Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

10 minutes ago, Accuphase said:

Ovi ljudi u tim Nedeljnicama što mlate koješta prvorođenom izgledaju APSOLUTNO ISTO kao oni što su mlatili smradu pre 30 godina!

Slucajno sam bio kod nekih dok je to islo, u drugoj sobi, ne gde je TV, ali sam ipak malo video i cuo. Ma nisu oni bitni, prosta masa, kao i ovi koji to gledaju, ali oni ostali sto su nesto bulaznili iz studija ili odakle vec, o mrskom inostranstvu, o obojenim revolucijama, o zlim NVO, o zaverama itd, na podeljenom ekranu, ono je sve zrelo za jedne doooooooobre ba...klave. Place za njima prosto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Pre godinu dana sam, u televizijskoj emisiji, rekao da "Pink" mora da bude srušen bagerom. Gebelsovska propaganda me je, posle toga, danima razapinjala na krst. Da ponovim, danas: Jednog dana, sedište "Pinka", kao jedan od simbola zla, mora da bude srušeno, kao Šilerova - napisao je Dušan Teodorović.

 

PROF. Saobraćajnog fakulteta Univerziteta u Beogradu Dušan Teodorović napisao je na Tviteru da treba srušiti sedište TV Pink.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Accuphase said:

 Pre godinu dana sam, u televizijskoj emisiji, rekao da "Pink" mora da bude srušen bagerom. Gebelsovska propaganda me je, posle toga, danima razapinjala na krst. Da ponovim, danas: Jednog dana, sedište "Pinka", kao jedan od simbola zla, mora da bude srušeno, kao Šilerova - napisao je Dušan Teodorović.

 

PROF. Saobraćajnog fakulteta Univerziteta u Beogradu Dušan Teodorović napisao je na Tviteru da treba srušiti sedište TV Pink.

Zapaliti? Sa Zeksom unutra?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

H5TYham.jpg

 

QmkpxUT.jpg

 

WwVfMMW.jpg

Juznobanatski okrug, put E70

Sta cu ja tamo? 

Pa....da im naplatim sto su mi oterali decu, sto gaze ustav drzave ciji sam gradjanin, sto je bolje da gaze mene nego nekog mladog. Jes, jedan blokirani, pred ciji sam automobil stala jer je navalio da probije blokadu, e taj baja je besno startovao automobil na mene pa smo se malo gurali, kad sam mu rekla da imam 70 godina i da moze da me gazi i vise puta, odustao.....

Mi smo tako strasno podeljeno drustvo, tako se jako mrzimo, tako nas je bas briga za druge da je tesko i reci da smo ikakvo " drustvo" . Mi vise nismo ni narod, nismo ni pleme, mi smo jedna razularena masa osudjena da zivi zajedno. Mi smo one Djindjiceve skuvane zabe. Nacisto skuvane.

Photo by Pletilja

 

 

Edited by Pletilja
  • Like 33
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Pletilja said:

...kad sam mu rekla da imam 70 godina i da moze da me gazi i vise puta, odustao...

 

Ti si njega već zgazila, i moralno i intelektualno. Ako je već toliki junak, eno mu narko-dilera, huligana, lopova, pa nek gazi njih.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Био на протесту која организује екипа око воде у Зрењанину (биле су две блокаде у Зрењанину). На нас 100-ак 10 пандура у цивилу. Снимили су сваки ауто са таблицама, сваку фацу. Кад је неко подигао дрон да би снимио све људе, чуо сам како ови из службе причају да пишу за дрон, јер нема пријаве за пуштање дрона. Чак се ови из службе ни не труде да се нешто сакрију. Мислим да ће ми ускоро бити весело на послу, али јбг.😀

  • Like 2
  • Love 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djole said:

 

Ovo autentično? Mislim da nije sa nekih prošlih protesta?

 

Glupo i kontraproduktivno ...

Šta dobijaju lupanjem prozora na prostorijama ovog klovna i njegove kombi-stranke (a realno nema ih ni za pun kombi) ...

Link to comment
Share on other sites

 
Glupo i kontraproduktivno ...
Šta dobijaju lupanjem prozora na prostorijama ovog klovna i njegove kombi-stranke (a realno nema ih ni za pun kombi) ...
Očigledno je dogorelo. Nema tu više šta je pametno, a šta ne. Ova nakaza se svakim danom trudi da tenzije budu još veće. Tako da ovo uopšte ne čudi.
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Saljem ja danas poruku sinu na protestu i pitam sta se radi, kaze evo jedem sendvic i razmisljam na sta da potrosim dnevnicu od 50 eur.:)

On me stalno lozi da sam bumer i jutros se nesto vrtimo po kuci i pita me hocu li na protest, kazem ne mogu planirao sam na vikendicu nesto, kaze on meni i bolje, ionako ste sve zajebali sto ste mogli.

Sjebo mi je vikend, al je 100% u pravu.

 


To sto je u pravu ne znaci da cu mu nasuti goriva u auto veceras.

 

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Bio na NS protestu. Iznenađen brojem ljudi. Rekao bih da je glavni motivator bio incident u Šapcu. Nažalost atmosfera je bila takva da je dosta ljudi htelo da da dođu diktatorovi kriminalci da napadnu protestante i da bude obračuna. Zato je i reakcija bila prilično eksplozivna. Ozbiljne batine je dobila par sendvičara ovaj jedan što je snimljen je dobio batine kod mosta a ostali u obližnjem dvorištu i pasažu zgrade kroz koji su bežali.

 

Čestitam Vučiću, ako nastavi ovako da deli Srbiju mi ćemo do izbora imamti atmosferu zrelu za građanski rat.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...