Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Seselj koji nikad nije bio dobar sa crkvenim vrhom i cak je cesto bio kriticki nastrojen.

Crkveni vrh koji takodje nije njega gotivio ni najmanje.

Jedino logicno objasnjenje je da KGB radi na koheziji svojih zaposlenih.

Malo su predebeli i prematori za tim bilding pa se ovako bolje povezuju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo je srbadija, brani porodicne vrednosti:

 

 

Pa kaze:

 

Quote

 

По сазнањима нашег портала, Александар Вучић спрема паклени план за одржавање параде содомита. Најпре ће полиција забранити скуп, ЛГБТ пропагандисти ће се жалити суду, који ће ипак дозволити шетњу.

 

Uh! Majku im imperijalisticku, sta rade! Zli sud radi po zakonu! Jesmo li se za to borili! Pa šta je sledeće? Da zabrane korišćenje termina "sodomiti"? Kuku majko!

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Clash said:

Malo su predebeli i prematori za tim bilding pa se ovako bolje povezuju.

Da iskoristim, pa da pitam nekoga, ko mi je najkasvetniji na političkoj temi, da li je moguće, nakon završetka predsedničkog mandata AV, sledeći preCednik poveri mandat za sastavljanje Vlade, upravo njemu ?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Constantin said:

Da iskoristim, pa da pitam nekoga, ko mi je najkasvetniji na političkoj temi, da li je moguće, nakon završetka predsedničkog mandata AV, sledeći preCednik poveri mandat za sastavljanje Vlade, upravo njemu ?

Da, sasvim je moguće. To što više neće biti predsednik, ne znači da ne može da bude premijer, prvi potpresednik vlade ili nešto slično. Putler se isto tako šetao sa mesta premijera na mesto predsednika. A može i da se usvoji novi tzv. ustav koji bi 'resetovao' stari, pa da u njemu piše da može da se kandiduje deset puta na po deset godina.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DJ_Vasa said:

Da, sasvim je moguće. To što više neće biti predsednik, ne znači da ne može da bude premijer, prvi potpresednik vlade ili nešto slično. Putler se isto tako šetao sa mesta premijera na mesto predsednika. A može i da se usvoji novi tzv. ustav koji bi 'resetovao' stari, pa da u njemu piše da može da se kandiduje deset puta na po deset godina.

Mani se Vladimiroviča, sitni smo mi, nemoj da nam se dogodi suprug Lidije Kuč. A smeo bih da se kladim da će biti takvih marifetluka. Evo gde sam.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vilhelmina said:

Sta radi ovaj Porfirije?!?

Ne mogu da verujem sta sam videla. Zivot mi se zgadio.

Dobro, bar je neko bar jednom pogodio suštinu svega, i to u naslovu teksta. Oni stvarno hoće rat.

 

Plus, ovi pojedini, mogu da uporede mrsku kraljicu Elizabetu II, koja se trudila da bude kraljica svih, sa ovim govorom. Što je dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Constantin said:

Mani se Vladimiroviča, sitni smo mi, nemoj da nam se dogodi suprug Lidije Kuč. A smeo bih da se kladim da će biti takvih marifetluka. Evo gde sam.

To čak i nije bitno jer državom upravlja mafija, a AV je samo njen eksponent. Nebitno je da li se neko na čelu države zove AV, Pera ili Mika, već da nije u sprezi sa mafijom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DJ_Vasa said:

To čak i nije bitno jer državom upravlja mafija, a AV je samo njen eksponent. Nebitno je da li se neko na čelu države zove AV, Pera ili Mika, već da nije u sprezi sa mafijom.

Ponovo Mafia ima svoju državu ? Zato, znači, provinciju niko ne tretira za suvu šljivu....sirotinja nikom nije interesantna.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo sa crkvom uzima bas maha. Mnogo su bolesni i sve ih je vise. 

 

Boskic skroz poludeo kao da ih je bilo milion i da im je on vodja.

 

Al litije, jbte..2022g ljudi jos ljube u ruke popove ..najebali smo, ova crna opozicija da svi izadju zajedno nece dobiti 10%.

 

Ne treba pored ovih Zlitijasa, sns odrona, zaboraviti i sps, to je sad neki deo gradjanskih govana koji bi prodali dupe za posao/uslugu.

 

Sve u svemu svetla buducnost.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Ovo sa crkvom uzima bas maha. Mnogo su bolesni i sve ih je vise. 

 

Boskic skroz poludeo kao da ih je bilo milion i da im je on vodja.

 

Al litije, jbte..2022g ljudi jos ljube u ruke popove ..najebali smo, ova crna opozicija da svi izadju zajedno nece dobiti 10%.

 

Ne treba pored ovih Zlitijasa, sns odrona, zaboraviti i sps, to je sad neki deo gradjanskih govana koji bi prodali dupe za posao/uslugu.

 

Sve u svemu svetla buducnost.

 

 

Sve maske su pale. 

Prvo ih je ogolio dolazak narandzastog benonovca na vlast u SAD 2016, zatim pandemija korone i onaj mrski policijski cas 2020. te na kraju agresija Z-veri na Ukrajinu ove godine. 

 

Barem se vise ne kriju po misjim i pacovskim rupcagama (gde im je mesto) i ne foliraju se da su nesto sto nikako nisu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro, treba i njih razumeti. Žvaće bulja gaće. Celog života im govore "četiri noge dobre, dvije noge loše".

 

Evo, da se osokole. Za posetioce skupova gde se oni koji su se okupili plaše promena, ili nešto, poruka od mrskih "Engleza"

 

Došao si ni iz čega, i ideš u ništa, šta možeš da izgubiš - ništa.

 

Prema tome, treba da se raduješ*, a ne crninu da nosiš :roflmao:

 

 

 

* da se raduješ danu, zar to nije matra svih hipster gej hipi mislioca :roflmao:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, FrediB said:

Sve maske su pale. 

Prvo ih je ogolio dolazak narandzastog benonovca na vlast u SAD 2016, zatim pandemija korone i onaj mrski policijski cas 2020. te na kraju agresija Z-veri na Ukrajinu ove godine. 

 

Barem se vise ne kriju po misjim i pacovskim rupcagama (gde im je mesto) i ne foliraju se da su nesto sto nikako nisu. 

Bolje da se kriju. Mi nista nismo naucili iz sopstvenih gresaka, stavise, postali smo mnogo gori.

 

Koji je to nivo inteligencije, to je jezivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...