Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

2 hours ago, Мџе said:


Pa i Rusija je jača od nas, zar ne bi bilo glupo provocirati njih i ne odazvati se pozivu? Treba i od Putina da dobijemo po pičci?

 

Malo što nas je zapadni Ðura tukao double tap tehnikama. Treba sad i Putin fabovkama da nas gadja.

Putinovci rovare u Srbiji već duže vreme. Siguran sam da su iza ubistva Ðinđića i da je Vučić njihov. Ne briga Ruse za nas, nego hoće da imaju svoje marionete na Balkanu - seti se samo kako su Srbiju izdali i okrenuli  se ka Bugarskoj u 19-om veku. Ako ćemo da gledamo ko su najveći imperijalci tokom 20-og veka, teško je reći da to nisu bili Rusi. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Evo me na selu, na Pinku kod Jovane Jeremić standardna priča kako je AV najveći geopolitičar u istoriji Srbije i vizionar, lopovi iz opozicije kradu toalet papir iz Skupštine, Brnaba je veliki mislilac i, naravno, čestitke preCedniku Putinu na pobedi 🤢

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

@DameTime Izgleda da ruralnom delu Rasinskog okruga treba malo glamura i prosvecenja, pa nadam se da se ponela koliko mozes.
I ja ponekad ukrstim maceve sa boomerima iz kladionice kod mene, ako mi volja raspolozenje to dozvole, ali ovde Vucic ne uziva nikakvu popularnost. Putin s druge strane, hmm, to je covek lider, cvrsta ruka, sve ono sto bi Vucic hteo da bude (a ne moze) i sto bi trebalo da bude.

 

18 hours ago, Chaos Is Me said:

 

 

O ovome je Zeljko Pantic pricao jos pre 7-8 godina xD

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Drug Crni said:

Još jedan od dokaza da su ovde navijačke grupe deo sistematm ^

Da ne trolujem i pre svega ne vređam tanana osećanja kolega sportista na pdf fudbal...Ja volim sport i volim fudbal.
Međutim,bruka i sramota je što smo rado pristali da odigramo utakmicu protiv države sa kojom niko neće da ima posla..niko normalan makar. Klasičan primer guranja prsta u oko moćnijima. Provokacija jačih.
Pa kad se dobije po pičci,sledi plač,kuka i dreka. Već viđeno.

Ovaj put imamo sreću što su UEFA I FIFA debelo korumpirane organizacije,a na čelu prve je balkanizirani Slovenac i ortak neimara Dekija Stankovića,pa nećemo snositi konsekvence. Inače,EURO bi trebali gledati na telki,a fudbal igrati po raznim Sibirima i Kamčatkama. 

I kukati na nepravdu.

Ovo je još jedno pišanje Srbije po Ukrajini koja nam nikada ničim ništa loše nije učinila. Navikli Srbi na sedenje na dve stolice,a ne razumeju da se ne može biti i na strani agresora i na strani žrtve.

A pritom smo prosli sa 4 gola u mrezi.Nema bolje.

 

Ali dobro prosecan Srb ce da se lozi...

1 hour ago, DameTime said:

Evo me na selu, na Pinku kod Jovane Jeremić standardna priča kako je AV najveći geopolitičar u istoriji Srbije i vizionar, lopovi iz opozicije kradu toalet papir iz Skupštine, Brnaba je veliki mislilac i, naravno, čestitke preCedniku Putinu na pobedi 🤢

Najace sto sam cuo na Heppiju da je Rusija predvodilac slobodarske Evrope i kako su mnogi u svetu ocekivali da se promeni nesto na izborima a na njihovu nesrecu nije i nece!!!!

 

Kod nas vlada ta doktrinacija autokrata. :S

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, RatzenStadt said:

@DameTime Izgleda da ruralnom delu Rasinskog okruga treba malo glamura i prosvecenja, pa nadam se da se ponela koliko mozes.

 

Ah, od toga sam već odustala. Ali da, ljudima ovde odavno treba neka lobotomija i vraćanje na fabrička podešavanja, pa sve ispočetka.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Darko said:

Putinovci rovare u Srbiji već duže vreme. Siguran sam da su iza ubistva Ðinđića i da je Vučić njihov. Ne briga Ruse za nas, nego hoće da imaju svoje marionete na Balkanu - seti se samo kako su Srbiju izdali i okrenuli  se ka Bugarskoj u 19-om veku. Ako ćemo da gledamo ko su najveći imperijalci tokom 20-og veka, teško je reći da to nisu bili Rusi. 

Rusiju, pa ni SSSR, Srbija ( Jugoslavija) nije nikada zanimala, njihova je vecita ljubav ( bila) Bugarska nego su sada ostali

bez poklisara, a imaju zamlate po Srbiji pa sto da ne, ako ti se vec neko nudi da ga s oprostenjem yebes u mozak.

