesti/tema-dana/410414/aleksandar-vucic-svi-kao-jedan-u-borbi-za-vlast

 

Quote

NEVIĐEN SKANDAL! Hejterska opozicija od Bilčika "kiukala" i tražila da na izborima zabrani Vučića!?!

436506-opoyicija-f.webp
republika.rs/vesti/politika/410443/opozicija-hejteri-aleksandar-vucic

 

 

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...