Za boldovano je 1000% tako.

 

Nedavno sam po drugi put citala Karenjinu i kraj knjige je da Vronski sa nekom cetom dobrovaljaca odlazi u Srbiju, a svi

lepi, bogati i otmeni pitaju sta ce tamo, zasto ne ide u Bugarsku.

 

 

Edited by Selina
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Selina said:

Nedavno sam po drugi put citala Karenjinu i kraj knjige je da Vronski sa nekom cetom dobrovaljaca odlazi u Srbiju, a svi

lepi, bogati i otmeni pitaju sta ce tamo, zasto ne ide u Bugarsku.

Možda su Rusi sličniji nama nego što mislim, i oni vole da sole dupe na moru. 

 

Mada ko ne voli ...

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Drug Crni said:

Još jedan od dokaza da su ovde navijačke grupe deo sistematm ^

Da ne trolujem i pre svega ne vređam tanana osećanja kolega sportista na pdf fudbal...Ja volim sport i volim fudbal.
Međutim,bruka i sramota je što smo rado pristali da odigramo utakmicu protiv države sa kojom niko neće da ima posla..niko normalan makar. Klasičan primer guranja prsta u oko moćnijima. Provokacija jačih.
Pa kad se dobije po pičci,sledi plač,kuka i dreka. Već viđeno.

Ovaj put imamo sreću što su UEFA I FIFA debelo korumpirane organizacije,a na čelu prve je balkanizirani Slovenac i ortak neimara Dekija Stankovića,pa nećemo snositi konsekvence. Inače,EURO bi trebali gledati na telki,a fudbal igrati po raznim Sibirima i Kamčatkama. 

I kukati na nepravdu.

Ovo je još jedno pišanje Srbije po Ukrajini koja nam nikada ničim ništa loše nije učinila. Navikli Srbi na sedenje na dve stolice,a ne razumeju da se ne može biti i na strani agresora i na strani žrtve.

 

Nekako karma nađe svoj put, pa su tako istog dana igrali Crna Gora i belorusija, rezultat 2:0. :lol_2:

 

Nego:

 

:lol_2:

 

GJQZlF-XUAAQ1SC?format=jpg&name=medium

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/21/2024 at 8:11 PM, Drug Crni said:

Ovo je još jedno pišanje Srbije po Ukrajini koja nam nikada ničim ništa loše nije učinila. 

 

Zato s amnom 99% Ukrajinaca neće da igra šah on-line. Čim vide zastavu pored mog imena, izlaze iz partije. Valjda ima neko vreme kad možeš, kad vidiš ko ti je protivnik, da izadješ iz partije, bez posledica. Tako je kad sam bio u nižim ligama. Sada u vrhu, još se neko i odvaži, nisu loši, kao i svi "istočnjaci"...ali da bojkotuju-bojkotuju, šta da im radim. Oni su na gubitku :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Ha-ha..ili to ili si predobar :smiley53: Nerma trećeg :classic_biggrin:

Ma ne, čak mi ni rejting nije "strašan"...Razumeo bih da nismo klasifikovani, ali jesmo na osnovu dobijenih partija. Ne bih mogao da igram u BETON ligu, a da imam 300 dobijenih partija. Ovo je "providno" da je politika u pitanju, ništa drugo. Srbija jeste Evropski prvak u Šahu, ali nisu cela Srbija u reprezentaciji :s_w:...politika druže, politika...sreća je pa možemo da razmrnimo i poruke :whistling:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drug Crni said:

Tempo beše?
Znam za ovaj intervju.

 

Ne bi znao, naiđoh na sliku na twitteru.

 

2 minutes ago, Constantin said:

sreća je pa možemo da razmrnimo i poruke :whistling:

 

Verujem da im je teško da poveruju, čak i nakon toga.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Helena said:

Doreci se, od čega zavisi?

 

Ako me zagradio pa ne mogu da izadjem kolima sa parkinga....npr...

 

O Helena, sve ima svoje. Ja imam visok prag tolerancije i ponekad me je teško iznervirati. Čak, ako druga strana diže tenziju, ja je obrnuto srazmerno amortizujem, u napad retko kad krećem prvi, a uzvraćam samo ako ne može drugačije. 

 

Mislim da smo i ti i ja "Šuvarovi učenici" a on je voleo da citira "Ko sije vetar, žnjeće buru"....Zbog njegovih izrečenih stavova, nikad se ne bih tukao s njim. A da je, po meni, govno od čoveka, jeste. I to je moj stav. Poštujem njegovo pravo da ga iznese, a ne poštujem to što govori. Očekivao bih da on ispoštuje moj stav o njemu. I tu se sve završava.

 

P.S. Video sam fotku na twitteru i znam sad ko je Dinko. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...